Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχω φτάσει 44% και όσο παίζω το game αρχίζω και συμπαθώ τον trevor και γενικά απο τους 3 για μένα έχει το περισσότερο ενδιαφέρον χαχα.δεν το περίμενα στην αρχή οτι απο τους 3 αυτόν θα πάω περισσότερο.ο micheal πολύ ξενέρωτος μέχρι στιγμής και ο άλλος πολύ γιο γιο για την πάρτη μου χαχαχα.

 

btw το παιχνίδι έχει τα αστεία, ώρες ώρες να ακούτε διαφημίσεις στο ράδιο , δεν θέλω να δώσω κανένα σπόιλερ.το παιχνίδι πραγματικά δεν υπάρχει ,τι παπάδες έχει κάνει η ροκσταρ με αυτό το Hardware.... δλδ στο gtavi τι θα δούμε? προσωπικά θα ήθελα το next gen gta να μπορείς να μπαίνεις σε κάθε σπίτι μέσα και μαγαζί και ας μην έχει το μέγεθος ο χάρτης που έχει τώρα ή ας μοιάζουν τα σπίτια στο interior και ας έχουν random εξοπλισμό δεν νομίζω να τους είναι τόσο δύσκολο να το κωδικοποιήσουν αυτό και με τις νέες κονσόλες θα έχουν το hardware για κάτι τέτοιο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα που το πειρα σημερα μπορω να πω πως κολλάει λιγο σε xbox slim ..

 

Sent from my iPad using Insomnia

Εκανες install μονο το ενα DVD η και τα 2?? Επισης δοκιμαστε τη μεθοδο του install σε usb για το play disc λενε οτι δινει τα καλυτερα αποτελεσματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επρεπε να κανω instal Στην αρχη το δευτερο dvd και μετα μου λεει να βαλω το αλλο να παιξω.... Και κολλάει λίγο δεν παιζει τοσο καλα και σε εσας ετσι ειναι?? μπορω ν κανω κάτι?

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πρωτο install ειναι υποχρεωτικο το δευτερο "play" disc δεν ειναι αυτο δεν πρεπει να κανεις.. Εμενα οχι δεν κολλαει καθολου μεχρι στιγμης, εκανα και clear cache στον δισκο μπορεις να δοκιμασεις και αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ακριβώς οτι κολλάει λιγο μερικες φωρες οταν τρεχω και κανο διάφορα με το αμάξι δεννξερω θα δω τη θα κάνω. Παντός το game ειναι τελοιο καλα όλος ο κοσμος τεραστιος!!! Ακόμα και μαναβη ειδά :P

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στην 48ή αποστολή.

Δεν χωράει ανθρώπινος νούς του τι γίνεται και μπορείς να κάνεις στο GTA V. Απο τα χλιδάτα προάστια του Los Santos και το street racing με tuned supercars, μέχρι τα λασπωμένα κτήματα με γουρούνια και αγελάδες της εξοχής. Δεν θα πώ κάτι άλλο, όσοι το παίζουν καταλαβαίνουν τι εννοώ.

Μια ιστορία υπέροχη, ένα παιχνίδι που δεν έχουμε ξαναδεί ποτέ άλλοτε. Περισσότερα μετά τον τερματισμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...