Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω επειδη πηγα με τον εξυπνο τροπο πηρα εναν καλο οδηγο και εναν αχρηστο με τα οπλα αφου δεν θα μου χρειαζοταν αλλα ο τραγικος ουτε να οδηγαει δεν ηξερε και καρφωθηκε.Μονο 65000 ειδα μετα οτι εχασα παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πληροφοριακα δυο πραγματα για την εγκατασταση

 

1. προσωπικα τα περασα και τα δυο dvd στο φλασακι

 

2. πηρα 32αρι (με τη λογικη να περασω και κανενα αλλο παιχνιδι μεσα) και εχοντας ΜΟΝΟ τα δυο dvd του GTA περασμενα εχω ελευθερα σε αυτο 13,8. Αρα ισως το 16αρι (καπου 14,κατι πρεπει να ειναι η πραγματικη) ΜΠΟΡΕΙ να μη φτανει. 

 

Κατα τα αλλα κ@βλα και τα δυο DVD εγκατεστημενα, αθορυβο τελειως το 360 και δεν επιβαρυνεις και το DVD σου (40 ωρες εχω μεχρι τωρα)

 

@8bitmusic : στα settings στα stats. Εχει ξεχωριστα τις ωρες που εχεις παιξει με τον καθε χαρακτηρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείτε αν είσαι σε αποστολή δεν μπορείς να κάνεις save δεν θα πας ενώ είσαι σε αποστολή θα πας όταν είσαι σε Free roam εκεί λειτουργεί, εγώ ετσι το πήρα το τζετ ήμουνα στον αέρα με χτυπήσανε και ενώ έπεφτα έκανε quick save και όταν κάνεις load θα σε βγάλει κανονικά χωρίς τις ζημιές και είσαι έτοιμος να φύγεις και το έχεις όποτε θες γενικά ότι και να κλέψεις.

Τελικα εκανα αυτο που λετε με το save.Το πηρα το πηγα στο αεροδρομιο μου και ξανα εκανα save για καλο και κακο . Εκλεισα το play3 γιατι ειχα δουλεια μετα απο λιγο που το ξαναεβαλα το αεροπλανο δεν υπηρχε ..Τα πηρα στο κρανιο .Βαρεθηκα .Δυο μερες το κυνηγαω . Παω στο βουνο να κανω καμια βλακεια  . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια κατι τανκ και στρατιωτικα οχηματα που εχω αγορασει απο που τα παραλαμβανω; Στο garage δεν εχει τιποτα. Που ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να έχεις τον Franklin και το ενεργοποιείς πατώντας τα 2 stick...η διάρκεια εξαρτιέται από την κίτρινη μπάρα δεξιά από το health και το armor σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys εχω κανει πόσες αποστολές και δεν παίρνω καθόλου λεφτά τη να κάνω? εχω κάνει μονο μια ληστεία στην αρχη πως ξανακάνω και γιατι δεν παίρνω καθολου λεφτα ειμαι στο 30%?

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys εχω κανει πόσες αποστολές και δεν παίρνω καθόλου λεφτά τη να κάνω? εχω κάνει μονο μια ληστεία στην αρχη πως ξανακάνω και γιατι δεν παίρνω καθολου λεφτα ειμαι στο 30%?

 

Sent from my iPad using Insomnia

Να συνεχίσεις. Λεφτά καθαρά στο storyline θα δεις μόνο στην τελευταία ληστεία που είναι γύρω στα 50εκ ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ε

 

Και πως ξερω ποτε κανω το storyline? ποσες ληστείες θα κανω ακόμη?

Sent from my iPad using Insomnia

Κανονικά έχεις ακόμα 5 ληστείες. Αλλά δουλεύεις για κάποιον σε αυτές οπότε λίγα λεφτά. Από εκεί και πέρα κοιτάς μετοχές.




 

Κανονικά έχεις ακόμα 5 ληστείες. Αλλά δουλεύεις για κάποιον σε αυτές οπότε λίγα λεφτά. Από εκεί και πέρα κοιτάς μετοχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο απο μετοχες μπορω να βγαλω πολλά λεφτά?? Και πως δουλεύουν δεν εχω ηδεα :P υπαρχει μηπως καμία επυχιρισει που να αξίζει?

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...