Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι μιας και είμαι φρέσκος στην κονσόλα και δε ξέρω.

 

το έχω προπαραγγείλει αρκετές μέρες από το psn και έχω ενεργοποιήσει το auto download έλεγε για 13/9 και τώρα λέει 16/9, κάπου κάπου όταν μπαινω στο menu εμφανίζεται ένα μνμ Π λέει ότι έχω πράγματα προς download και να περιμένω αλλά κλείνει και δε γίνετε τπτ. είναι λογικό η έχω εγώ κάποιο θέμα; αν το αφήσω ανοιχτό θα το κατεβάσει μόνο του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα κοντεύει να κατέβει, μπές στο store στο cart και απο εκεί κατέβασε το. Αύριο στις 2 τα ξημερώματα ώρα Ελλάδας θα μπορούμε να το παίξουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το εγκατέστησα στο PS3. Στις 3 αύριο μετά τα μεσάνυχτα ξεκλειδώνεται η ηλεκτρονική έκδοση. Άντε καλό κάψιμο να έχουμε, καλό υπόλοιπο σε όσους το πάνε σερί απόψε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρετώ τη παρεα! ελπιζω να το χω και εγω τη τρίτη..θελω να ρωτησω όποιος έχει παίξει ηδη το παιχνίδι,επειδή εχω δει και διαβασα πολλα σε Φόρουμς,η οδήγηση πως ειναι? ειναι τοσο arcade οσο λένε? γιατι πραγματικά είναι κατι που θα απογοητεύσει πολλα ατομα που το περιμεναν πως και πως! ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρετώ τη παρεα! ελπιζω να το χω και εγω τη τρίτη..θελω να ρωτησω όποιος έχει παίξει ηδη το παιχνίδι,επειδή εχω δει και διαβασα πολλα σε Φόρουμς,η οδήγηση πως ειναι? ειναι τοσο arcade οσο λένε? γιατι πραγματικά είναι κατι που θα απογοητεύσει πολλα ατομα που το περιμεναν πως και πως! ευχαριστώ!

Μετά από 3 μέρες λιώσιμο μπορώ να πω ότι το παιχνίδι είναι τέλειο, αν ξεκολλήσει το μυαλό μερικών από τα fps το ψιλό αργό load και τα κλασικά που κάνουν οι κονσόλες πραγματικά θα το απολαύσει το παιχνίδι, σαν πρώτες εντυπώσεις θα πω ότι το έχουν κάνει ποιο real, σκοτώνεσαι ποιο εύκολα, πέφτεις ποιο εύκολα, τώρα η οδήγηση όπως και τα άλλα προσπαθούν να μιμηθούν την πραγματικότητα να σε "βάλουν" να οδηγείς με τους βασικούς κανόνες χωρίς πολλές στουκες και τέτοια γιατί και τα αμάξια πέρα ότι παθαίνουν ζημιά (κολλάνε τροχοί και τέτοια) Χτυπάς και εσύ ο ίδιος ακόμα και οι μπάτσοι σε σκοτώνουν εν κινήσει. Το παιχνίδι mamaei και όπως είπα και παραπάνω θα είναι το πρώτο παιχνίδι που θα αγοράσω αυθεντικό για pc ιδικά αν βγει με next generation γραφικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ειναι τοσο βλακες που τα ποσταρουν ολα δημοσια καλα να παθουν. Offline λιωσιμο και θα μπουμε online μετα την κυκλοφορια και ειμαστε οκ. Παντα ετσι κανω τοσα χρονια και μπαν δεν εχω φαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το εγκατέστησα στο PS3. Στις 3 αύριο μετά τα μεσάνυχτα ξεκλειδώνεται η ηλεκτρονική έκδοση. Άντε καλό κάψιμο να έχουμε, καλό υπόλοιπο σε όσους το πάνε σερί απόψε :D

Στις 3 το πρωί ξεκλειδώνει τελικά; Δεν θα ξεκλειδώσει 12 τα μεσάνυχτα ώρα Αγγλίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ειναι τοσο βλακες που τα ποσταρουν ολα δημοσια καλα να παθουν. Offline λιωσιμο και θα μπουμε online μετα την κυκλοφορια και ειμαστε οκ. Παντα ετσι κανω τοσα χρονια και μπαν δεν εχω φαει...

 

Tα achivements όμως δηλώνουν την ώρα που τα πήρες οπότε πάλι επικίνδυνο είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα τη φαεινή ιδέα να το κατεβάσω από ps store για να μην πάω στο μαγαζί αλλα και να μην καταπονηθεί το br drive του ps3 όπως προανέφερε κάποιος. Αμ δε.. λογάριαζα χωρίς τον ξενοδόχο.. Κατά το installation, κόλλησε στο 14% και μου έβγαλε error (μάλλον corrupted data). Είδα είχε 3 files - το gta και αλλα 2 που έλεγαν corrupted file -. Άντε να ξανακατεβαζω 18gb.. Απλά ελπίζω να κάνει install αυτή τη φορα, αλλιώς :mad:

 

(Μάλλον με εκδικείται το ps γιατί το είχα φυλαγμένο στο πατάρι :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω κανω υπομονη ως αυριο για να το παρω retail....μ αρεσει η φαση....

Αυριο θαναι μεγαλη μερα, θα παω στο καταστημα θα τσιμπησω το παιχνιδακι και γυρισω σπιτι με τα φιλαρακια και θα λιωσουμε.

Day 1 εχω να αγορασω απο περσυ τετοια εποχη που βγηκε το προ (αλλα εκανε 35Ε μιας και το ειχα παρει για pc).Επεισης 2 χρονια εχω το ps3 και τοσο καιρο δεν εχω πληρωση ουτε μια φορα πανω απο 50-55Ε παιχνιδι (μιλαω για την κανονικη μορφη του και οχι για συλλεκτικη, αν και συλλεκτικη τωρα που το σκεφτομε δεν εχω πληρωσει πανω απο 60-70Ε), χαλαλι το 70Ε μιας και τον τιτλο τον περιμενω πολυ καιρο τωρα.Αυτη θαναι και γαμω τις στιγμες, σπανια παω αγοραζω παιχνιδι και γυρναω σπιτι κατευθειαν χωρις να μπορω να περιμενω μεχρι να το βαλω να παιξω, συνηθως τα περνω και ή παω για καφε μετα ή γυρναω και τα αφηνω στο ραφι μεχρι ναρθει η σειρα τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ενδιαφερεται καποια μικρομαγαζα θα το εχουν απο σημερα το απογευμα μετα τις 6.

 

Βαλτε ενα οποιοδηποτε παιχνιδι στο Skroutz αναζητηση και αρχιστε τα τηλεφωνα.

 

Και νωρις το παιχνιδι και στηριζουμε τα μικρομαγαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...