Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Κανεις απο εδω να κανουμε κανα heist μαζί?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

αν μπαίνεις αργά κατα τις δώδεκα κάνε με add για ps4.psn Id amvrosiusd gr

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αν δεν κανω λαθος δεν γινεται να παιξουμε μαζι,εγώ εχω το PS3 Sent from my iPhone using Insomnia

 

Κανεις απο εδω να κανουμε κανα heist μαζί?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

αν μπαίνεις αργά κατα τις δώδεκα κάνε με add για ps4.psn Id amvrosiusd gr

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αν δεν κανω λαθος δεν μπορούμε να παιξουμε μαζι,εγω εχω το PS3 Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Σχεδόν όποτε ανοίγω τον τελευταίο καιρό το Gta μου έχει κανει reset τα settings. Έχει συμβεί και σε κανέναν άλλον?

Συμβαίνει και στην έκδοση του ps4 που και που αυτό που λες. Αναγκαστικά κάνεις ένα restart το game και στρώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχω ένα πρόβλημα με το GTA V Online στο XBOX 360 και χρειάζομαι παρακαλώ την βοήθεια σας.

Μετά από μια ώρα δεν μπορώ να παίξω σε καμία δραστηριότητα και μου βγάζει μήνυμα failed to join job or activity

Μια προσωρινή λύση είναι να βγω στο dashboard αλλά μόλις περνάει μια ώρα το κάνει ξανά.
Στο Xbox Live είμαι κανονικά συνδεδεμένος.

Στον παρακάτω οδηγό της Rockstar δοκίμασα κάποιους τρόπους αλλά δεν έγινε τίποτα.

Αυτά που δεν δοκίμασα έιναι να βάλω σε bridge mode το modem/router και μετά να συνδέσω αλλή συσκευή καλώντας το PPPoE
Και δεν δοκίμασα να ανοίξω ports για το GTA Online
Εσείς στο modem/router είχατε ανοίξει ports ή γενικά κάνατε κάποια ρύθμιση?
Σε άλλα παιχνίδια που έχουν online δεν έχω πρόβλημα.
 

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200525767

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω κολησει δεν μου βγαζει καπια αποστολη και ειμαι στο 36%. μονο με τον trevor μου βγαζει καπια πορτοκαλι αποστολες που θελει να σκοτοσω 25 ατομα αλλα το κανω και παλι υπαρχουνε και δεν βγαζει κατι αλλο help!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω κολησει δεν μου βγαζει καπια αποστολη και ειμαι στο 36%. μονο με τον trevor μου βγαζει καπια πορτοκαλι αποστολες που θελει να σκοτοσω 25 ατομα αλλα το κανω και παλι υπαρχουνε και δεν βγαζει κατι αλλο help!!

Δώσε περισσότερες πληροφορίες μήπως καταλάβουμε που ακριβώς είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πέρα από το αυτονόητο (να έχει συνδέσει το 360 στο ίντερνετ δηλαδή), χρειάζεσαι συνδρομή Gold, την οποία μπορείς να αγοράσεις από εδώ σε καλή τιμή http://www.goldxbox.gr/. Στο πρακτικό, εντός του παιχνιδιού, όταν αρχίζει να φορτώνει στην αρχή έχει επιλογή να πατήσεις αν θες να φορτώσει το online αντί για το single player. Επίσης, μπορείς από το κινητό σου μες στο παιχνίδι, αν θυμάμαι καλά, να το εναλλάξεις μεταξύ online-offline. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 μήνες μετά...

Παιδια φετος τα χριστουγεννα λεω να παρω το gta 5 για το ps3 ετσι και αλλιως δεν ειναι πολλα τα λεφτα.. εχω το ps3 super slim 12GB αλλα θελω να μου πειτε θα παιζει το παιχνιδι? αφου ειναι 12GB και το παιχνιδι ειναι σιγουρα 20+ πως θα το παιζει? Μπορειτε να απαντησετε στα ερωτηματα μου για να μην πανε και τζαμπα τα λεφτα.. 

 

 

 

Ευχαριστωρ για τον χρονο σας! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω τα patches είναι που δεν θα χωρέσουν και θα χρειαστείς εσωτερικό HDD.

στο youtube εαν γραψω gta v on ps3 super slim 12GB παιζουν καλα :/ ...  ποσο mb θα πιανει ενα patch :P :3 .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...