Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ δε διαβάζω τίποτα. Απλά βάζω το παιχνιδάκι και παίζω και όπως πάει... Μόλις το τερματίσω και το βαρεθώ, τότε θα ανατρέξω σε cheats και λοιπές ιστορίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι ειναι επος πραγματικα, ευκολα GOTY και ισως και της γενιας ολοκληρης.. Ενα κολπο που διαβασα για καλυτερη εμπειρια στο 360 ειναι να κανεις install το play disc σε usb στικάκι.. Δεν το εχω δοκιμασει το τρεχω απο το play disc χωρις κανενα προβλημα με pop-ups και τα σχετικα αλλα θα τη δοκιμασω και αυτη τη μεθοδο να δω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ειδα τον Bigfoot

 

 

Σε μια αποστολη που πρεπει να ξεκανεις τα υπολοιπα απο τα αδελφια που εχουν μεινει απο αυτα που σκοτωσε ο Τρεβορ,και εισαι με μια θερμικη καμερα πανω στο ελικοπτερο, ζουμαρεις και βλεπεις αν οι κοκκινες κουκιδες ειναι ελαφια ή τα αδελφια που ψαχνεις. Εε μια απο αυτες τις κοκκινες κουκιδες οταν ζουμαρα εγινε ο Bigfoot αλλα εξαφανιστηκε αμεσως, δεν προλαβα καν να πυροβολησω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα δυλημμα ...

να τσιπαρω το xbox 360(slim) και να παρω μετα το game σπασμενο ή να το αγορασω αφεντικο ? υπαρχει διαφορα ?

και κατι ακομα αμα το αγορασω πρεπει να κανω εγκατασταση 8gb+ γιατι το xbox μου δεν εχει σκληρο και εχει πολυ μικρη εσωτερικη μνημη ... ? τι να κανω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα δυλημμα ...

να τσιπαρω το xbox 360(slim) και να παρω μετα το game σπασμενο ή να το αγορασω αφεντικο ? υπαρχει διαφορα ?

και κατι ακομα αμα το αγορασω πρεπει να κανω εγκατασταση 8gb+ γιατι το xbox μου δεν εχει σκληρο και εχει πολυ μικρη εσωτερικη μνημη ... ? τι να κανω ?

αγορασε το το παιχνιδι να τελειωνεις, τετοιες προσπαθεις δεν ειναι κακο να τους δινουμε τα λεφτα μας εστω και αν εχουν 70Ε.Μπορεις να περιμενεις ομως κανα μηνα και να το βρεις φθηνοτερο ειτε απτον σκρουτζ ειτε απο καμια αγγελια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα να περιμενω δεν παιζει ... πρεπει να παρω και εσωτερικο σκληρο για το xbox γιατι δεν εχει ? και απ' οτι ακουω κανει εγκατασταση το ενα cd ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα να περιμενω δεν παιζει ... πρεπει να παρω και εσωτερικο σκληρο για το xbox γιατι δεν εχει ? και απ' οτι ακουω κανει εγκατασταση το ενα cd ...

ε τοτε πηγενε παρτο αφου δεν μπορεις να περιμενεις.

τελικα εχεις ή δεν εχεις δισκο στο 360?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...