Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πώς μπορώ να διαγράψω φωτογραφίες από το Gallery;

 

Θα πατησεις pause στο παιχνιδι,και καπου λεει gallery,σβηνεις απο κει κ μετα απο λιγο θα εξαφανιστουν και απο το social club!

Επεξ/σία από RacingCultureGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά ας με βοηθήσει λίγο κάποιος πλζζζζζζζζζζζ...
Εδλω και τόσες μέρες παλεύω και έχω δοκιμάσει τα πάντα...αποστολή όμως δεν με βγάζει...τι πρέπει να κάνω που ίσως δεν το κάνω???

Και με τους 3 χαρακτήρες έχω κάνει τα πάντα αλλά τίποτα δεν μου βγάζει τίποτα παρά μόνο όλα αυτά που βγάζει στον χάρτη(π.χ. διασκέδαση-ποτο-και τα λοιπα_μπαρμπερικα_γκολφ_τενις_σχολη για να μαθεις αirplain_μαγαζια με ρουχα και παει λεγοντας τιποτα άλλο δεν με βγάζει σε κανενός τον χάρτη και απο τους 3....

Ας δώσει κάποιος κάποια βοήθεια η να με πει μόνο τι κάνω για να συνεχίσει το παιχνίδι...γιατί έτσι είναι σαν να παίζω τζάμπα δεν έχω να κάνω τίποτα παρά μόνο τα γνωστά...νοσοκομείο επιδεί με σκοτώσαν  η επηδεί με πιάσαν.....

ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ένα bug που άμα σου crash σε main mission να μην υπάρχουν αποστολές. Για αυτό καλο είναι πολλά hard saves.

 

p.s. Επίσης μερικά main δεν σου κάνουν fast forward την ώρα οποτε πρέπει να δοκιμάσεις να πας διαφορετική ώρα. Hope this helps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπάρχει ένα bug που άμα σου crash σε main mission να μην υπάρχουν αποστολές. Για αυτό καλο είναι πολλά hard saves.

 

p.s. Επίσης μερικά main δεν σου κάνουν fast forward την ώρα οποτε πρέπει να δοκιμάσεις να πας διαφορετική ώρα. Hope this helps.

 

 

ΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΛΖ/....!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι έρχεται πρόβλημα με το online συνδέστε το ps3 με wireless στο internet.

 

κατά περίεργο τρόπο κ εγώ με wired δε μπορούσα να ΠΑΙΞΩ καθόλου με έβαζε πάντα σε αδια sessions και όταν εμπενα σε lobby πριν ξεκινήσει έτρωγα error timed out. με wireless όλα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...