Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει βρει κανεις που ειναι το αεροδρομιο στον χαρτη;

 

Edit:Ακυρο το βρηκα.

3 έχω βρει. Αν πάρεις αεροπλάνο σου δείχνει τους αεροδιαδρόμους που μπορείς να προσγειωθείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

game of the gen με διαφορά, η rockstar έκανε παπάδες, τι θες ιστορία? πάρε με το τσουβάλι, γραφικά ? τα κορυφαία για sandbox game, activities/missions? πάρε και απο αυτά με το τσουβάλι...

 

dlc? πάρε και απο αυτά με το τσουβάλι ... σε λίγο χαχαχα

 

ξεχνιέσαι όταν το πιάνεις, σήμερα ξεκίνησα στις 12 και το παράτησα στις 6... κολλάς πραγματικά

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλή μου είναι να πας να δώσεις όνομα γιατί θα υπάρχει τρελή λίστα αναμονής ειδικά άμα φέρει μονο ένα κομμάτι το VC της περιοχής σου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw ακόμα δεν άρχισαν τα δημοσιογραφικά μυαλά τις φοβερές συζητήσεις τους γιατί το gta v θα ανεβάσει την εγκληματικότητα στο μέγιστο... 

 

δεν ξέρω κατα πόσο οι ταινίες ,η μουσική και τα παιχνίδια επιρεάζουν συγκεκριμένα άτομα, αλλα αυτά τα πράγματα που κάνεις στο gta v είναι όλα άστα να πάνε χαχαχα, ελπιζω πραγματικά να μην προσπαθήσει να μιμηθεί κανένας χαζός Murican τα του παιχνιδιού προς τα έξω, ειδικά του τρελού χαρακτήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 έχω βρει. Αν πάρεις αεροπλάνο σου δείχνει τους αεροδιαδρόμους που μπορείς να προσγειωθείς

3 αεροδρομια;Θα με τρελανεις...Αν δεν βαριεσαι με spoiler μου τα σημαδευεις στον χαρτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου πω εγω αν και δεν εχω παιξει ακομα :P

 

Ενα ειναι κατω στον χαρτη.το αλλο κατω απο την λιμνη βορεια και το αλλο καπου στην μεση αριστερα του χαρτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καθε παιχνιδι συμβαινουν  αυτα,απλα οχι ελλαδα :P

btw ακόμα δεν άρχισαν τα δημοσιογραφικά μυαλά τις φοβερές συζητήσεις τους γιατί το gta v θα ανεβάσει την εγκληματικότητα στο μέγιστο... 

 

δεν ξέρω κατα πόσο οι ταινίες ,η μουσική και τα παιχνίδια επιρεάζουν συγκεκριμένα άτομα, αλλα αυτά τα πράγματα που κάνεις στο gta v είναι όλα άστα να πάνε χαχαχα, ελπιζω πραγματικά να μην προσπαθήσει να μιμηθεί κανένας χαζός Murican τα του παιχνιδιού προς τα έξω, ειδικά του τρελού χαρακτήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω κανει προπαραγγελία απο το e-shop στο μενιδι που ειναι και οι αποθηκες αλλα κατι μου λεει οτι δεν θα το εχω Τριτη . Δεν το πολυ εμπιστευομαι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...