Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ρε φουστη μου...Ε δεν μας εμεινε και κανενας παικτης.Τραυματιες και 5 φαουλ.

Μια χαρα τα πηγαμε ομως.

Τωρα τι εμεινε;Ανοιγω την κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ακυρο τοτε νομιζα ενα ηταν



Αν ειναι δυνατον εψαξα στο σαιτ και ενας εχει βαλει 70...!!!The escapist λεγετε!!Τα ιδια με το the last of us προβλεπω και εδω.Ολοι να βαζουν 95-100 και ενας δυο μαλακες 70!!! και να χαλαει τσαμπα τα σκορ.Αι στο διαολο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλαμβανω Τεταρτη και δεν αντεεχω την αναμονη. μονο για GTA Last of us και beyond εχω δωσει 60 και 70 ευρω ολα τα αλλα απο εξωτερικο. Χαλαλι ομως τι να κανουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμένουμε και τα user reviews, αλλα απο οτι φαινεται μπορει να ναι και στα ιδια επίπεδα με τις πληρωμένες κριτικές.

Είμαι σίγουρος οτι οι κομπλεξικοί PC gamers θα αρχίσουν τα πεντάρια επειδή δεν το έχουν στο PC.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σίγουρος οτι οι κομπλεξικοί PC gamers θα αρχίσουν τα πεντάρια επειδή δεν το έχουν στο PC.

Δεν ξέρω αν βγάζει λιγότερο κόμπλεξ αυτό που γράφεις εσύ απο πάνω σε σχέση με τους Pc gamers που δεν τους είδες καλά καλά να βαθμολογούν και εκφράζεις σιγουριά για τα 5άρια που θα βάλουν.

 

Και στα λέω αυτά έχοντας Ps3 στο οποίο και θα αγοράσω το παιχνίδι..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ντε. Υπαρχουν οι κομπλεξικοι consolάδες, οι κομπλεξικοι pcάδες, και αυτοί που απολαμβάνουν το παιχνίδι ενω οι αλλοι 2 τσακώνονται.

 

Οι κατεστραμένοι που θα βαλουν 5αρι ετσι για πλακα θα ναι πολυ λιγοι σε σχεση με ολες τις ψηφους που θα πεσουν απο χρηστες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...