Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαχα, σήμερα έπαιξα την πρώτη αποστολή του Life Invader (και ξεκλείδωσα το χρηματιστήριο). Πολύ γέλιο. Αλλά το ακόμα μεγαλύτερο γέλιο το έριξα όταν, περιμένοντας τον τύπο του Life Invader στην TV, έκατσα και είδα ολόκληρο επεισόδιο Fame or Shame. This is a Power Ballad, τεράστιο τραγούδι!!!

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλαίω τα 60€ που έδωσα :( για το παιχνίδι το έπαιξα αρκετά και θα το τερμάτισω αλλα δεν αξίζει τα 60€.Το εχω σε xbox 360 slim το παιχνίδι ειναι πολύ ωραίο αλλα σε ps3,xbox 360 δεν ειναι να το παίξεις δεν μπορείς να το χαρείς για τους εξής λόγους: Οταν βρίσκεσαι σε σκοτεινό μέρος οτι μαύρο υπάρχει ( αυτοκίνητα πχ.) γίνεται πορτοκαλί με μπλε κάπως ακομα και την νύχτα και ειναι αρκετα ενοχλητικό. Άλλο αρνητικό κολλάει αρκετά που είναι επίσης ενοχλητικό δεν παίζει τέλεια. Τα γραφικά είναι μέτρια.Τέλος εγω προσωπικά όταν βγει το ps4 θα το αγοράσω εκεί και να παίξω το παιχνίδι όπως πραγματικά του αξίζει.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

για τα χρωματα τη νυχτα : 

 

φτιαξε το brightness (μειωσε το) μεσα απο τις ρυθμισεις του παιχνιδιου

 

 

τα γραφικα δεν ειναι μονο καλα, ΜΑΓΙΚΑ εκανε η R* βαση κονσολας (στο 360 για μενα τλχστν)

 

οσο για την τιμη, δες τι σκουπιδια πωλουνται στην ιδια τιμη ακριβως και κρινε.

 

ειμαι στο 35% (20 ωρες), επος επος

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κόλλησε, δεν crash ποτε, ούτε πορτοκαλι μπλε whatever....ένα bug βρήκα μονο και αυτό ήταν αδιάφορο το είπα κιόλας. Το μονο, μοναδικό θέμα που έχει είναι ότι πέφτουν τα fps όταν τρέχεις και όταν σε κυνηγάνε 4-5 μπάτσοι. Thats it.

 

Beerloah dude ξεκολλα και πάνε στο brief, τέρμα κάτω στο completion λέει...come on!

 

p.s. Και για να μην το κουράζουμε είναι το καλύτερο GTA που βγήκε ποτε. Τέλος. Buy it or wait in the corner.

 

 

Thanks φίλε, καμια φορά αυτό που ψάχνουμε είναι μπροστά μας - θα φταίνε οι μπύρες, cough cough!

 

Και ναι, είναι το καλύτερο GTA - +1!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Electro εγώ πάντως δεν κατάλαβα το πρόβλημα σου.

 

p.s. Είμαι στο 27% με όλους του χαρακτήρες διαθέσιμους και ειλικρινά δεν ξέρω τι να πρώτο κάνω... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκηνικό : ήθελα να δω μέχρι που σε επιτρέπει ο χάρτης να πας ετσι λοιπόν πήρα βάρκα κρις κραφτ και άρχισα το ταξίδι, προχωρούσα λεπτά στο άπειρο...λέω δεν παίζει έβλεπα την πόλη να εξαφανίζεται σιγά σιγά, το location-βελάκι στον χάρτη με έδειχνε εκτός χάρτη κόντεψε να βγει από την τηλεόραση χαχα ώσπου σε κάποια φάση εκεί που προχωρούσα σταματάει ξαφνικά το κρις κραφτ... όπα λέω μείναμε από βενζίνη...και αρχίζει και βουλιάζει κολυμπάω μερικά δευτερόλεπτα ε και σκοτώθηκα μου έβγαλε wasted δεν με άφησε το παιχνίδι και να ήθελα δηλαδή πόση ώρα θα κολυμπούσα να πιάσω στεριά ???λολ απίστευτο μέχρι που μπορείς να πας, το παιχνίδι είναι έπος έχω 35 ώρες κοντά 55% fucking crazy.

 

Τέλος βρήκα κάπου τυχαία ενώ πετούσα ανατολικά έξω από την πόλη παραλιακά σε λόφο πάνω μια μυστική βάση τις κυβέρνησης, μπήκα μέσα και είχε atack helicopter το πήρα και θέρισα τους πάντες με βόμβες και πολυβόλο.

Για μαχητικά αεροπλάνα έψαξα δεν βρήκα ακόμα σε καμιά βάση στρατιωτική λογικά ? έχει βρει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολύ ενοχλητικό.... Τη να κάνω?

 

Sent from my iPad using Insomnia

Μηπως εχεις καποιο contrast enhancer ρύθμιση(ετσι το λεει στην bravia) στην tv?? Προσπαθησε να τα απενεργοποιησεις ολα αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...