Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαβασα αυτο http://www.reddit.com/r/gaming/comments/1mjf0p/secret_message_visible_under_uv_light_on_the/?limit=500#cc9sfs6

 και πηγα στο σημειο που φαινεται στο βιντεο. Πηρα την βαλιτσα αλλα μετα μου την πεσανε κατι τυποι και με σκοτωσαν. Δεν γινεται να την ξανακανω την αποστολη!

Για να δοκιμασει κανεις να μας πει , εχει κανενα καλο "βραβειο" ή μονο οι 25 χιλιαδες. Γιατι για να ειναι γραμμενο στο πισω μερος του χαρτη περιμενω κατι καλυτερο

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παλικάρια όταν /αν βρείτε cheat code για λεφτά στείλτε μου ένα Pm. μπλα μπλα το game είναι για να μαζέυεις λεφτά κτλπ, εγώ θέλω να τα αγοράσω όλα χωρίς να γκριντάρω πειράζει ?:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μετά την πρώτη ληστεία στο κοσμηματοπωλείο παίρνει πολλά χρήματα ο Μαϊκλ και ο Φράνκλιν, και απ' οτι ξέρω δεν υπάρχει money cheat.

Υ.Γ: Σκηνικό τώρα έ; Δεν μιλάμε για αποστολή τώρα, έτσι. Πήγα με τον Φράνκλιν στο Sub-Urban να ψωνίσω ρούχα και έπεσα πάνω σε ληστεία! Έ, απλά μετά επέλεξα να κυνηγήσω τους ληστές, επέστρεψα στο κατάστημα τα κλεμμένα, και θα μου κόψουν -25% απο την επόμενη αγορά μου. Μιλάμε είναι απίστευτη η random-ίλα, δεν ξέρεις τι σε περιμένει.



Eιναι πολυ μικρη η διαφορα στο frame rate.To γραφει πολλες φορες μεσα.Ασε που λεει οτι σε απαιτητικες καταστασεις τα παει καλυτερα το ps3 στο frame rate.
Οπως αναμενοταν ειναι λιγο πιο μπροστα η ps3 εκδοση.Και οι 2 ειναι καλες.

Αλλα εδω εχει πλακα που σε πολυ λιγοτερο απαιτητικο παιχνιδι οπως το προηγουμενο GTA ,η ps3 εκδοση ηταν η χειροτερη.
Και εδω ερχεται αυτο που σου ελεγα,οτι τα multiplatform δειχνουν λιγα πραγματα για το Hardware των κονσολων.
 
It's fair to say that the 360's performance advantage has less impact in-game compared to its texture filtering issues. It's close, but PlayStation 3 is our preferred platform for this game.


Νομίζω αναφέρθηκε οτι αυτή την φορά εκμεταλεύτηκαν τον Cell, το ίδιο που είχαν κάνει στο L.A Noire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παλικάρια, το χει δοκιμάσει κανείς σε ps3 fat 40gb;;

θα το τρέχει καλά ή θα το γονατίσεί το μηχάνημα;

Δεν έχω παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα μια χαρά παίζει. Υπόψιν έχω αλλάξει τον δίσκο με 300άρι. Γιατί θα έπρεπε να έχει πρόβλημα; Έχω την ψηφιακή έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα μια χαρά παίζει. Υπόψιν έχω αλλάξει τον δίσκο με 300άρι. Γιατί θα έπρεπε να έχει πρόβλημα; Έχω την ψηφιακή έκδοση.

όχι αλλά δε μου φαίνεται και πολύ λογικό ένα παιχνίδι σαν το gta έτους 2013 να παίζει απροβλημάτιστα και με τέλεια απόδοση γραφικών σε μια κονσόλα έτους 2006.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...