Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγορασε το το παιχνιδι να τελειωνεις, τετοιες προσπαθεις δεν ειναι κακο να τους δινουμε τα λεφτα μας εστω και αν εχουν 70Ε.Μπορεις να περιμενεις ομως κανα μηνα και να το βρεις φθηνοτερο ειτε απτον σκρουτζ ειτε απο καμια αγγελια.

 

60 στο skroutz, 50-55 από Αγγλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο κωδικός είναι το ανεμόπλοιο.

Τοχεις αγορασει αυθεντικο?

Μηπως μεσα στο κουτι σου εχει και κανεναν αλλον κωδικο εκτος απτο ανεμοπλοιο?δεν επρεπε ναχει και εναν για το online?ρωταω γιατι με μπερδεψε ο υπαλληλος στα public οταν ειχα παει να το αγορασω και μου ειχε πει οτι αν δεν εχει τους κωδικους μεσα θα μου τους στειλουν με email και κατι τετοιες μλκιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα ένα funny bug, ανεβείτε σε ένα φορτηγό ή λεωφορείο (οτιδήποτε άλλο έχει faceplant) επάνω που το οδηγάει npc. Από εκεί πάνω σπέρνεις  πανικό γιατί οι μπάτσοι τρώνε κόλλημα γιατί προφανώς δεν οδηγείς εσύ :D

 

p.s. Σοβαρά δεν μπορώ να ξεκολλήσω από το Golf, πιο μετά ανοίγουν και αλλα activities έτσι?! Έχει scooba diving?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχε κάτι άλλο.

Οποτε λογικα το online δεν θα θελει καποιον αλλον κωδικο ετσι?

 

Μια ερωτηση ακομα, παιζει ρολο το πόσο της % τελειωνεις την καθε αποστολη?Δλδ οσο περισσοτερο της % τελειωνεις την αποστολη τοσα περισσοτερα ρουχα κλπ σου ξεκλειδωνει?Το ρωταω αυτο γιατι εγω ειχα τελειωσει στο 50% την 1η αποστολη και πηγα στην ντουλαπα στο σπιτι και ειχε μονο 2-3 ρουχα και ενας φιλος μου την τελειωσε στο 65% και στην ντουλαπα του ειχε 2-3 περισσοτερα ρουχα απο μενα, και οχι μονο ρουχα...και αλλα γενια στο κουριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα αυτοκίνητα πως τα κάνουμε save ?? είχα φτιάξει 2 τα πήγα στο γκαράζ όπως λέει το παιχνίδι, αλλά δεν αποθηκευτικαν χάθηκαν...μήπως δεν πρέπει να είναι κλεμμένα ? και στο vinewood garage είχα πάρει ένα αμάξι και μετά χάθηκε το tune που έκανα δεν το είχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ενα ωραιο αμαξακι που εκλεψα απτον δρομο (σαν πορσε ηταν) πηγα το εφτιαξα και πηγα και το εβαλα στο γκαραζ του κυριλα (michael ετσι αν θυμαμαι τον λενε) εκανα κατευθειαν quick save απτο τηλεφωνο το εκλεισα και μολις ξαναμπεικα με εβγαλε διπλα απτο αμαξι μεσα στο γκαραζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...