Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά μπήκα να προτεινετε τίποτα και είδα το Whiplash. Είναι μια στις top 5 χειρότερες ταινίες που έχω δει ποτέ. Πάω να δω το Nightcrawler, κανονίστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπήκα να προτεινετε τίποτα και είδα το Whiplash. Είναι μια στις top 5 χειρότερες ταινίες που έχω δει ποτέ. Πάω να δω το Nightcrawler, κανονίστε.

Σε αλλους δεν αρεσει η Gisele δεν ειναι απαραιτητα  κακο αυτο , χρειαζονται και οι  αγουστοι για την ποικιλια ...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει να είναι απο τα πιο αντιπαθή ανορεξικα πλάσματα,επι γης,δε ξέρω για τον γαλαξία..

 

Την έχεις δει τί καύλα είναι στο Domino; ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρειαζονται και οι  αγουστοι για την ποικιλια ...

 

Ok μαζί σου. 2 ώρες έβλεπα 10 μαλάκες να κάνουν πρόβα και έλεγα από μέσα μου δεν μπορεί, θα αρχίσει η ταινία, δεν θα αρχίσει; Τελικά πήρα τα μύδια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λεμε για γουστα , μια ταινια που αρεσε πολυ φετος ,εχει παρει πολυ καλες κριτικες κτλ αλλα εμενα  με απογοητευσε  ηταν το   Foxcatcher

ισως επειδη εχω μια καποια σχεση και με το θεμα της ταινιας την βρηκα πολυ πολυ μετρια, την περιμενα πολυ καλυτερη και επισης ουτε με την ερμηνεια του πρωταγωνιστη τρελλαθηκα ..

5.5 / 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχεις δει τί καύλα είναι στο Domino; ;)

 

πριν 10 χρονια δεν ηταν σα σαφρακιασμενη σταφιδα.

αλλα ως εχει ειπωθεί,ολοι εχουν δικαίωμα στην άποψη κι ας κανουν λάθος.,ενω νομίζουν πως ειναι σωστοι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή ηθοποιός, στυλάτη και high-class ...

 

Τι να σου πω, εγώ όσες φορές την έχω δει σε ταινία, τον ίδιο χαρακτήρα κάνει. Έτσι ξέρω και γω. Επίσης, στο δικό μου βιβλίο το στιλ καμία σχέση δεν έχει με το υποκριτικό ταλέντο :P

 

παίζει να είναι απο τα πιο αντιπαθή ανορεξικα πλάσματα,επι γης,δε ξέρω για τον γαλαξία..

 

Θα συμφωνήσω, παρότι πραγματικά, ανάθεμα κι αν με νοιάζει στο ελάχιστο το βάρος της. Αυτό που με νοιάζει είναι ότι σφάζει τον ένα λατρεμένο χαρακτήρα μετά τον άλλο. Serial killer for fictional characters.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν 10 χρονια δεν ηταν σα σαφρακιασμενη σταφιδα.

 

Μπααα η συγκεκριμένη πάντα αυτό το σκαρί είχε, πολύ αδύνατη.

Αλλά είπαμε, γούστα είναι αυτά.

Κι εγώ π.χ. δεν θα της καθόμουν.

Στην Beckinsale όμως ναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λεμε για γουστα , μια ταινια που αρεσε πολυ φετος ,εχει παρει πολυ καλες κριτικες κτλ αλλα εμενα  με απογοητευσε  ηταν το   Foxcatcher

ισως επειδη εχω μια καποια σχεση και με το θεμα της ταινιας την βρηκα πολυ πολυ μετρια, την περιμενα πολυ καλυτερη και επισης ουτε με την ερμηνεια του πρωταγωνιστη τρελλαθηκα ..

5.5 / 10

 

Διαφωνούμε, γαμάτο το foxcatcher, Tatum, Carell, Rufallo όλοι τρελές ερμηνείες (με αποκορύφωση τον Carell, πάντα τον είχα σε μεγάλη εκτίμηση παρόλο που είναι κυρίως στην κωμωδία). 

 

 

7.5 κυρίως λόγω ερμηνειών και

 

 

 

Τρομερό psycho φινάλε που παγώνει το αίμα

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

>implying ότι υπάρχει άνθρωπος που δεν θα της καθόταν...

 

Είναι αδύνατον να της αντισταθεί άντρας αυτής της γυναίκας. Οποιος λέει ότι δεν την γουστάρει είναι major gay alert. 

 

Στα του θέματος είδα το How to train your dragon 2. Δεν είναι τόσο καλό όσο το πρώτο αλλά παραμένει πάρα πολύ καλό. Ολοι όσοι κάνουν τις φωνές είναι γαμάτοι και ταιριάζει στον χαρακτήρα τους όμως αυτή τη φορά η φωνή του κεντρικού ήρωα δεν ταίριαζε με το γεγονός ότι μεγάλωσε κιόλας στην ταινία. Ο σχεδιασμός προβάτων συνεχίζει να είναι με διαφορά ο καλύτερος μέχρι τώρα καθώς και τα γραφικά είναι απίστευτα αν και δεν κάνουν την ίδια αίσθηση όπως το πρώτο που πραγματικά ήταν step up στο τι μπορεί να γίνει με τα CGI. Την βαθμολογώ με 8/10.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνούμε, γαμάτο το foxcatcher, Tatum, Carell, Rufallo όλοι τρελές ερμηνείες (με αποκορύφωση τον Carell, πάντα τον είχα σε μεγάλη εκτίμηση παρόλο που είναι κυρίως στην κωμωδία). 

 

 

7.5 κυρίως λόγω ερμηνειών και

 

 

 

Τρομερό psycho φινάλε που παγώνει το αίμα

 

 

 

 

το φιναλε οκ μου αρεσε κ μενα , ομως γενικοτερα απο το εργο ειχα περισσοτερες προσδοκιες , ηταν λιγακι αργο , ειχε πολυ λιγη  παλη , θα μπορουσαν να το κανουν πολυ καλυτερο νομιζω ! ειμαι αυστηρος , ειχα ακουσει τα καλυτερα για την ταινια , γι αυτον τον λογο και απογοητευτικα ισως ..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...