Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες είμαι στο 20% και παίζω αρκετές ώρες... να ρωτήσω...

 

Το ποσοστό αντιστοιχεί στις αποστολές; ή και τα achievements; Επίσης θα μπορώ να ξανακάνω τη ληστεία στο κοσμηματοπωλείο; ή σε άλλους χώρους; (για χρήματα).

 

Ευχαριστώ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά κόλλησα στο gta δεν μου βγάζει άλλες αποστολές με κανένα από τους τρις έχω κάνει τα πάντα και είμαι μόνο στην αποστολή 35

 

Λίγο off topic απάντηση... 35; και εγώ νόμιζα έχει λιγότερες... πωπω φίλε μου έφτιαξες τη νύχτα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο off topic απάντηση... 35; και εγώ νόμιζα έχει λιγότερες... πωπω φίλε μου έφτιαξες τη νύχτα! :P

 

 

εμενα αυτό με έχει εξαντλήσει έχω γυρίσει τα πάντα έχω κάνει όλες τις δευτερεύουσες αποστολές μέχρι στγμής και δεν προχωράει ποιο κάτω

 

This vehicle can be used as a getaway vehicle. Hide it in a discreet location, select the mark getaway location option when phoning Michael

 

Μου γράφει συνέχεια αυτό ξέρετε τη θέλει να πει ο ποιητής heeelp please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ είμαι στο 20% και έχω παίξει 9 ώρες. τεράστιο το παιχνίδι.

 

έχω ένα θέμα μόνο. όταν τρέχω πολύ γρήγορα με ένα αμάξι, αργει μερικές φορές να φορτώσει τα γραφικα/textures. μήπως έχει κάτι το παιχνίδι? (είμαι με cfw)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εμενα αυτό με έχει εξαντλήσει έχω γυρίσει τα πάντα έχω κάνει όλες τις δευτερεύουσες αποστολές μέχρι στγμής και δεν προχωράει ποιο κάτω

 

This vehicle can be used as a getaway vehicle. Hide it in a discreet location, select the mark getaway location option when phoning Michael

 

Μου γράφει συνέχεια αυτό ξέρετε τη θέλει να πει ο ποιητής heeelp please

 

 

Πρέπει να πάς με το αυτοκίνητο σε κάποια απομακρυσμένη περιοχή για να το χρησιμοποιήσεις για την ληστεία. Ανέβασε το στο Vinewood Hills.

 

Υ.Γ:

 

Kojima approves this game:

 

Metal-Gear-Solid-V-Press-Interviews-2.jp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ένας πατάει skip στα cut scenes, ο άλλος τελειώνει το παιχνίδι 3 μέρες μετά την επίσημη κυκλοφορία του. Μόνο εμένα μου αρκεί να προχωράω 2-3% τη μέρα και να ελπίζω να κρατήσει μήνες το story mode; :P

Και καλα κανεις, και εγω ετσι παιζω, αλλιως δεν ευχαριστιεσε με τιποτα το παιχνιδι.εγω τουλαχιστον δεν τα ευχαριστιεμε αν τα παιζω αρπα κολλα και στα γρηγορα.Δεν υπαρχει περιπτωση φυσικα να πατησω σε κανενα cut-scene skip (μπορει να μην τα καταλαβαινω ολα οσα λενε μιας και δεν γνωριζω πολυ καλα αγγλικα αλλα τα περισσοτερα τα ποιανω και αυτο μου φτανει).

 

Μια ερωτηση, ιδεα μου ειναι ή στο 5 δεν περνουμε λεφτα μετα απο καθε αποστολη?Ειμαι ταπι και ψυχραιμος και με τον F και με τον Michael (δεν εχω ανακαλυψει ακομα trevor).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εμενα αυτό με έχει εξαντλήσει έχω γυρίσει τα πάντα έχω κάνει όλες τις δευτερεύουσες αποστολές μέχρι στγμής και δεν προχωράει ποιο κάτω

 

This vehicle can be used as a getaway vehicle. Hide it in a discreet location, select the mark getaway location option when phoning Michael

 

Μου γράφει συνέχεια αυτό ξέρετε τη θέλει να πει ο ποιητής heeelp please

 

βασικά και αργότερα σου λέει πάλι το ίδιο για μια ληστεία αλλα πρέπει να το κάνεις mod το αυτοκίνητο και μετά να το κρύψεις, δεν ξέρω σε ποια αποστολή είσαι πάντως η 2η που σου ζητάει να κρύψεις αμάξι θέλει να το ανεβάσεις ταχύτητα και suspensions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά και αργότερα σου λέει πάλι το ίδιο για μια ληστεία αλλα πρέπει να το κάνεις mod το αυτοκίνητο και μετά να το κρύψεις, δεν ξέρω σε ποια αποστολή είσαι πάντως η 2η που σου ζητάει να κρύψεις αμάξι θέλει να το ανεβάσεις ταχύτητα και suspensions.

Εντάξει το βρήκα, ένα απλο αυτοκίνητο ήθελε να κρύψω απλά είχα ξεκινήσει τόσες αποστολές ταυτόχρονα που δεν ήξερα ποιες από αυτές είχα ολοκληρώσει :-P

Τες πα τέλος καλό όλα καλά, συνεχίζουμε το λιώσιμο ιδικά τώρα που έχω και 3 ήμερο ρεπό :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε την special edtition/collectors στον χάρτη τον μπλε αν τον φέξης με black light αποκαλυπτονται κρυφά σημεία/μηνύματα !!

 

 

 

 

εγώ τον έχω αλλά δεν έχω black light, λογικά θα το έχει κάνει κάποιος και να εξηγεί τι κρύβει με λεπτομέρειες απλά δεν το έψαξα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε την special edtition/collectors στον χάρτη τον μπλε αν τον φέξης με black light αποκαλυπτονται κρυφά σημεία/μηνύματα !!

 

 

 

 

Τα λόγια είναι περιττά....Hideo approved. We done here :D GOTY.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...