Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βάλτε όλοι τα λεφτά σας στο Badger στο Bawsaq, ανεβαίνει μέρα με τη μέρα η μετοχή!

Κατ' τα άλλα, το GTA5 κέρδισε το πρώτο GOTY της χρονιάς στα Golden Joystick Awards:


Best Newcomer
The Last of Us
Most Wanted in association with Playfire
Witcher 3: Wild Hunt
Best Indie Game
Mark of the Ninja
Best Visual Design
BioShock Infinite
Best Multiplayer
Payday 2
Best Gaming Moment in association with Absolute Radio
Far Cry 3 - The Definition of Insanity
Studio of the Year in association with MPG Universal
Naughty Dog
Innovation of the Year in association with T3
Oculus Rift
Best Storytelling
The Last of Us
Best Online Game
World of Tanks
Best Handheld Game
Assassin's Creed 3: Liberation
YouTube Gamer Award in association with YouTube
Yogscast
Best Gaming Platform in association with Digital Spy
Steam
Best Mobile/Tablet Game of the Year
XCOM: Enemy Unknown
Game of the Year
Grand Theft Auto V
Hall of Fame
Activison: Call of Duty
Lifetime Achievement
Ken Levine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια καλησπερα!!επειδη σκεφτομαι να ξεκινησω το story του παιχνιδιου!!!υπαρχουν πουθενα tips και συμβουλες για καλυτερο playtrough του παιχνιδιου?ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά προσέξτε στο online αν 'μαλακίζεστε' στο free mode και την πέφτετε σε άλλους και ειδικά αν τους ανατινάζεται τα προσωπικά αυτοκίνητα πολλές φορές θα φάτε ''Bad sport'' από clean player που ήσασταν κάτι σαν ban δηλαδή, και δεν θα μπορείτε να μπείτε σε κανονικούς server ούτε jobs να κάνετε με άλλους μετά από 2 μέρες φεύγει. Έτσι την πάτησα μου την είχαν πέσει κάτι άτομα με sticky grenades άρχιζα τους ανατίναζα και εγώ και έφαγα Bad sport.Μεγάλη βλακεία πάντως αυτό... αφού σου επιτρέπει το παιχνίδι να σκοτώνεις τον άλλον πολλές φορές να προκαλείς χάος με αστυνομίες κλπ. τα αυτοκίνητα τους πείραξαν έλεος οπότε προσοχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα!!επειδη σκεφτομαι να ξεκινησω το story του παιχνιδιου!!!υπαρχουν πουθενα tips και συμβουλες για καλυτερο playtrough του παιχνιδιου?ευχαριστω.

http://www.cheatcc.com/ps3/grandtheftauto5cheatscodes.html#.UnEK1PnIb9h

Για καλα χρηματα το ζουμι ειναι να ξεκινησεις τις αποστολες του Lester (Assasinations) οταν εχεις προχωρησει αρκετα και εχεις μαζεψει καποια χρηματα να επενδυσεις σε stocks. πριν καθε αποστολη του Λεστερ βαζεις ολα τα χρηματα σου εκει που λεει και για τους 3 χαρακτηρες.

στο assassination 3 η στο 4 (νομιζω στο fruit ηταν χωρις να ειμαι 100% σιγουρος - σου λεει στο τηλεφωνο ο Λεστερ: Αν ημουν στη θεση σου δε θα αγοραζα stocks της Fruit η της Vice - δεν θυμαμαι ποιο απο τα 2, απλα προσεξε το οταν ξεκιναει το mission τη στιγμη που παιρνει τηλεφωνο) σε ενα απο τα 2 δεν επενδυεις εκει αλλα στον ανταγωνιστη και αγοραζεις τη μετοχη μετα το assassination (και οχι πριν οπως τις αλλες) αφου πεσει η μετοχη της παρα πολυ.

Επισης το BAWSAQ stock market δουλευει μονο οταν εισαι σε online mode. Offline δε δουλευει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστό bug στο online αυτό, θα διορθωθεί λογικά.

Υ.Γ: Δεν ξέρω αν το έχετε δεί, αλλά αν τον συναντήσετε θα λιώσετε απλά.

0_0.jpg

Επίσης:

0_0.jpg

Μου θυμίζει κάτι IRL παρόμοια οπωροπωλεία που βλέπεις στις εθνικές οδούς κατα την Ελλάδα. Περιττό να πώ οτι αυτή η τυχαία ανακάλυψη δεν πέρασε ανεκμετάλλευτη.  :devil:  Με το που τραβήχτηκε το πολύ όμορφο αυτό κάρτ-ποστάλ, πήρα φόρα με την τζιπάρα μου και ισωπέδωσα το κακόμοιρο το μαγαζάκι και την δύσμοιρη την ιδιοκτήτρια του. Κορυφαίο είναι οτι με το που συγκρούεσαι στα φρούτα πετάγονται κοκκινοκίτρινα ζουμία δεξιά και αριστερά :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...