Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Link.png Site: LUCY 5/10

 

Eνταξει, σε Blrip η πως αλλιως λεγεται και πολυ της ειναι. Το σινεμα ηταν τιγκα αρα καλα θα πουλησει και θα δουμε και 2. Ο luc besson μας εχει αφησει χρονους στην σκηνοθεσια ( και συγκεκριμενα στο crimson rivers) οποτε αυτο το μονταζ σκηνων που θα δειτε ειναι οτι καλυτερο μπορει να μας δωσει πια. Η υποθεση αν και εχει τρομερο premise ειναι για γελια οπως αναπτυσσεται. Δλδ ενω μπορουσαν να δεIξουν παπαδες (και το κανουν μονο οταν δειχνουν την δημιουργια του κοσμου) βλεπουμε σκηνες με ξυλο, πυροβολισμους και μπαζουκα. Και οχι, δεν ηταν το expendables 3. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Enemy

http://www.imdb.com/title/tt2316411/

 

Ωραίο ήταν και πολύ ατμοσφαιρικό. Το τέλος ηταν WTF αλλά μετά που διάβασα λίγο την εξήγηση οκ. 

Το προτείνω αλλά πρέπει να είναι κανείς προσηλωμένος για να μπει στην ατμόσφαιρα της ταινίας, αλλιώς μπορεί και να την βρει βαρετή. Εγώ πάντως δεν βαρέθηκα ούτε μια στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Enemy

http://www.imdb.com/title/tt2316411/

 

Ωραίο ήταν και πολύ ατμοσφαιρικό. Το τέλος ηταν WTF αλλά μετά που διάβασα λίγο την εξήγηση οκ. 

Το προτείνω αλλά πρέπει να είναι κανείς προσηλωμένος για να μπει στην ατμόσφαιρα της ταινίας, αλλιώς μπορεί και να την βρει βαρετή. Εγώ πάντως δεν βαρέθηκα ούτε μια στιγμή.

 

Ειναι λιγο mindfuck αλλα καλουτσικη ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

All Is Lost [2013]
6.7/10

IMDb: 6.9/10

RottenTomatoes: 8/10

Δεν ξέρω τι να πω ακριβώς για αυτήν την ταινία. Σε όλη την ταινία εμφανίζεται ο Redford και μόνο, υπάρχει μόνο μία σκηνή, δεν μας δείχνει πως κατέληξε εκεί, τι έγινε μετά... Θα βάλω 6.7 πιο πολύ για όλα τα άλλα, όχι του σεναρίου(Το οποίο δεν το βαριέσαι, όμως το να λέει 10 φράσεις μόνο ένα άτομο, χωρίς να έχεις ιδέα ποιος είναι, είναι κάπως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...