Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνίδι θα τα σπάει σίγουρα!! Μακάρι να βγει σε next-gen consoles για να μην περιοριστούν τα γραφικά του και οι δυνατότητές του!

 

Μπα δύσκολα σε next gen αν βγει του χρόνου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μακάρι να το καθυστερήσουν λίγο τότε. Δεν πιστεύω ότι το είπα αυτό αλλά το παιχνίδι φαίνεται να έχει γραφικάρες που ps3 και xbox360 δεν μπορούν να "σηκώσουν".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να το καθυστερήσουν λίγο τότε. Δεν πιστεύω ότι το είπα αυτό αλλά το παιχνίδι φαίνεται να έχει γραφικάρες που ps3 και xbox360 δεν μπορούν να "σηκώσουν".

 

Δυστυχώς. Εγώ λογικά θα τα αφήσω για αφού τελειώσω το σχολείο να το ευχαριστηθώ με την ησυχία μου και θα έχω αγοράσει τότε και νέο PC :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειπώθηκε και νωρίτερα, πολύ απίθανο και ασύμφορο να μην το πάνε για next-gen όταν στις τωρινές κονσόλες έχουν εκατομμύρια πωλήσεις έτοιμες. Τι πωλήσεις να κάνει αν βγει launch game στις επόμενες κονσόλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ειπώθηκε και νωρίτερα, πολύ απίθανο και ασύμφορο να μην το πάνε για next-gen όταν στις τωρινές κονσόλες έχουν εκατομμύρια πωλήσεις έτοιμες. Τι πωλήσεις να κάνει αν βγει launch game στις επόμενες κονσόλες;

 

Πολύ σωστή σκέψη. Ένας λόγος παραπάνω που φοβούνται να το πάνε στη νέα γενιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πιστεύω πως θα βγει για τις τωρινές κονσόλες. Naruto τωρα που το σκέφτομαι κάτι παρόμοιο θα κάνω :P

Μέχρι τότε θα έχω να ασχολούμαι με άλλες παιχνιδάρες πάντως. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πιστεύω πως θα βγει για τις τωρινές κονσόλες. Naruto τωρα που το σκέφτομαι κάτι παρόμοιο θα κάνω :P

Μέχρι τότε θα έχω να ασχολούμαι με άλλες παιχνιδάρες πάντως. ;)

 

Ναι όντως. Άσε που ο gaming χρόνος μου θα περιοριστεί, αυτά τα 2 χρόνια θα τα περάσω ως έχει. Με το που τελειώσω πανελλαδικές αγόρασα νέο PC (φυσικά με την ίδια οθόνη ;))

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να βγεί σε next-gen κονσόλες. Δηλαδή έχουν ανακοινώσει ένα παιχνίδι που είναι υπο ανάπτυξη εδώ και τουλάχιστον 3-4 χρόνια, σε κονσόλες οι οποίες δεν ξέρουμε καν πώς θα είναι και πότε θα βγούν;

 

Γιατί σας κάνουν εντύπωση τα γραφικά; Πολλά multiplatform σε αυτή την γενιά είχαν παρόμοιο οπτικό αποτέλεσμα, μην ξεχνάτε εξάλλου οτι μιλάμε για την Rockstar που πάντα καινοτομεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όντως. Άσε που ο gaming χρόνος μου θα περιοριστεί, αυτά τα 2 χρόνια θα τα περάσω ως έχει. Με το που τελειώσω πανελλαδικές αγόρασα νέο PC (φυσικά με την ίδια οθόνη ;))

 

Αν πας φέτος 2α, μην ακούς αυτά που λένε. Εγώ είχα άπλετο χρόνο για τα πάντα. Φέτος όμως να δούμε πώς θα'ναι που δίνω :-D

 

Α... και μία -προσωπική- άποψη. Κάνε φέτος ό,τι μπορείς. Παίξε, βγες βόλτες κ.λπ. (χωρίς να αμελήσεις τα μαθήματα βέβαια) γιατί, όπως τα βλέπω τα πράγματα από τώρα, η τελευταία σου χρονιά θα είναι απείρως πιο δύσκολη. Αν πας τεχνολογική/θετική, δώσε κυρίως βάση σε μαθηματικά/άλγεβρα και φυσική γενικής (ναι, έχουμε και γαμώ τα συστήματα. Μπορεί να μη το πιστεύεις, αλλά αυτή θα σου χρειαστεί)

 

/Sorry για το οφφτοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πας φέτος 2α, μην ακούς αυτά που λένε. Εγώ είχα άπλετο χρόνο για τα πάντα. Φέτος όμως να δούμε πώς θα'ναι που δίνω :-D

 

Α... και μία -προσωπική- άποψη. Κάνε φέτος ό,τι μπορείς. Παίξε, βγες βόλτες κ.λπ. (χωρίς να αμελήσεις τα μαθήματα βέβαια) γιατί, όπως τα βλέπω τα πράγματα από τώρα, η τελευταία σου χρονιά θα είναι απείρως πιο δύσκολη. Αν πας τεχνολογική/θετική, δώσε κυρίως βάση σε μαθηματικά/άλγεβρα και φυσική γενικής (ναι, έχουμε και γαμώ τα συστήματα. Μπορεί να μη το πιστεύεις, αλλά αυτή θα σου χρειαστεί)

 

/Sorry για το οφφτοπικ.

 

 

Τεχνολογική θα πάω. Εννοείτε δεν θα τα παραμελήσω τα μαθήματα. Ώρα να σοβαρέψουμε τώρα. Εσύ πόσο ελεύθερο χρόνο είχες? Μόνο τα Σαββατοκύριακα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τεχνολογική θα πάω. Εννοείτε δεν θα τα παραμελήσω τα μαθήματα. Ώρα να σοβαρέψουμε τώρα. Εσύ πόσο ελεύθερο χρόνο είχες? Μόνο τα Σαββατοκύριακα?

 

 

Να σας πώ κι εγώ την εμπειρία μου σαν φοιτητής 4ου έτους σε ΤΕΙ.. Ξεσκιστείτε να παίζετε, μην δώσετε πανελλήνιες ούτε για πλάκα, τζάμπα λιώσιμο, πίεση, άγχος.

Πάρτε ένα καλό απολυτήριο και μετά βούρ σε ΙΕΚ ή ΙΙΕΚ. Κι εγώ τώρα αρχίζω σε ΙΙΕΚ αφού έφαγα τόσο χρόνο άδικα προσπαθώντας να βρίσκω θέση σε εργαστήρια και μλκιες.

Και στη τελική, το πτυχίο που θα πάρετε (αν πάρετε) δεν αναγνωρίζεται πουθενά στην Ελλάδα, δεν έχει επαγγελματικά δικαιώματα κλπ κλπ.

Επίσης, σχολές κλείνουν, αυτές που μένουν ανοιχτές γεμίζουν και στη τελική δεν δέχονται άτομα, περιττό να πούμε για τις καταλήψεις καθηγητώς επειδή δεν τους πληρώνουν.

 

Απλά μια άλλη άποψη για να ξέρετε τι σας περιμένει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...