Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τερματησα και εγχ χθες, καπου στο 76%. Πολυ ωραιο αν και κρατησε κανα 6-7 μερονυκτια παιχνιδιου μονο. Θα το παιζω αραια και που μονο και μονο για την γαματη πιστα. Ωραια και η μουσικη του παιχνιδιου, ειδικα στο τελος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δοκιμασα για πρωτη φορα (γενικα πρωτη φορα σε οποιοδηποτε παιχνιδι) να μπω στο online και μου πεταει ενα μηνυμα το οποιο δεν προλαβαινω να δω τι λεει και με γυρναει στο dashboard.

 

xbox 360 τσιπαρισμενο καπου το 2010 (δεν παιζει παιχνιδια του θειου απο Forza 4 και μετα)

 

το update του παιχνιδιου το εκανα κανονικα.

 

Ξερει κανεις τι μπορει να παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω κατι, το πξρα πριν λιγες μερες. Οταν παιζω και θελω να κανω load αλλο game μου αργει πολυ να το φορτωσει. Ειναι τωρα κανα 10λεπτο που μου λεει loading story mode και γυριζει το κυκλακι διπλα.

 

Ειναι φυσιολογικο αυτο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αν πάρω το GTA V μεταχειρισμένο στο Xbox 360 θα μπορώ να παίξω στο online;Ή έχει κάποιο code και ενεργοποιείται μόνο μια φορά;</p>

 

στο ps3 δεν έχει κωδικό,πιστεύω το ίδιο ισχύει και στο Xbox..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω κατι, το πξρα πριν λιγες μερες. Οταν παιζω και θελω να κανω load αλλο game μου αργει πολυ να το φορτωσει. Ειναι τωρα κανα 10λεπτο που μου λεει loading story mode και γυριζει το κυκλακι διπλα.

 

Ειναι φυσιολογικο αυτο;;;

Yπάρχει θέμα με τους servers, αν είσαι συνδεδεμένη στο PSN/XBL αποσυνδέσου και θα στο φορτώνει κανονικά.

 

Αν δεν δουλέψει αυτό, διέγραψε τα install data και ξαναεγκατέστησε το.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ρε παιδιά όταν μπαίνω online πάνω στο loading σκαλώνει το play3 και κανει 3 μπιπ . ξέρετε τι παίζει </p>

 

Δεν εχω τέτοιο πρόβλημα..Σήμερα το δοκίμασα..κάνει 1 μπιπ και μετά από λίγο 2 συνεχόμενα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φατ η σλιμ ειναι η κονσολα;

slim . σημερα εμαθα οτι κανει ακριβως το ιδιο και σε εναν φιλο αρα φταιει το παιχνιδι . Ελεος καθε λιγο και λιγακι κατι καινουργιο βγαζει αυτο το gta . Θα ξανα τσεκαρω το βραδακι αν εφτιαξε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πάω να κάνω new game αφού μπει το game σε ένα save που είχα κάνει, και περιμένω να κάνει loading δεν γίνετε τίποτα. Ξέρετε τι μπορεί να φταίει?
Η κονσόλα είναι ps3 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...