Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω ειμαι στο 35% μολις εκανα την νεκροκεφαλη και δεν εχει αλλες αποστολες ουτε με τον trevor ουτε με τον michael ουτε με τον franklin ξερει κανεις τι να κανω ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι στο 35% μολις εκανα την νεκροκεφαλη και δεν εχει αλλες αποστολες ουτε με τον trevor ουτε με τον michael ουτε με τον franklin ξερει κανεις τι να κανω ???

Μια random αποστολη με μια του δρομου εξω απο το σπιτι του φρανκλιν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω ρε αλλα γυμναστηριο δεν εχει το παιχνιδι ( ελατωμα ) μεγαλο κιολας

ευχαριστω ρε αλλα γυμναστηριο δεν εχει το παιχνιδι ( ελατωμα ) μεγαλο κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ με το που το τερμάτισα το παράτησα. 2 μήνες με πήρε το παιχνιδάκι. Αν και τόσο ωραίο δεν ξέρω αλλά δεν κόλλησα πολύ σαν τα παλαιότερα. Ίσως φταίει που μεγαλώσαμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λέω να μας πείς γενικά εντυπώσεις απ' το V, όχι μόνο απ' το τέλος του. Γράψτο στο θέμα του GTA.

 

Eνταξει τι να πω.

Στα θετικα οτι ο κοσμος που εχουν φτιαξει(και στον οπτικο τομεα και στην ζωη) απλα δεν υπαρχει.Δεν μπορει να συγκριθει με τπτ αλλο.

Γενικα ειναι απο τα καλυτερα GTA για μενα αν οχι το καλυτερο.Πολυ ανωτερο απο το 4.

Το μονο που αρχιζει να με χαλαει ειναι οι αποστολες και οι ευκολια τους.Πολλες φορες ενιωθα οτι κανω αγγαρεια.Κατι πρεπει να κανουν για αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες αποστολές που έπρεπε να κλέψεις κάποια οχήματα ήταν όντως fillers. Θεωρώ οτι γενικώς κόπηκε SP content λόγω του MP, αλλά λογικά τώρα θα μας δώσουν κάποιο δυνατό DLC και όχι αρπαχτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...