Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλεις κι εσύ να κάνεις ταριφιές ακούγοντας Καζαντζίδη; Όπως κάναμε στα νιάτα μας στο Vice City; :P

 

Νομίζω πάντως ότι δεν γίνεται, δες πχ. τι λένε εδώ: http://www.psu.com/a021004/GTA-V-features-a-song-sharing-feature-but-not-custom-tracks

 

(δεν το έψαξα και πολύ βέβαια)

χαχα όντως μάλλον δεν γίνεται.

αλλά επειδή εγω ήθελα να βάλω να ακούω K-ROSE απο San Andreas έκανα το εξής

βρήκα αυτό το full song Κ-Rose στο youtube

και το βάζω να παίζει απο την αρχή και το έχω στα ηχεία του PC και παίζω ταυτόχρονα GTA V ακουγοντας τον ήχο του παιχνιδιού απο την τηλεόραση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατάφερε κανεις να τρέξει το app στο iphone" για τον Chop?!

 

προσπαθω να μπω και λεει "failed to check app version"

και δε μπενει.. παρολο που βαζω σωστο pass ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχε κανεις προβλημα με το κατεβασμα του παιχνιδιου.Εχει φτασει ποσες φορες 70%,80%,95% και πεφτει παλι στο 0% η μαλκια.

Πρωτη μου συμβαινει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχε κανεις προβλημα με το κατεβασμα του παιχνιδιου.Εχει φτασει ποσες φορες 70%,80%,95% και πεφτει παλι στο 0% η μαλκια.

Πρωτη μου συμβαινει αυτο.

Τι κουφό είναι αυτό; Όχι μια χαρά μου κατέβηκε εμένα, όμως κάποιος απο εδώ νομίζω το κατέβασε 2-3 φορές γιατί του έβγαζε  corrupted data κατα το install. Σου έχω στείλει και friend request στο psn. PDS13 δεν είναι το networkID σου; Εμένα είναι flyawayGR όποιος θέλει ας με κάνει add.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κουφό είναι αυτό; Όχι μια χαρά μου κατέβηκε εμένα, όμως κάποιος απο εδώ νομίζω το κατέβασε 2-3 φορές γιατί του έβγαζε  corrupted data κατα το install. Σου έχω στείλει και friend request στο psn. PDS13 δεν είναι το networkID σου; Εμένα είναι flyawayGR όποιος θέλει ας με κάνει add.

Δεν κανει προβλημα στο install.Δεν φτανει καν εκει.

 

PDS_13 ειναι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανει προβλημα στο install.Δεν φτανει καν εκει.

 

PDS_13 ειναι. :)

Τα έχει παίξει το psn μου φαίνεται, πάω να σε κάνω add και μου βγάζει μήνυμα "An error occurred during the add operation (8002A669).

Εάν μπορείς για δοκίμασε εάν μπορείς εσύ να με κάνεις add.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ την digital έκδοση παίζω αλλά δεν παρατηρώ αυτά τα προβλήματα. Κάνε defrag τον σκληρό σου + rebuild database.

 

Αυτά τα κάνω από τα settings του PS3? Θα χάσω καθόλου δεδομένα που έχω πάνω στο σκληρό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω και μια ερωτηση γιατι ο τυπος εκει στα public με μπερδεψε.Οσοι το εχετε αγορασει μεχρι τωρα το παιχνιδι τι κωδικους σας εχει μεσα?Εμενα μου εχει μονο ενα φυλλο με εναν κωδικο οπου ξεκλειδωνεις αυτο το "αεροστατο" ATOMIC BLIMP", ειχε κανενως απο εσας και κανεναν αλλον κωδικο μεσα?σας ρωταω γιατι οταν πηγα να το παρω ο τυπος στο καταστημα μου ειπε οτι ισως δεν εχει τους κωδικους μεσα (τον ρωτησα αλλα δεν μου διευκρινισε ποιους κωδικους) και οτι αν δεν τους εχεις μολις του ερθει θα μου τους στηλει με email και κατι τετοια κουλα.Για το online δεν πρεπει να εχει ξεχωριστο κωδικο ρε παιδια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κουφό είναι αυτό; Όχι μια χαρά μου κατέβηκε εμένα, όμως κάποιος απο εδώ νομίζω το κατέβασε 2-3 φορές γιατί του έβγαζε  corrupted data κατα το install. Σου έχω στείλει και friend request στο psn. PDS13 δεν είναι το networkID σου; Εμένα είναι flyawayGR όποιος θέλει ας με κάνει add.

 

 

Δεν κανει προβλημα στο install.Δεν φτανει καν εκει.

 

PDS_13 ειναι. :)

καντε κ μενα add να καουμε παιδες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...