Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Μόλις τελείωσα το story του GTAV (στο 65% βέβαια όχι 100% γιατί θέλει τρελό λιώσιμο)! Απλά έπος και RESPECT στην Rockstar για αυτό το διαμάντι του gaming...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια κατι τανκ και στρατιωτικα οχηματα που εχω αγορασει απο που τα παραλαμβανω; Στο garage δεν εχει τιποτα. Που ειναι;

Είναι στο garage στο αεροδρόμιο του los santos θα ψάξεις θα τα βρεις κάτω από ένα μεγάλο κιόσκι μέσα στο αεροδρόμιο το δείχνει και στον χάρτη, το θέμα είναι πως από οχήματα τα είχα πάρει όλα μου έστειλαν μήνυμα ότι τα παρέλαβα όλα και πήγα βρήκα μόνο το τανκς πατάω και το βελάκι για αλλαγή οχήματος και δεν έχω τίποτα... δηλαδή για τα άλλα που πήρα τζάμπα τα λεφτά + τα ελικόπτερα δεν τα βρήκα πουθενά σε όλο το αεροδρόμιο έψαξα αλλά τίποτα ίσως είναι σε καμιά βάση για ελικόπτερα και δεν το πρόσεξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι στο garage στο αεροδρόμιο του los santos θα ψάξεις θα τα βρεις κάτω από ένα μεγάλο κιόσκι μέσα στο αεροδρόμιο το δείχνει και στον χάρτη, το θέμα είναι πως από οχήματα τα είχα πάρει όλα μου έστειλαν μήνυμα ότι τα παρέλαβα όλα και πήγα βρήκα μόνο το τανκς πατάω και το βελάκι για αλλαγή οχήματος και δεν έχω τίποτα... δηλαδή για τα άλλα που πήρα τζάμπα τα λεφτά + τα ελικόπτερα δεν τα βρήκα πουθενά σε όλο το αεροδρόμιο έψαξα αλλά τίποτα ίσως είναι σε καμιά βάση για ελικόπτερα και δεν το πρόσεξα.

 

Tα αυτοκίνητα θα τα βρείς στο ιδιωτικό γκαράζ του κάθε παίκτη (πχ για τον franclin το "grove sreet garage". ), τα ελικόπτερα, επίσης στα ιδιωτικά ελικοδρόμια του κάθε παίκτη (όλων είναι το "vespucci helipad"). Tις παραπάνω τοποθεσίες, πρέπει να τις αγοράσεις (εκτός αν είχες κάνει pre-order, οπότε και τα γκαράζ θα τα 'χεις δωρεάν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα αυτοκίνητα θα τα βρείς στο ιδιωτικό γκαράζ του κάθε παίκτη (πχ για τον franclin το "grove sreet garage". ), τα ελικόπτερα, επίσης στα ιδιωτικά ελικοδρόμια του κάθε παίκτη (όλων είναι το "vespucci helipad"). Tις παραπάνω τοποθεσίες, πρέπει να τις αγοράσεις (εκτός αν είχες κάνει pre-order, οπότε και τα γκαράζ θα τα 'χεις δωρεάν).

θενξ μαν,πάντως κάτι στρατιωτικά οχήματα και το τανκς τα βγάζει στο αεροδρόμιο που είπα.Τώρα είδα εμφανίστηκε και ένα τζιπ που έλειπε το μεγάλο φορτηγό ακόμα εξαφανισμένο είναι, για τα ελικόπτερα καλά φαντάστηκα εκεί που λες θα περάσω μια βόλτα αν δεν είναι και κει τι να πω μας κάνει κόλπα το παιχνίδι.. και στο garage το απλό έχω χάσει αυτοκίνητα που έχω αποθηκεύσει φτιαγμένα ενώ ήτανε συνέχεια εκεί μετά χάθηκαν ούτε στο αστυνομικό τμήμα είναι που κάνεις impound car περίεργα πράματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...