Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσεχε μόνο να είσαι καλά οπλισμένος με armor και φτιάξε και το αυτοκίνητο με το οποίο θα μπεις μέσα γιατί ξέρεις γίνεται πανικός :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω την πέρασα χτες εύκολο ηταν μπες με armor μεσα και πολλα όπλα οταν πάρεις το ελικόπτερο απλα τρέχα πατα των μοχλό (αυτον που κίνησε) πρως να μπροστά εγω έτσι έκανα και κανε ζιγκ ζαγκ για να αποφύγεις τους πυραύλους. Νομίζω δεν γίνεται save οταν εισαι σε αποστολή.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την πέρασα χτες εύκολο ηταν μπες με armor μεσα και πολλα όπλα οταν πάρεις το ελικόπτερο απλα τρέχα πατα των μοχλό (αυτον που κίνησε) πρως να μπροστά εγω έτσι έκανα και κανε ζιγκ ζαγκ για να αποφύγεις τους πυραύλους. Νομίζω δεν γίνεται save οταν εισαι σε αποστολή.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Βασικά αεροπλάνο είναι . Αργεί να σηκωθεί λίγο λόγο του μεγέθους και του βάρους . Μερικές φορές σκάνε μύτη τα τανκ και δεν προλαβαίνω να μπω καν μέσα  . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, σημερα ηρθε και σε εμενα το παιχνιδι (για το xbox 360 slim) και θελω να ρωτησω ... 1) κανω το δευτερο cd install ??

2) επειδη δεν εχω εσωτερικη μνημη ... μπορω να βαλω εναν σκληρο δισκο που εχω και να κανω install εκει το game ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις το πρωτο που ειναι υποχρεωτικο install, το δευτερο που λεει play ειτε δεν το κανεις καθολου ειτε το κανεις σε usb φλασακι.. Αν τα κανεις και τα 2 στο δισκο θα εχεις pop-ups και τα σχετικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 4GB X360 μπορεί να μπει το GTA V?

Πάρε ένα 16αρι φλασάκι, φόρμαρέ το μέσω του Χ360 και κάν'το install εκεί.

Ή πάρε δύο 16αρια, ένα για κάθε δισκάκι. :P

 

υγ : άσχετο, αλλά και η ίδια η R* το πρότεινε αυτό, το ένα δισκάκι (install) να περαστεί σε hdd και το 2ο σε στικάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα μπορείς παρε ένα τέτοιο :https://mobile.ebw.gr/el/Product/8320/Skliros-Diskos-Hard-Disk-250-GB-gia-Xbox-360-Slim-250GB-Hard-Drive-for-XBOX-360-Slim

Αν σκοπευεις να κρατήσεις το xbox καιρό .

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την πέρασα χτες εύκολο ηταν μπες με armor μεσα και πολλα όπλα οταν πάρεις το ελικόπτερο απλα τρέχα πατα των μοχλό (αυτον που κίνησε) πρως να μπροστά εγω έτσι έκανα και κανε ζιγκ ζαγκ για να αποφύγεις τους πυραύλους. Νομίζω δεν γίνεται save οταν εισαι σε αποστολή.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Εννοείτε αν είσαι σε αποστολή δεν μπορείς να κάνεις save δεν θα πας ενώ είσαι σε αποστολή θα πας όταν είσαι σε Free roam εκεί λειτουργεί, εγώ ετσι το πήρα το τζετ ήμουνα στον αέρα με χτυπήσανε και ενώ έπεφτα έκανε quick save και όταν κάνεις load θα σε βγάλει κανονικά χωρίς τις ζημιές και είσαι έτοιμος να φύγεις και το έχεις όποτε θες γενικά ότι και να κλέψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια συμβουλή για όσους το πήραν πρόσφατα. Αν κάνεις ληστεία και θες πιο πολλά φράγκα, προσέλαβε καλή ομάδα. Γιατί; Επειδή για παράδειγμα στην πρώτη ληστεία αν πάρεις εναν Biker που παίρνει μόνο το 5% του κέρδους σημαίνει οτι δεν είναι καλός, έτσι, αν εσύ του δώσεις τσάντα με χρήματα μέσα και φύγετε με μηχανάκια, επειδή δεν είναι καλός θα πέσει και επειδή δεν μπορείς να τον σηκώσεις, χάνεις αυτόματα μια τσάντα με λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...