Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει παιδιά soldier outfit? ετσι ώστε να μπούμε στην βάση να πάρουμε τανκς,μαχητικά αεροπλάνα ελικόπτερα και να αρχίζουμε να θερίζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποσα drops έκανες ρε για να μαζέψεις μύριo?! Μονο αυτό κανεις ε? :D

όχι πολλά.... απo ληστεία το μισό και 9 κατοστάρικα submarine ftw!τα αλλα τα επένδυσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις αποστολες του Lester που δολοφονεις στοχους με τον Francis σε καθε μια η μετοχη μιας εταιρειας ανεβαινει κατακορυφα(Σου λεει ο Lester ποια θα ειναι) πριν την κανετε χωστε ολο το χρημα σας εκει και με τους 3 chars για ευκολο κερδος.. Νομιζω ειναι Betta Pharmaceuticals, Debbonaire cigarretes, iFruit και μια Golden something construction..

 

Μαλιστα τυχαια πετυχα στον δρομο εναν financial analyst που επρεπε να τον πεταξω στο αεροδρομιο γρηγορα, στο τελος μου εδωσε tip για μετοχη και ανεβηκε 60% :P. Τρελο το παιχνιδι δεν υπαρχει.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έφτασα στην αποστολή που όλοι κράζουνε ότι δεν μπορείς να την skip...απορώ..24 δεν έχουν δει? Να μου πεις την αποστολή στο αεροδρόμιο του COD ναι....ήταν απίστευτα σκληρή και άρρωστη. Oh well just sayin...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις αποστολες του Lester που δολοφονεις στοχους με τον Francis σε καθε μια η μετοχη μιας εταιρειας ανεβαινει κατακορυφα(Σου λεει ο Lester ποια θα ειναι) πριν την κανετε χωστε ολο το χρημα σας εκει και με τους 3 chars για ευκολο κερδος.. Νομιζω ειναι Betta Pharmaceuticals, Debbonaire cigarretes, iFruit και μια Golden something construction..

 

Μαλιστα τυχαια πετυχα στον δρομο εναν financial analyst που επρεπε να τον πεταξω στο αεροδρομιο γρηγορα, στο τελος μου εδωσε tip για μετοχη και ανεβηκε 60% :P. Τρελο το παιχνιδι δεν υπαρχει.. :P

 

Βρηκα εναν και μου λεει βαλε τις μετοχες στην tinkle η οποια ειναι στο δευτερο χρηματηστηριο που ειναι συνεχεια  downfor maintenance.Τι πρεπει να κανω για να ανοιξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έφτασα στην αποστολή που όλοι κράζουνε ότι δεν μπορείς να την skip...απορώ..24 δεν έχουν δει? Να μου πεις την αποστολή στο αεροδρόμιο του COD ναι....ήταν απίστευτα σκληρή και άρρωστη. Oh well just sayin...

 

Πλάκα είχε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα εναν και μου λεει βαλε τις μετοχες στην tinkle η οποια ειναι στο δευτερο χρηματηστηριο που ειναι συνεχεια  downfor maintenance.Τι πρεπει να κανω για να ανοιξει?

Εμενα την πρωτη μερα ηταν down, μετα ηταν παντα open δεν ξερω τι να σου πω.. :P Και εγω αυτον με την Tinkle πετυχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχθές που πήγα κοντά στο δάσος να κάνω μια side mission, με έφαγε ένα άγριο αιλουροειδές (σαν τίγρης ήταν, μάλλον τζάγκουαρ) που πήδηξε πάνω μου και με κατασπράραξε :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχθές που πήγα κοντά στο δάσος να κάνω μια side mission, με έφαγε ένα άγριο αιλουροειδές που πήδηξε πάνω μου και με κατασπράραξε :D

Το ειχα παθει και εγω, εψαχνα να βρω το μεγαλο βουνο που πηδας με αλεξιπτωτο (αυτο που υπηρχε και στο san andreas) και ειχα ξεμινει απο αυτοκινητο μεσα στο δασος, βλεπω ενα ομορφο λιονταρακι και λεω παει μεφαγε, ε καλα λεω θα το παιξω μπουνιδια...περνω λοιπον θεση για μαχη (πατωντας το R3 μεσα) και κανω ενα βημα αλλα δεν προλαβα, με τσακωσε απτο λαρυγκι. :P

Καρχαριας σας εχει φαει?Γιατι εμενα και αυτο μεφαγε, εφερνα γυρες με το jet sky στα ανοιχτα και ξαφνικα ειδα μια κοκκινη βουλιτσα εφερνε γυρω γυρω απο μενα βουταω μεσα αλλα ουτε παλι προλαβα να κανω κατι διοτι με κατασπαραξε...αξιζε ομως τον κοπο γιατι μου εδωσε και ενα trophie. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα ενα τουμπανο αμάξι και δεν θελω να το χασω πείτε μου που μα το βάλω να αγοράσω κάτι και να το εχω εκεί.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Στο γκαράζ του χάρτη. Ο κάθε χαρακτήρας έχει και δικό του. Του Φράνκλιν είναι πράσινο, του Μαϊκλ μπλέ, και του Τρέβορ πορτοκαλί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...