Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Νικολας0000 είπε

Καλησπερα σας!:rolleyes:

Σας ευχαριστω για αυτα που μου ειπατε αλλα mikele13- δεν ξερω πως να το κανω αυτο! Και tsilitheo1 σε ευχαριστω πολυ που μου το ειπες!

Επισης mikele13- το εχεις κανει ποτε αυτο με τον σκληρό δίσκο; Αν ναι μπορεις να μου πεις πως;

Μου ειπε ενας καλος φιλος μου να κατεβασω τα Jailbreak  για το Ps3 σε ενα USB να το συνδεσω και μετα θα ειναι οκ! Αλλα εγω δεν ξερω πως....

Αν ξερεις εσυ mikele13- ας μου πεις παρακαλω!:-)

Διαβασε καλα.... Ειδικα το αρχικο ποστ  

 

Επεξ/σία από tsilitheo1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισης, ο Μιχαλης σου λεει αυτο:ξεκουμπωσε τον σκληρο δισκο απο το ps3. Με ενα sata κουμπωσε τον σε ενα pc. Κανε τον φορματ. Κουμπωσε τον παλι στο ps3. Τωρα μπες στην σελιδα της σονυ και κατεβασε το τελευταιο update. Περασε το σε ενα φλασακι. Οχι χυμα. Θα φτιαξεις ενα φακελο PS3 και μεσα εκει αλλον ενα UPDATE και εκει θα το ριξεις. Κουμπωσε το φλασακι στο ps3. Μπες recovery menu και κανε install

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTA V Xbox 360 online?

Καλησπέρα.Έχω κάνει λογαριασμό στο xbox live και στην επιλογή ONLINE του gta v μου βγάζει το μήνυμα:

Your profile does not have the correct permissions to access Xbox LIVE functionality.

Γνωρίζει κανείς φίλος τι είναι αυτό?Τι πρέπει να κάνω?Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σας χιλια Ευχαριστω πολυ!:-)

Βρηκα αυτο εδω: https://www.skroutz.gr/s/9301186/Powertech-Cable-USB-2-0-to-SATA.html

Λετε να κανει;

 

Και αν το κανω αυτο το τσιπαρισμα καθως και τα Modds Menu ( GTA V ONLINE ) θα χαθουν και αυτα;

Το λεω γιατι εδωσα 60€ για τσιπαρισμα και δεν λεει να τα ξανα δωσο για να την ξανα τσιπαρο!

Επεξ/σία από Νικολας0000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Νικολας0000 είπε

Σας χιλια Ευχαριστω πολυ!:-)

Βρηκα αυτο εδω: https://www.skroutz.gr/s/9301186/Powertech-Cable-USB-2-0-to-SATA.html

Λετε να κανει;

Και αν το κανω αυτο το τσιπαρισμα καθως και τα Modds Menu ( GTA V ONLINE ) θα χαθουν και αυτα;

Το λεω γιατι εδωσα 60€ για τσιπαρισμα και δεν λεει να τα ξανα δωσο για να την ξανα τσιπαρο!

Την "πειραγμενη" κονσολα θα την κανεις update με το "πειραγμενο" λογισμικο που ηδη ειχες. Αν πας σε "original" θα κατεβασεις το 3.51. Περισσοτερα ρωτησε τον Μιχαλη ή διαβασε καλα ολο το θεμα που εδωσα.

Το καλωδιο που παραθετεις γιατι ειναι;;;. ΤΟΝ ΣΚΛΗΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΚΟΥΜΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ps3. Θα κουμπωσει με sata στο pc οπως και ο σκληρος του

https://www.skroutz.gr/c/696/kalodia-sklhrwn-diskwn.html?keyphrase=sata+cable

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικόλα πρώτον κακώς έδωσες 60 ευρώ για τσιπαρισμα την στιγμή που οι περισσότεροι από εμάς πού ασχολούμαστε χρόνια παίρνουμε τά μισά χρήματα...

Και μάλιστα την έδωσες σε άτομο το οποίο έχει πολλές αρνητικές εντυπώσεις...

Δεύτερον από την στιγμή που θά κάνεις φορμάτ τόν σκληρό αναγκαστικά,θα χάσεις τά πάντα είτε είναι mod menus είτε παιχνίδια,saves κλπ.

Τρίτον μήν ακούς ότι λένε οι φίλοι σου,δεν ισχύει η εγκατάσταση cfw με την χρήση ενός usb!!!

Τέταρτον στείλε πμ αν θες να κανονίσουμε να στην φτιάξω όπως πρέπει να είναι και να τσεκαρουμε και την άλλη fat αν μπορεί να γίνει cfw.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/6/2015 στις 12:16 ΜΜ, Vole Maulder είπε

Πέρα από το αυτονόητο (να έχει συνδέσει το 360 στο ίντερνετ δηλαδή), χρειάζεσαι συνδρομή Gold, την οποία μπορείς να αγοράσεις από εδώ σε καλή τιμή http://www.goldxbox.gr/. Στο πρακτικό, εντός του παιχνιδιού, όταν αρχίζει να φορτώνει στην αρχή έχει επιλογή να πατήσεις αν θες να φορτώσει το online αντί για το single player. Επίσης, μπορείς από το κινητό σου μες στο παιχνίδι, αν θυμάμαι καλά, να το εναλλάξεις μεταξύ online-offline. 

Άρα καλά το κατάλαβα.Χρειάζεται συνδρομή gold για το online του Gta.Η σελίδα αυτή για αγορά πράγματι είναι οικονομική.Είναι σε λειτουργία είναι αξιόπιστη ok?Γιατί βλέπω έχουν περάσει πάνω από δύο χρόνια από τη δημοσίευση.

 

Επεξ/σία από notist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ GTA V PS3

Παιδια καλησπερα εχω εδω και παρα πολυ καιρο το gta v στο ps3 και ενω εμπαινα καθε μερα Online επαιζα με τις ωρες ξαφνικα μια μερα για καθε μερα τωρα μου βγαζει αυτο εδω.

Αυτο γινεται κοντα με 2-2μιση εβδομαδες μπορει και παραπανω και δε ξερω τι να κανω εχω δοκιμασει να σβησω το data εκανα αλλο character και συνεχιζεται το ιδιο..

Screenshot_2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Σφάλμα στο GTA ONLINE

Καλησπέρα σας!

Εδώ και 5-6 ημέρες αντιμετωπίζω ένα θεματάκι με το Grand Then Auto ONLINE ( PS3 ).

Όταν πάω να μπω στο ONLINE μου βγάζει ότι ο χρόνος σύνδεσης στο ONLINE έχει λήξει και να μπω στο Story Mode!

Και εδώ να προσθέσω πώς έχω και Modds Menu εδώ και έναν μήνα ακριβώς αλλά δεν είχα κάποιο θέμα όπως αυτό που μου έβγαλε τώρα.

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να το φτιάξω; Μου το είχε βγάλει και άλλες φορές αλλά όταν προσπάθησα να μπω τα κατάφερα αλλά τώρα δεν....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μου έκλεισαν το acc ( gta5 ps3 )

Καλησπέρα σας!

Χθές όταν έπαιζα GTA ONLINE σε Ps3 ένας Moder μου έκλεισε το acc ( λογαριασμό ) και όχι μόνο αυτό.

Μετά απο λίγο έφαγα και BANNED!

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να ξανά ανοίξω ξανά τον λογαριασμό μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...