Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τότε λογικά θα πρέπει να μαζέψεις λεφτά μέσω των αποστολών που σου δίνει. Επίσης υπάρχουν κάποια bounties σε παίκτες που αν τους σκοτώσεις παίρνεις έπαθλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το κανανε ετσι το Rooftop Rumble... Ξερει κανεις κανεναν τροπο για να μαζεψω πολλα λεφτα; (ειμαι 40 lvl).  παιζει κανεις online απο εδω μεσα σε ps3?

εγω παιζω ειμαι λεβελ 87 με λενε στο psn thetsif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτη φορα  που μπαινεις ονλινε εχει τον lamar που κανεις αποστολες αλλους παιχτες δεν εχει;;

μονο ενα πιτσιρικι πετυχα που μιλαγε συνεχεια και μου εσπασε τα νευρα και βγηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε λογικά θα πρέπει να μαζέψεις λεφτά μέσω των αποστολών που σου δίνει. Επίσης υπάρχουν κάποια bounties σε παίκτες που αν τους σκοτώσεις παίρνεις έπαθλο.

Παλι καλα εχω εναν πορωμενο φιλο μου (126 lvl σε 2 μηνες) που παιζουμε Rooftop Rumble πολλες φορες ωστε να μαζεψω γρηγορα λεφτα και να ανεβω lvl. Απλα μου την σπαει καπως το Rooftop Rumble μετα το Update και αναρωτηθηκα αν υπαρχει πιο ευκολος τροπος να μαζεψω λεφτα.

 

εγω παιζω ειμαι λεβελ 87 με λενε στο psn thetsif

Σου στελνω friend request. haralabos με λενε εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα εχω εναν πορωμενο φιλο μου (126 lvl σε 2 μηνες) που παιζουμε Rooftop Rumble πολλες φορες ωστε να μαζεψω γρηγορα λεφτα και να ανεβω lvl. Απλα μου την σπαει καπως το Rooftop Rumble μετα το Update και αναρωτηθηκα αν υπαρχει πιο ευκολος τροπος να μαζεψω λεφτα.

 

Σου στελνω friend request. haralabos με λενε εμενα.

μπαινω συχνα το coveted ειναι ευκολος τροπος και ειναι και στο λεβελ 36 δινει 18000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα σημερα να κανω τα update και συνειδητοποιησα οτι τοσο καιρο ειχα offline profile γι αυτο δεν μπορουσα να μπω στο ονλαιν (και οχι γιατι η κονσολα μου ειναι σπασμενη). Τελικα εφτιαξα online profile, μπηκα και στο online μιας και ειχε free gold weekend και αυριο παω να παρω gold συνδρομη.

 

τι παιχνιδαρα εχεις φτιαξει ρε ροκσταρ.............

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αμα δεν ανακοινωσουν μειωμενη τιμη για τους ηδη υπαρχοντες κατοχους να καουν στην κολαση.

τα first party της sony το κανουν αυτο? αν δεν το κανει πχ η naughty dog και ειναι οκ, γιατι να το κανει η 2k?

στην τελικη τα third parties ειναι ελευθεροι σκοπευτες σε σχεση με τα first parties..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...