Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο ένας πατάει skip στα cut scenes, ο άλλος τελειώνει το παιχνίδι 3 μέρες μετά την επίσημη κυκλοφορία του. Μόνο εμένα μου αρκεί να προχωράω 2-3% τη μέρα και να ελπίζω να κρατήσει μήνες το story mode; :P

Skip δεν πάτησα σε καμία :P

 

Είμαι στο 60% αλλά τώρα αρχίζει το παιχνίδι. Μέχρι το 100% έχει πολύ δρόμο ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάλι σπανίως παίζω μετά το τέλος του story, γιατί βαριέμαι να τρέχω από δω κι από κει για... farming και achievements. Απ' την άλλη το παιχνίδι και ο χάρτης είναι τόσο μεγάλα, που φαντάζομαι θα υπάρχουν αρκετά πράγματα να κάνει κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ένας πατάει skip στα cut scenes, ο άλλος τελειώνει το παιχνίδι 3 μέρες μετά την επίσημη κυκλοφορία του. Μόνο εμένα μου αρκεί να προχωράω 2-3% τη μέρα και να ελπίζω να κρατήσει μήνες το story mode; :P

Και εγω καπου εκει κανω.Πχ μπορω να παιξω 3 ωρες και να βγαλω 2 αποστολες μονο .Γιατι στον δρομο μπορει να μπω να παιξω γκολφ,να παιξω τεννις,να κανω κανα side mission κτλ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικιά μου οπτική είναι πως από τη στιγμή που έδωσα 70 ευρώ για ένα παιχνίδι, θα κάτσω να το πάω σιγά σιγά και να το απολαύσω. Το έχω από την πρώτη μέρα και παίζω κανά τρίωρο τη μέρα, κάνω αποστολές κυρίως αλλά και ότι άλλο προκύψει. Κάπου στο 10 % είμαι.

 

Να παίξω το παιχνίδι της χρονιάς για τρεις μέρες και μετά να το βάλω στο ράφι, δεν συμφωνώ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά απορία τελειώς αρχάριου με gta. είμαι στο 25% και έχω παει με τον Trevor να κανω την εκπαιδευση που εχει στο Los Santos για το αεροπλανο. αλλα εκει με το ελικοπτερο κολλάω. μου φαινεται πολύ δυσκολος ο χειρισμός του. με τα L2 R2 χάνει η παίρνει υψος αντιστοιχα αλλά κινεται πολύ αργά προς τα μπροστα..κανενα τιπ;(μην με παρετε με τις ντοματες) :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο οτι θα ειναι ανωτερο,αλλα προσωπικα κανεις δεν θα μπορει να μου πει οτι το απολαυσε περισσοτερο απο εμενα επειδη το επαιξε σε pc,ps4,x1(Χωρια που και εγω θα το παιξω σε ενα απο αυτα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...