Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 χρόνο αργότερα...

Γεια σας. ΦΙλοσ μου ,μου εδωσε ενω ειχε τερματισει το gta v για ps3 . Το δισκακι φαινεται σε αψογη κατασταση και το ειχε τερματισει λιγο καιρο πριν. Το εβαλα ,εκανε κανονικα install και ξεκινησα να παιζω κανονικα. Σε μια απο τισ πρωτες αποστολες ομως "κολαει"- "παγωνει" σε ενα συγκεκριμενο σημειο της αποστολης παντα. Εκτος οτι κολαει το παιχνιδι κολαει και τo ps3 . Δηλαδη δεν δεχεται καμια εντολη παρα μονο να το κλεισω απο το κουμπι της κονσολας. 

   εχει αντμετωπισει κανεις κατι παρομοιο? Ξερει καποιος κατι σχετικα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αλλα παιχνιδια παιζει καλα και κολλαει σε αυτο;

Εχεις κανει κατι εγκατασταση στο δισκο που να αφορα στο παιχνιδι;

 

Το εχω παθει σε 2 περιπτωσεις, στη μια σε ενα fifa επρεπε να κανω restore ολη την db γιατι κατεβαζες τοτε weekly rosters και κατι ειχε παιχτει εκει, αλλα μετα απο χρονια τα εφτυσε το BR και αναγκαστηκα να το αλλαξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε μου μονο σε αυτο και σε συγκεκριμενο σημειο. online δεν εχω κανει τιποτα ποτε. οχι εγκατασταση που να αφορα στο παιχνιδι δενε χω κανει τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πώς εγκαθιστώ mods για το GTA V Online στο PS3;

Καλησπερα σας και καλη χρονια!

Εχω ενα θεμα σημερα και χριαζομαι την βοηθεια σας!Ξερει κανεις σας να μου πει πως μπορω να βαλω  Μods menu μονο σε ενα παιχνιδι στο GTA V ( ONLINE ) στο Ps3 και χωρις να με μπαναρι η ROCSTAR;

Και για οσους δεν ξερουν τι ειναι η ROCSTAR ειναι αυτοι που εχουν φτιαξει τα παιχνδια GTA!!!!

Εχω δει με καποιον τροπω με ενα USB αλλα δεν ξερω πως....

Οποιος ξερει παρακαλω ας μου πει!

Ευχαριστω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος τρόπος να πειράξεις παιχνίδια είναι να περάσεις custom firmware στο ps3, αν είναι απο τα μοντέλα που φλασάρονται. Όσο για το ban όχι μόνο δε γίνεται να σου εγγυηθεί κάποιος οτι δε θα φας ban, αλλά ίσα ίσα που έχεις και καλές πιθανότητες να φας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω πολυ!

Εχω το Ps3 fat και θελω να το τσιπαρω με ενα USB αλλα δεν μπορω....

Εχω και αλλη μια κονσολα που ηταν τσιπαρισμενη και ξαυνικα μου εβγαλε να κανω UPDATE την κονσολα εκανα και παει μεχρι τα 55% και μου βγαζει σφαλμα!

Οποιος ξερει τι ειναι αυτο ας μου πει

Και πως φτιαχνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Νικολας0000 είπε

Σας ευχαριστω πολυ!

Εχω το Ps3 fat και θελω να το τσιπαρω με ενα USB αλλα δεν μπορω....

Εχω και αλλη μια κονσολα που ηταν τσιπαρισμενη και ξαυνικα μου εβγαλε να κανω UPDATE την κονσολα εκανα και παει μεχρι τα 55% και μου βγαζει σφαλμα!

Οποιος ξερει τι ειναι αυτο ας μου πει

Και πως φτιαχνεται!

Ohhhhh τωρα σε "επιασα" ακριβως.... Μην βλεπεις πολλα βιντεακια στο youtube... Τα περισσοτερα ειναι fake σαν αυτο που ειδες με το usb

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Νικολας0000 είπε

Σας ευχαριστω πολυ!

Εχω το Ps3 fat και θελω να το τσιπαρω με ενα USB αλλα δεν μπορω....

Εχω και αλλη μια κονσολα που ηταν τσιπαρισμενη και ξαυνικα μου εβγαλε να κανω UPDATE την κονσολα εκανα και παει μεχρι τα 55% και μου βγαζει σφαλμα!

Οποιος ξερει τι ειναι αυτο ας μου πει

Και πως φτιαχνεται!

Βγάλε τόν σκληρό τής κονσόλας καντου φορμάτ σε έναν υπολογιστή και βάλτου τό λογισμικό που είχες σε ένα fat32 usb από τό επίσημο site της Sony

Επεξ/σία από mikele13-
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας!:rolleyes:

Σας ευχαριστω για αυτα που μου ειπατε αλλα mikele13- δεν ξερω πως να το κανω αυτο! Και tsilitheo1 σε ευχαριστω πολυ που μου το ειπες!

Επισης mikele13- το εχεις κανει ποτε αυτο με τον σκληρό δίσκο; Αν ναι μπορεις να μου πεις πως;

Μου ειπε ενας καλος φιλος μου να κατεβασω τα Jailbreak  για το Ps3 σε ενα USB να το συνδεσω και μετα θα ειναι οκ! Αλλα εγω δεν ξερω πως....

Αν ξερεις εσυ mikele13- ας μου πεις παρακαλω!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...