Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και γούσταρα ληστείες ρε γαμώτο . Καλό χρήμα από που μπορούμε να βγάλουμε ; Γιατί δεν παίζει να μου φτάσουν αυτά από την τελευταία ληστεία . Δεν μπορώ να ξανακάνω καμιά αποστολή από της προηγούμενες να βγάλω και άλλα ; 

χρήμα βγάζεις απο τις εγκαταστάσεις που αγοράζεις και απο τυχαία events, ένα λιμανάκι είχα αγοράσει που έβρισκες απόβλητα με ένα υποβρύχιο είχε καλά λεφτά 25.000$ ανα απόβλητο που έβρισκες και είχε 30 να μαζέψεις, δεν ξέρω αν κάνουν respawn αν τα μαζέψεις όλα ή αν είναι μαξ τα λεφτά που μπορείς να βγάλεις απο αυτήν την εγκατάσταση.

 

αυτό το μέρος με τα 150.000.000$ θέλει να λιώσεις με έναν χαρακτήρα για να το πάρεις....και ενώ οι άλλοι 2 έχουν πολύ μικρές επιχειρήσεις να αγοράσουν εκτός απο το golf club(150mil ) που μπορούν να το πάρουν όλοι, ο Micheal έχει 3 σινεμά με 10-20-30mil αντίστοιχα.... πολύ grind με micheal πρέπει να ρίξεις. 

 

τέσπα εγώ τώρα βάλθηκα να αγοράσω ότι μπορώ ,πήρα και αεροπλάνα και ελικόπτερα και αυτοκίνητα τούμπανα που αν κάνει κάτι λάθος το gtav είναι που δεν θα έπρεπε να έχει πάρκινγκ γιατί είναι ανύπαρκτο ,το αυτοκίνητο πάντα απο την αστυνομία το μαζέυεις...έστω οτι πας σε μία αποστολή και ήσουν στην φερράρι που πάει η φεράρι? στο γκαράζ? όχι φυσικά στα impound... παρατάς ένα αμάξι στο δρόμο και παίρνεις ένα ελικόπτερο που πάει το αμάξι στο γκαράζ? όχι φυσικά στα Impound.... ε χέσε μας ρε ροκσταρ ,κάντο πιο έυκολο να κάνει spawn πάντα στο γκαράζ το αμάξι να τελειώνει η υπόθεση, όχι να τρέχω στην αστυνομία συνέχεια.... 

 

ακόμα κάτι ,είμαι ζάμπλουτος ,έχω κινητό και χάνομαι στην έρημο,μα πόσο δύσκολο θα ήταν να καλέσεις ένα άτομο να σου φέρει ένα αμάξι σου απο το γκαράζ? ζάμπλουτος είσαι!!!! ffs... 

 

μικρά πράγματα αλλα κάνουν την διαφορά, ίσως τα έχει έτσι το game ή δεν τα έχει για να ξοδέυεις περισσότερο χρόνο στις διαδρομές.με λίγα λόγια ώρες ώρες το game σε λέει κάνε cheat βγάλε ένα ελικόπτερο γιατί δεν θα την παλέψεις αλλιώς να πας στην άλλη άκρη του χάρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γούσταρα ληστείες ρε γαμώτο . Καλό χρήμα από που μπορούμε να βγάλουμε ; Γιατί δεν παίζει να μου φτάσουν αυτά από την τελευταία ληστεία . Δεν μπορώ να ξανακάνω καμιά αποστολή από της προηγούμενες να βγάλω και άλλα ; 

Υπομονη μεχρι να ξεκλειδωθει το Online. Εκει λεει θα εχει πολυ περισσοτερα heists απ'οτι στο Single-player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μετα την αποστολή Father and Son δεν μου βγάζει αλλη για να συνεχίσω, έκανα και αλλαγή χαρακτήρων μετάξυ του Franklin και Michael τίποτα. Υπάρχει κάτι που πρεπει να κάνω πρώτα;

Κάποιος;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος;;

Μηπως στον χαρτη σου υπαρχουν πρασινα κυκλακια?Ανοιξε το map και δες για τετοια σημαδια,κοιτα και το brief οταν πατας σταρτ ,μηπως εισαι σε καμια αποστολη και δεν το ξερεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό αν έχει αποτέλεσμα να βλέπουμε περισσότερα διαμάντια σαν το gtav με πραγματικό χρόνο dev time κατασκευής και όχι yearly crappy releases τότε είναι σούπερ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το GTA έχει ένα όνομα εδώ και 16 χρόνια και έχει τεράστια fanbase. Είναι λίγο ρίσκο οι υπόλοιποι dev να ρίξουν τόσα πολλά λεφτά, εδώ το Tomb Raider πούλησε νομίζω 4εκ. αντίτυπα και θεωρήθηκε αποτυχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρει κάνεις μαχητικά αεροσκάφη ? μπήκα στην βάση αλλά γίνεται ο χαμός από τον συναγερμό και με σκοτώνουν γρήγορα μήπως υπάρχει καμιά στολή στρατιωτική την φοράς και μπαίνεις κύριος μέσα?

 

Επίσης η juggernaut sut ξεκλειδώνεται αργότερα και μπορείς να την αγοράσεις η θέλει cheat?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...