Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυριο θαναι μεγαλη μερα, θα παω στο καταστημα θα τσιμπησω το παιχνιδακι και γυρισω σπιτι με τα φιλαρακια και θα λιωσουμε.

Day 1 εχω να αγορασω απο περσυ τετοια εποχη που βγηκε το προ (αλλα εκανε 35Ε μιας και το ειχα παρει για pc).Επεισης 2 χρονια εχω το ps3 και τοσο καιρο δεν εχω πληρωση ουτε μια φορα πανω απο 50-55Ε παιχνιδι (μιλαω για την κανονικη μορφη του και οχι για συλλεκτικη, αν και συλλεκτικη τωρα που το σκεφτομε δεν εχω πληρωσει πανω απο 60-70Ε), χαλαλι το 70Ε μιας και τον τιτλο τον περιμενω πολυ καιρο τωρα.Αυτη θαναι και γαμω τις στιγμες, σπανια παω αγοραζω παιχνιδι και γυρναω σπιτι κατευθειαν χωρις να μπορω να περιμενω μεχρι να το βαλω να παιξω, συνηθως τα περνω και ή παω για καφε μετα ή γυρναω και τα αφηνω στο ραφι μεχρι ναρθει η σειρα τους.

ναι και γω πλεον εχω φυγει απο αυτο το day one αλλα σε οτι τιτλο αξιζε και τα σκασα και το π[ηρα πρωτη μερα...(ελπιζω σημερα να παω σε κανα 2 μαγαζια μηπως και το βρω....)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και γω πλεον εχω φυγει απο αυτο το day one αλλα σε οτι τιτλο αξιζε και τα σκασα και το π[ηρα πρωτη μερα...(ελπιζω σημερα να παω σε κανα 2 μαγαζια μηπως και το βρω....)....

Αληθεια τι παιζει με την ωρα?ισχυει το οτι και να αγοραστει το παιχνιδι σημερα θα ξεκλειδωθει τα μεσανυχτα για να μπορουμε να το παιξουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 μετά τα μεσάνυχτα ώρα Ελλάδος, αυτό ισχύει για την ηλεκτρονική έκδοση μέσω PSN. Today it's the day niggas!



Στις 3 το πρωί ξεκλειδώνει τελικά; Δεν θα ξεκλειδώσει 12 τα μεσάνυχτα ώρα Αγγλίας;

1 η ώρα Αγγλίας, με μια πολύ μικρή επιφύλαξη. Ίσως να είναι και 12.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: http://www.cheatcc.com/xbox360/grandtheftauto5cheatscodes.html#.Ujb7wn-zgbA



παιδια αυτο που βλεπω στα trailer οτι απο ps πανε και αγοραζουν σπιτια, αεροπλανα και διαφορα τετοια ειναι μεσα στο παιχνιδι ή εχεις λογαριασμο σε ενα site και απο εκει μπορεις να αγοραζεις διαφορα ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι το έχουμε προπαραγγείλει από πολυκαταστήματα, βλέπω να το έχουμε την Τετάρτη... :fear:

 

Μια ερώτηση σε όσους παίζουν ήδη: Μπορούμε να βγάζουμε screenshots;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια τι παιζει με την ωρα?ισχυει το οτι και να αγοραστει το παιχνιδι σημερα θα ξεκλειδωθει τα μεσανυχτα για να μπορουμε να το παιξουμε?

 

αν δεν απαιτει συνδεση ιντερνετ για ενεργοποιηση τοτε δε νομιζω να χουμε θεμα απο την στιγμη που το χουμε retail....αλλωστε ετσι πηρα και bioshock infinite ,tomb raider , uncharted 3 , the last of us & god of war ascension...τι στο π*ο αλλαζει δλδ με την rockstar...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους και σεις οι Αθηναίοι θα δείτε και λίγη φύση μέσα απο το GTA V εεε? χαχαχαχ :-D

Δεν το καταλαβα το υπονοουμενο σου?διπλα ειναι η παρνηθα και ο κιθαιρωνας!!πεταγομαστε και βλεπουμε φυση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι το έχουμε προπαραγγείλει από πολυκαταστήματα, βλέπω να το έχουμε την Τετάρτη... :fear:

 

Μια ερώτηση σε όσους παίζουν ήδη: Μπορούμε να βγάζουμε screenshots;

Εγω το εχω κανει pre-order απο τα public, αλλα αυριο θα περασω απτο καταστημα...αμα δεν μου το εχουν φερει θα τσιμπησω απο το ραφι, σιγουρα θα εχουν αποθεματα.

 

Δεν το καταλαβα το υπονοουμενο σου?διπλα ειναι η παρνηθα και ο κιθαιρωνας!!πεταγομαστε και βλεπουμε φυση. :P

Διπλα μπορει να ειναι αλλα ποση ωρα κανεις για να φτασεις εκει? :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το καταλαβα το υπονοουμενο σου?διπλα ειναι η παρνηθα και ο κιθαιρωνας!!πεταγομαστε και βλεπουμε φυση. :P

χαχαχ εντάξει πλάκα έκανα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...