Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια παλευω ποση ωρα να παρω το titan απο την στρατιωτικη βαση . Ξερετε κανενα κολπακι πως να παρω ; Καθε φορα που το απογειώνω με καταρριπτουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ρε παιδια παλευω ποση ωρα να παρω το titan απο την στρατιωτικη βαση . Ξερετε κανενα κολπακι πως να παρω ; Καθε φορα που το απογειώνω με καταρριπτουν.</p>

τη είναι αυτό ? :P. Για το ελικόπτερο λες ? που πας με των trevor?

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια παλευω ποση ωρα να παρω το titan απο την στρατιωτικη βαση . Ξερετε κανενα κολπακι πως να παρω ; Καθε φορα που το απογειώνω με καταρριπτουν.

ζιγκ ζαγκ φιλε,και μετα απο ενα σημειο θα σταματησει να σε κυνηγαει το ελικοπτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη είναι αυτό ? :P. Για το ελικόπτερο λες ? που πας με των trevor?

 

Sent from my iPad using Insomnia

http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/5471/zWf9msCT_kiNwi6rpq5pCA/0_0.jpg

 

ζιγκ ζαγκ φιλε,και μετα απο ενα σημειο θα σταματησει να σε κυνηγαει το ελικοπτερο.

δεν προλαβαινω να το σηκωσω καλα καλα και με εχουν lockαρει ηδη .Δεν ξερω πως γινεται αυτο .Δυο πυραυλους μου στελνουν . Κλεινουν οι δυο κινητηρες και μετα απο λιγο κλεινουν και οι αλλοι δυο . Σε 20 δευτερολεπτα μπουμ . Το εχω παρει με διαφορετικους τροπους αλλα παντα το ιδιο αποτελεσμα . Στο Youtube φαινεται πανευκολο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/5471/zWf9msCT_kiNwi6rpq5pCA/0_0.jpg

 

δεν προλαβαινω να το σηκωσω καλα καλα και με εχουν lockαρει ηδη .Δεν ξερω πως γινεται αυτο .Δυο πυραυλους μου στελνουν . Κλεινουν οι δυο κινητηρες και μετα απο λιγο κλεινουν και οι αλλοι δυο . Σε 20 δευτερολεπτα μπουμ . Το εχω παρει με διαφορετικους τροπους αλλα παντα το ιδιο αποτελεσμα . Στο Youtube φαινεται πανευκολο .

Αφού μπεις και κλέψεις αυτο που θες κανε ένα quick save ενώ είδη έχεις πετάξει ακόμα και χτυπημένος να είσαι,κανε μετά load και θα είσαι κυριλέ και φύγε από την βάση.

 

Ερώτηση : ποιο old Dock αγοράζω για το achievement? εκείνο που λέει κάτι για sonar collection πάνω τέρμα αριστερά στον χάρτη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού μπεις και κλέψεις αυτο που θες κανε ένα quick save ενώ είδη έχεις πετάξει ακόμα και χτυπημένος να είσαι,κανε μετά load και θα είσαι κυριλέ και φύγε από την βάση.

 

Ερώτηση : ποιο old Dock αγοράζω για το achievement? εκείνο που λέει κάτι για sonar collection πάνω τέρμα αριστερά στον χάρτη ?

Ωραιος .Σε ευχαριστω πολυ . Πως δεν το σκεφτηκα . Θα το κανω αυριο αν ειναι παω να κανω νανι . -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...