Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οταν ξεκινςα το παιχνιδι σου λεει οτι υπαρχει update. το κανεις και οταν ξεκιναει να φορτωσει το story mome σου λεει πατα Χ για online mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σήμερα παρατήρησα ότι δεν μπορώ να αγοράσω περιουσίες μέσα στο παιχνίδι . Το τερμάτησα σήμερα . Πήγα πχ με τον Μαικλ να αγοράσω αυτο που αποθηκέυονται οι βάρκες κτλπ και μου λεει κανονικα πατα αριστερο βελακι για να το αγοράσεις , το πατάω , στην συνέχει μου λεει πατα αριστερο βελάκι για να επιβεβαιώσεις την αγορά , το πατάω αλλα στην σ υνέχει δεν συμβαίνει τπτ . Πήγα και με άλλους χαρακτήρες σε διαφορετικές περιουσίες αλλα το ίδιο πρόβλημα . Ξέρει κανείς τι συμβαίνει ή είναι καποιο γνωστό μπαγκ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτη μερα που το επαιξα σημερα. Αρχισα στις 12 το μεσημερι και τελειωσα στις 9 το βραδυ και αυτο για να φαω μεσημεριανο. Αυτο ηταν. Κλειδωθηκε για ανελεητο καψιμο Χριστουγεννων. Μεχρι τοτε δεν θελω να το ξαναδω μπροστα μου !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έπρεπε να κάνω μια αποστολή με stranger για να ξεκλειδώσουν οι υπόλοιπες.

Ευχαριστώ για την απάντηση σου

 

Ρε φίλε βοηθήστε λίγο και εμένα έχω κολήσει και εγώ αλλάζω και τους 3 αλλα τίποτα δεν μου βγάζει καμιά αποστολή τι πρεπει να κανω??

 

και τι σημαίνει το stranger που ειπες???? πλζζζ χελπ...! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε βοηθήστε λίγο και εμένα έχω κολήσει και εγώ αλλάζω και τους 3 αλλα τίποτα δεν μου βγάζει καμιά αποστολή τι πρεπει να κανω??

 

και τι σημαίνει το stranger που ειπες???? πλζζζ χελπ...! ;)

Οι αποστολές με το ερωτηματικό. Κάνε αυτές, περιπλανήσου λίγο, πάρε κανά τηλέφωνο και θα βγουν καινούριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αποστολές με το ερωτηματικό. Κάνε αυτές, περιπλανήσου λίγο, πάρε κανά τηλέφωνο και θα βγουν καινούριες.

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙΣ ΚΑΝΩ Π.Χ. ΣΤΟΝ ΒΑRY ΕΧΩ ΚΟΛΗΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ..ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΩ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΒΓΑΖΕΙ ΣΑΝ ΝΕΚΡΟΚΕΦΑΛΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΛΑΚΡΑ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΚΩΤΩΝΕΙΣ ΟΛΟΥΣ...ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΟΛΗΣΕΙ ΣΤΗΝ 3 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΧΕΙΡΟΜΒΟΒΗΔΕΣ.... ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ?? ΔΗΛΑΔΗ???

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟ ΠΡΟΤΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙΣ ΚΑΝΩ Π.Χ. ΣΤΟΝ ΒΑRY ΕΧΩ ΚΟΛΗΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ..ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΩ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΒΓΑΖΕΙ ΣΑΝ ΝΕΚΡΟΚΕΦΑΛΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΑΛΑΚΡΑ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΚΩΤΩΝΕΙΣ ΟΛΟΥΣ...ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΟΛΗΣΕΙ ΣΤΗΝ 3 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΧΕΙΡΟΜΒΟΒΗΔΕΣ.... ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ?? ΔΗΛΑΔΗ???

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟ ΠΡΟΤΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...

Εκεί με τους στρατιώτες; Ακριβώς απο πίσω σου έχει ένα σαν τοίχο, κρύψου και ρίχτους απο εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...