Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ ευχαριστώ το παιχνίδι είναι τέλειο ακομα και αμάξια μπορώ να παράγγειλω! Υπάρχει καποιος δρόμος να τρέχω με το αμάξι που να μην έχει αλλα να με ενοχλούν πίστα άγονων?

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια μαζεψα με το υποβρυχιο 30 βαρελια κατι για πυρηνικα ελεγε αλλα δεν εβγαλα τιποτα . 2 ωρες ημουν στο νερο .τι στο καλο

εεεε με κάθε ψαριά που κάνεις παίρνεις 25.000$ επιτόπου. όχι στο τέλος, όταν πιάνεις κάτι στα δείχνει τα λεφτά... λογικά θα έχεις βγάλει 750.000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεεε με κάθε ψαριά που κάνεις παίρνεις 25.000$ επιτόπου. όχι στο τέλος, όταν πιάνεις κάτι στα δείχνει τα λεφτά... λογικά θα έχεις βγάλει 750.000

Καλα πως γινεται να μην το προσεξα . ελεος . θα το κοιταξω αυριο στο ατμ . λογικα θα γραφει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να το παρεις απο νεκρους αστυνομικους στο ενα αστερακι και στα ammunation

 

Κατι αλλο mtzs.Απο εσωτερικο το παιζεις το game?Εχεις προβληματα με loading textures?Εμενα μια δυο φορες οταν παιζω,χωρις να με ενοχλει πολυ παντως,μου αργει να βγαλει για παραδειγμα τον δρομο και δειχνει ενα πραγμα γκρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω παρατηρησει κατι με texture loading, προφανως δεν το κανει σε ολους γιατι το διαβασα αυτο και το ειχα το νου μου. Παντα απο εσωτερικο παιζω

Στα ammunation μου το εχει κλειδωμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο rebuilt database. αμα κανεις restore και δεν εχεις κρατησει backup τα εχασες ολα

Μπορεις και τα δυο σε cfw, αλλα το restore αστο καθοτι δεν ειναι βεβαιο οτι θα δεις αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...