Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συγνώμη!

 

Δεν παίζω παιχνίδια, παλιά έπαιζα κάτι λίγα, μερικά από αυτά ήταν ViceCity/SanAndreas/CounterStriker/COD

 

Έχω δει σε βιντεο το GTA4 & 5.

 

Δεν είδα κάποια ουσιαστική διαφορά στα γραφικά του ΓΤΑ5 σε σχέση με το ΓΤΑ4, απλά το Gameplay άλλαξε.

 

Είναι ένα κορυφαίο παιχνίδι και δεν αντιλέγω, απλά άλλο θέλω να πω.

 

Έχουμε φτάσει σε ένα σημείο που δεν μπορούν να φτιάξουν καλύτερα γραφικά? αυτά είναι τα όρια?

 

Μιλάμε για μια κορυφαία εταιρία που δεν μπορείς να πεις δεν έχει τους ανθρώπους για να το κάνει αυτό.

 

ΥΓ: βλέπω σε αρκετά παιχνίδια, κάνουν διάφορα τικ με τον φωτισμό ώστε να σου δίνει την αίσθηση ότι είναι καλύτερα γραφικά @@@. (δεν είπα τίποτα για το ΓΤΑ5, γενικά μιλάω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sonyxp απλά βάλε το GTA4 και αμέσως μετά το GTA5 θα δεις ότι η διαφορά είναι χαώδης, και είναι απλά για να απορείς τι έχουν πετύχει οι άνθρωποι σε open world παιχνίδι σε κονσόλες 7ετίας και 8ετίας και με σταθερό frame rate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ουσιοωδη διαφορα θα την δεις οταν θα βγουν σε pc..τοτε να δεις τι εχει να γινει

 

Δεν υποτίθεται ότι οι κονσολες έχουν καλύτερα γραφικά? ειδικά τώρα που θα βγει και PS4.

 

ΥΓ: Στο ΓΤΑ5 μου την σπάει ο τρόπος που επιλέγεις το όπλο, σου καλύπτει όλη την οθόνη σχεδόν, προσωπικά το βρίσκω άβολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...