Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά μετα την αποστολή Father and Son δεν μου βγάζει αλλη για να συνεχίσω, έκανα και αλλαγή χαρακτήρων μετάξυ του Franklin και Michael τίποτα. Υπάρχει κάτι που πρεπει να κάνω πρώτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πως να νικήσω την αποστολήστην αρχη με των trevor που σκοτώνω κατι bikers ειναι παρα πολύ κανα κόλπο? που εχουν σπάσει τα νεύρα!

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλαίω τα 60€ που έδωσα :( για το παιχνίδι το έπαιξα αρκετά και θα το τερμάτισω αλλα δεν αξίζει τα 60€.Το εχω σε xbox 360 slim το παιχνίδι ειναι πολύ ωραίο αλλα σε ps3,xbox 360 δεν ειναι να το παίξεις δεν μπορείς να το χαρείς για τους εξής λόγους: Οταν βρίσκεσαι σε σκοτεινό μέρος οτι μαύρο υπάρχει ( αυτοκίνητα πχ.) γίνεται πορτοκαλί με μπλε κάπως ακομα και την νύχτα και ειναι αρκετα ενοχλητικό. Άλλο αρνητικό κολλάει αρκετά που είναι επίσης ενοχλητικό δεν παίζει τέλεια. Τα γραφικά είναι μέτρια.Τέλος εγω προσωπικά όταν βγει το ps4 θα το αγοράσω εκεί και να παίξω το παιχνίδι όπως πραγματικά του αξίζει.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

το ίδιο πρόβλημα με τα χρώματα το εχω και εγώ! το χω συνδεμένο με dvi σε οθόνη υπολογιστή! σε τηλεόραση που το βαλα με hdmi δε εχει κανενα πρόβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τωρα μου εχει σπάσει τα νεύρα η αποστολή με των trevor που λεει take down the bikers πως την περνάω? Χαμηλωσε την φωτηνοτητα στο παιχνίδι.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω τερματίσει το story . δεν μπορώ να κάνω άλλες ληστείες ; τέλος αυτό ήταν ; 

δυστυχώς οι ληστείες είναι μόνο Story based,και δυστυχώς όταν τελειώσει το main story δεν έχεις και πολλά πράγματα να κάνεις ,σίγουρα έχει side missions και absolute freedom, αλλα έχει μόνο 13 εγκαταστάσεις να αγοράσεις και η τελευταία είναι πανάκριβη και θέλει πολύ grinding... 

 

btw το παιχνίδι παίζει να έχει 3 τερματισμούς, δεν ξέρω εγώ διάλεξα επιλογή c όπως και όλοι πιστέυω. απορώ αν διαλέξεις κάτι διαφορετικό αν αλλάζει ο τερματισμός ή αν σε φέρνει το παιχνίδι πάλι στο ίδιο μοτίβο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τωρα μου εχει σπάσει τα νεύρα η αποστολή με των trevor που λεει take down the bikers πως την περνάω? Χαμηλωσε την φωτηνοτητα στο παιχνίδι.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Αν εννοείς την πρώτη που απλά shoot everyone τότε κάνε καλο use το special ability. Shoot, cover, ability, repeat. ;) κανεις και regen όταν είσαι σε rage.

 

 

Υπαρχει τρόπος για αυτόματο στόχο δηλαδή να μην χρειάζεστε να στοχεύω εγω ?

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Ναι πάνε στα settings και βάλε traditional GTA (hard lock), αν και νομίζω από default έτσι είναι, επίσης καλο είναι να έχεις την κοντινή camera όταν είσαι σε shoot-out ;)

 

 

To life invader που το βρισκουμε;

 

Όπως θα έβρισκες και το facebook, στον browser του κινητού σου ;) εκτος άμα ψάχνεις το κτίριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς οι ληστείες είναι μόνο Story based,και δυστυχώς όταν τελειώσει το main story δεν έχεις και πολλά πράγματα να κάνεις ,σίγουρα έχει side missions και absolute freedom, αλλα έχει μόνο 13 εγκαταστάσεις να αγοράσεις και η τελευταία είναι πανάκριβη και θέλει πολύ grinding... 

 

btw το παιχνίδι παίζει να έχει 3 τερματισμούς, δεν ξέρω εγώ διάλεξα επιλογή c όπως και όλοι πιστέυω. απορώ αν διαλέξεις κάτι διαφορετικό αν αλλάζει ο τερματισμός ή αν σε φέρνει το παιχνίδι πάλι στο ίδιο μοτίβο .

Και γούσταρα ληστείες ρε γαμώτο . Καλό χρήμα από που μπορούμε να βγάλουμε ; Γιατί δεν παίζει να μου φτάσουν αυτά από την τελευταία ληστεία . Δεν μπορώ να ξανακάνω καμιά αποστολή από της προηγούμενες να βγάλω και άλλα ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...