Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκεί με τους στρατιώτες; Ακριβώς απο πίσω σου έχει ένα σαν τοίχο, κρύψου και ρίχτους απο εκεί.

Ναι ευχαριστώ φίλε το έκανα και το πέρασα...αλλά ρε συ πάλι το ίδιο δεν έχω τι να κάνω τώρα δεν μου βγάζει τίποτα καμιά αποστολή..... παίρνω και τους 3 παίρνω με όλους τηλέφωνα αλλά μόνο για να βγείς έχει να πας να γίνει ντίρλα.... :P

καμιά ιδέα-βοήθεια????

ευχαριστώ....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ευχαριστώ φίλε το έκανα και το πέρασα...αλλά ρε συ πάλι το ίδιο δεν έχω τι να κάνω τώρα δεν μου βγάζει τίποτα καμιά αποστολή..... παίρνω και τους 3 παίρνω με όλους τηλέφωνα αλλά μόνο για να βγείς έχει να πας να γίνει ντίρλα.... :P

καμιά ιδέα-βοήθεια????

ευχαριστώ....!

Έχει άλλο ένα Rampage o Trevor. Αυτό που έκανες είναι το τρίτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ένα bug που άμα σου crash σε main mission να μην υπάρχουν αποστολές. Για αυτό καλο είναι πολλά hard saves.

 

p.s. Επίσης μερικά main δεν σου κάνουν fast forward την ώρα οποτε πρέπει να δοκιμάσεις να πας διαφορετική ώρα. Hope this helps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ένα bug που άμα σου crash σε main mission να μην υπάρχουν αποστολές. Για αυτό καλο είναι πολλά hard saves.

 

p.s. Επίσης μερικά main δεν σου κάνουν fast forward την ώρα οποτε πρέπει να δοκιμάσεις να πας διαφορετική ώρα. Hope this helps.

Μόλις το διάβασα, για μερικά δευτερόλεπτα, είχα την έκφραση του πατέρα στη γνωστή διαφήμιση με το "στη μάνα σου το είπες;" . :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fake ρε παιδιά.. απο χιλιόμετρα..

 

Χαχαχ όντως.

 

Βαράω κάτι 8ωρα στο PS3 σερί, και το ανεμιστηράκι δεν ανεβάζει στροφές πάνω απ' το φυσιολογικο επίπεδο, με την καμία. Το δισκάκι επίσης είναι εντελώς αθόρυβο. Δεν ξέρω τι παίζει στο 360, αλλά το παιχνίδι στο PS3 είναι κάργα optimised, και μιλάμε για game που είναι συνεχώς σε κατάσταση streaming/reading απο δισκάκι και BD. Ώρες-ώρες ξεχνάω οτι είναι ανοιχτή η κονσόλα.

 

Τρελή δουλειά και σε αυτόν τον τομέα απο τη R*.

και στο XBOX 360 S έτσι είναι ακριβώς.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο XBOX 360 S έτσι είναι ακριβώς.

Ωραίος, ένα φιλαράκι το πήρε σήμερα για Xbox και αναρωτιόταν για το performance της 360 έκδοσης. Έχουν προσέξει και τις 2 εκδόσεις προφανώς, το αυτονόητο δηλαδή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, δεν μου ανοίγει το dead man walking αλλα μου εχει ανοίξει μερικά απο τα assassination missions του franklin.

Να φανταστώ οτι την έχασα;

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...