Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με τον σκυλο τι παιζει παιδια τι μπορεις να κανεις  ? :P

 

Φαντάζομαι αρκετά πράγματα, αν και αμφιβάλλω κατά πόσο είναι σημαντικά. Κάθε φορά που πλησιάζω το σκύλο όμως, μου λέει να κατεβάσω το iFruit app, έχω βαρεθεί να το βλέπω :P

 

Νατο: https://itunes.apple.com/gr/app/id697056811?mt=8&affId=2049622

 

Έχει βγει και σαν PC/Mac desktop application, ενώ αναμένεται για Android και Windows phone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yep, είναι κλασικό πρόβλημα των LG εδώ και χρόνια. Ακόμα και να κλείσεις τα φίλτρα χειροκίνητα, πρέπει να μετονομάσεις οπωσδήποτε την είσοδο σε "PC" για να μειώσεις το input lag και το σκάλωμα των fps στην οριζόντια κίνηση. Το είχα αναφέρει εδώ http://www.insomnia.gr/topic/424393-grand-theft-auto-v/page-40?do=findComment&comment=52629972 (μόνο που τόσο καιρό έγραφα σε λάθος thread και δεν το είχα πάρει χαμπάρι!)

 

Εμένα η LG μου δεν έχει τέτοια επιλογή πάντως. Πώς γίνεται να βρείς το PC mode;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η LG μου δεν έχει τέτοια επιλογή πάντως. Πώς γίνεται να βρείς το PC mode;

απο το τηλεκοντρολ πατάς το μπλε κουμπι την ώρα που έχεις πατησει πρώτα το κουμπί input

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα το πρωτο 2ωρο gameplay:

- φανταστικά γραφικά, οπμορφα χρώματα, γενικά πολυ πιο φωτεινό απο το iv

- τεράστιος χάρτης

- κινηματογραφική εξιστόρηση

- μέτριο προς κακό οδήγημα οχημάτων

- το damage model έχει κάποια θεματακια

 

Φαντάζει σαν το παιχνίδι της χρονιάς αν δαν έχουμε μεγάλη εκπληξη στο τελευταιο 3 μηνο

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά στο PC mode τα χρώματα είναι εντελώς ξεπλυμένα. Όλη η ζωντάνια του παιχνιδιού χάνεται. Και το κακό είναι οτι δεν μπορώ να το αλλάξω αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι όσο έπαιξα μου άρεσε. Αν και μέχρι την πρώτη αποστολή που έκανα δεν είδα κάτι καινούργιο σε σχέση με το GTA IV, είμαι σίγουρος πως έχω να δω πολύ ακόμα.

Μοναδικό παράπονο είναι το πρόβλημα με τα textures. Σε ορισμένες περιπτώσεις αργεί υπερβολικά πολύ να φορτώσει τα textures με αποτέλεσμα να σου φαίνεται ένα άσπρο πράγμα πριν σου εμφανιστεί η άμμος πχ. Επίσης το draw distance είναι πάρα πολύ μικρό. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα στη οδήγηση να σου ξεπετάγονται κάδοι, κολώνες, ακόμα και κτήρια (!) τα οποία δεν φαινόντουσαν πριν. Ελπίζω να διορθωθούν αυτά με καποιο update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naruto απ' τα προβλήματα που αναφέρεις δεν συνάντησα ούτε ένα προσωπικά, και έχω φτάσει κάμποσο μακριά στο παιχνίδι. Στο Xbox το παίζεις; Εκεί μόνο έχουν παρατηρηθεί τέτοια θέματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naruto απ' τα προβλήματα που αναφέρεις δεν συνάντησα ούτε ένα προσωπικά, και έχω φτάσει κάμποσο μακριά στο παιχνίδι. Στο Xbox το παίζεις; Εκεί μόνο έχουν παρατηρηθεί τέτοια θέματα.

 

Οχι στο PS3. Ισως φταίει που το παιχνίδι δεν τρέχει από blu ray δίσκο. Δεν ξέρω τι να πω. Αν μπορεί ας το επιβεβαιώσει κάποιος. Γιατί αν είναι όντως έτσι, θα το αφήσω και θα περιμένω να το παίξω στο PC καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...