Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και καλα κανεις, και εγω ετσι παιζω, αλλιως δεν ευχαριστιεσε με τιποτα το παιχνιδι.εγω τουλαχιστον δεν τα ευχαριστιεμε αν τα παιζω αρπα κολλα και στα γρηγορα.Δεν υπαρχει περιπτωση φυσικα να πατησω σε κανενα cut-scene skip (μπορει να μην τα καταλαβαινω ολα οσα λενε μιας και δεν γνωριζω πολυ καλα αγγλικα αλλα τα περισσοτερα τα ποιανω και αυτο μου φτανει).

 

Μια ερωτηση, ιδεα μου ειναι ή στο 5 δεν περνουμε λεφτα μετα απο καθε αποστολη?Ειμαι ταπι και ψυχραιμος και με τον F και με τον Michael (δεν εχω ανακαλυψει ακομα trevor).

Για να καταλαβαίνεις καλύτερα, ενεργοποίησε τους υπότιτλους. Κι εγώ δεν πολυκαταλάβαινα χωρίς υπότιτλους και είναι αμαρτία...

 

Έχω κι εγώ αυτό το πρόβλημα με τα λεφτά. Είμαι άφραγκος ενώ κάνω κανονικά αποστολές...

 

Όσο για τον αριθμό των αποστολών, κάπου είδα ότι οι κύριες είναι 69. Με τις δευτερεύουσες κτλ, ξεπερνά τις 100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλαίω τα 60€ που έδωσα :( για το παιχνίδι το έπαιξα αρκετά και θα το τερμάτισω αλλα δεν αξίζει τα 60€.Το εχω σε xbox 360 slim το παιχνίδι ειναι πολύ ωραίο αλλα σε ps3,xbox 360 δεν ειναι να το παίξεις δεν μπορείς να το χαρείς για τους εξής λόγους: Οταν βρίσκεσαι σε σκοτεινό μέρος οτι μαύρο υπάρχει ( αυτοκίνητα πχ.) γίνεται πορτοκαλί με μπλε κάπως ακομα και την νύχτα και ειναι αρκετα ενοχλητικό. Άλλο αρνητικό κολλάει αρκετά που είναι επίσης ενοχλητικό δεν παίζει τέλεια. Τα γραφικά είναι μέτρια.Τέλος εγω προσωπικά όταν βγει το ps4 θα το αγοράσω εκεί και να παίξω το παιχνίδι όπως πραγματικά του αξίζει.

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβαίνεις καλύτερα, ενεργοποίησε τους υπότιτλους. Κι εγώ δεν πολυκαταλάβαινα χωρίς υπότιτλους και είναι αμαρτία...

 

Έχω κι εγώ αυτό το πρόβλημα με τα λεφτά. Είμαι άφραγκος ενώ κάνω κανονικά αποστολές...

 

Όσο για τον αριθμό των αποστολών, κάπου είδα ότι οι κύριες είναι 69. Με τις δευτερεύουσες κτλ, ξεπερνά τις 100.

Ενεργοποιημενους τους εχω τους υποτιτλους, εκει που ειναι δυσκολο να τους διαβασω ειναι την ωρα που μπαινουμε στο αυτοκινητο και ολα τα ποιανει γλυστριδα εκεινη την ωρα να πουμε, οσα δε λενε πριν τα λενε μεσα στο αυτοκινητο. :P

 

Ναι και εγω κοιταξα στο κινητο του F και εγραφε 69 αν θυμαμαι καλα, δεν ξερω αν ειναι 69 για ολους τους παιχτες ή μονο για τον F.

 

Κλαίω τα 60€ που έδωσα :( για το παιχνίδι το έπαιξα αρκετά και θα το τερμάτισω αλλα δεν αξίζει τα 60€.Το εχω σε xbox 360 slim το παιχνίδι ειναι πολύ ωραίο αλλα σε ps3,xbox 360 δεν ειναι να το παίξεις δεν μπορείς να το χαρείς για τους εξής λόγους: Οταν βρίσκεσαι σε σκοτεινό μέρος οτι μαύρο υπάρχει ( αυτοκίνητα πχ.) γίνεται πορτοκαλί με μπλε κάπως ακομα και την νύχτα και ειναι αρκετα ενοχλητικό. Άλλο αρνητικό κολλάει αρκετά που είναι επίσης ενοχλητικό δεν παίζει τέλεια. Τα γραφικά είναι μέτρια.Τέλος εγω προσωπικά όταν βγει το ps4 θα το αγοράσω εκεί και να παίξω το παιχνίδι όπως πραγματικά του αξίζει.

 

Sent from my iPad using Insomnia

wtf :-O

Μας κοροϊδευεις?Αυτο ο τιτλος δεν αξιζε τα 70Ε που ειχε?Τι να πω?

Ξερω οτι οτι και να γραψω θα το ακυρωσεις οποτε αν οντως δεν σου αρεσε πουλησε το τωρα που ειναι νωρις να βγαλεις κανα φραγκο και παρε κατι αλλο.

 

Υ.Γ.α και καλη υπομονη μιας και θα περιμενεις μηνες ακομα μεχρι ναρθει στις next gen κονσολες.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εσάς δεν έχει συμβεί αυτο με το πορτοκαλί,μπλε χρωμα σε σκουρα αντικημενα σε χαμηλω φωτισμό? μονο σε εμενα έτυχε?

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα αν δεν ξέρετε να διαβάζετε μην απαντάτε δεν ειπα οτι ειναι αποτυχία ειπα οτι δεν παίζει τόσο καλά σε ps3-xbox 360... Το παιχνίδι ειναι μια χαρα και σιγουρα θα το παίξω και σε ps4.!

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ας απαντήσει κάποιος :( 

 

Μπαίνω που και που, στο κανάλι (στο Youtube) GTA Series Videos και βλέπω ότι τα missions είναι 29-30 ; τότε πως λένε μερικοί ότι είναι 60 - 35 + κτλπ;

 

Έχασα λίγο τη μπάλα... ας μου εξηγήσει κάποιος...

 

Υ.Γ Εύχομαι να μην είναι μόνο 29 *crossing fingers*

 

Και στον ύπνο μου GTA V παίζω  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κόλλησε, δεν crash ποτε, ούτε πορτοκαλι μπλε whatever....ένα bug βρήκα μονο και αυτό ήταν αδιάφορο το είπα κιόλας. Το μονο, μοναδικό θέμα που έχει είναι ότι πέφτουν τα fps όταν τρέχεις και όταν σε κυνηγάνε 4-5 μπάτσοι. Thats it.

Beerloah dude ξεκολλα και πάνε στο brief, τέρμα κάτω στο completion λέει...come on!

p.s. Και για να μην το κουράζουμε είναι το καλύτερο GTA που βγήκε ποτε. Τέλος. Buy it or wait in the corner.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης για open-world game η λεπτομέρεια είναι αξιοσημείωτη, δηλαδή πατημασιές, ροδιές στο χώμα κτλ, γεμιστήρες δεν εξαφανίζονται, physics στο vegetation και και και....ok συνήθως περιμένουμε mods για τέτοιες λεπτομέρειες...οποιος έχει ps or xbox και έχει την δυνατότητα να το αγοράσει, κακός άμα περιμένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος παραπάνω θα περιμένει μάλλον καμιά εικοσαετία, γιατί προχθές ο Houser είπε οτι δεν θα βγεί στο PS4. Επίσης γελάω με τα αντικείμενα που γίνονται "πορτοκαλί" και "πράσινα" την νύχτα, και με τα μέτρια γραφικά. Έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εδω μπηκε;

 

Streaming Issues on PS3 Digital Version

χμμμ ενδιαφέρον, λέει οτι οι δοκιμές γίνανε σε 5400σκληρό, εγώ το παιχνίδι το τρέχω απο 7200 αλλα πάλι είναι η disc έκδοση ,ίσως να κάνανε κάτι στραβά με τα αρχεία στην digital version, αλλιώς ίσως να είναι και θέμα ταχύτητας, αλλα με 7200σκληρό 0 προβλήματα ,εντελώς smooth 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...