Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όχι αλλά δε μου φαίνεται και πολύ λογικό ένα παιχνίδι σαν το gta έτους 2013 να παίζει απροβλημάτιστα και με τέλεια απόδοση γραφικών σε μια κονσόλα έτους 2006.

 

Ποιος είπε οτι παίζει ;  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω μια πολη καλη τηλεοραση samsung!! :D Θελω να παρω και ps4 αλλα δεν μπορω να περιμενω και ροταω αμα τα γραφικα του ειναι καλα.

 

Θα το παρω στο xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι τα γραφικά. Το παίζω σε 55άρα LG, σε PS3 (περιμένοντας να έρθει η έκδοση για το 360) και δεν μπορώ να πω ότι έχω κάποιο παράπονο. Μάλλον το αντίθετο. Κάθε στιγμή σε αυτό το παιχνίδι είναι απόλαυση.

 

ps: όχι, δεν κάθομαι να κοιτάω τα textures από κοντά, ούτε μετράω την ανάλυση και τα καρέ του παιχνιδιού. Αυτά τα αφήνω για όσους παίζουν CoD/BF με SLI και ζουν για ένα καλό benchmark

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί να βιάζεσαι; :P Όσο περισσότερο κρατήσει, τόσο καλύτερα. Εγώ δεν θέλω καν να βλέπω πόσο τοις εκατό είμαι (σίγουρα κάτω από 10), γι' αυτό όταν βγάζει μήνυμα autosave πάντα κοιτάω αλλού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yep, είναι κλασικό πρόβλημα των LG εδώ και χρόνια. Ακόμα και να κλείσεις τα φίλτρα χειροκίνητα, πρέπει να μετονομάσεις οπωσδήποτε την είσοδο σε "PC" για να μειώσεις το input lag και το σκάλωμα των fps στην οριζόντια κίνηση. Το είχα αναφέρει εδώ http://www.insomnia.gr/topic/424393-grand-theft-auto-v/page-40?do=findComment&comment=52629972 (μόνο που τόσο καιρό έγραφα σε λάθος thread και δεν το είχα πάρει χαμπάρι!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει και αυτό. Πολλές LG έχουν επίσης ξεχωριστή θύρα για τα PC αλλά ακόμα κι αν σ' αυτή έχουμε ήδη συνδέσει ένα μηχανάκι, μπορούμε να βάλουμε την κονσόλα σε άλλο HDMI input και να το ονομάσουμε "PC".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...