Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πσ3 μου εχει να ανοιξει μερες . Καλυτερα .

Ας ξεκουραστει γιατι την Τριτη πιανει δουλεια .

Αρκετη δουλεια . 17 Λεπτα να κανεις γυρα με αμαξι ; Πλακα Πλακα ειναι μεγαλη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παλικάρια μια noob ερώτηση γιατί έχω να παίξω gta απο το 3, λεφτά πως βγάζεις? μόνο αυτά τα λίγα απο τις αποστολές?

ξέρω έχει και χρηματιστήριο αλλα κλάιν θέλω μια μέθοδο grinding , κάτι βίντει είχα δει που αγοράζεις πάρκινγκ και έχεις μέσα αυτοκίνητα κτλπ, θέλω να κάνω τούμπανα αυτοκίνητα και να κάνω βόλτες κάποτε, αυτό ξεκλειδώνει αργότερα? για δώστε λίγο info.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικάρια μια noob ερώτηση γιατί έχω να παίξω gta απο το 3, λεφτά πως βγάζεις? μόνο αυτά τα λίγα απο τις αποστολές?

ξέρω έχει και χρηματιστήριο αλλα κλάιν θέλω μια μέθοδο grinding , κάτι βίντει είχα δει που αγοράζεις πάρκινγκ και έχεις μέσα αυτοκίνητα κτλπ, θέλω να κάνω τούμπανα αυτοκίνητα και να κάνω βόλτες κάποτε, αυτό ξεκλειδώνει αργότερα? για δώστε λίγο info.

απο οτι ξερω ληστευεις τραπεζες βενζιναδικα και αλλα τετοια . για τα παρκινγκ δεν εχω ιδεα τι παιζει  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικαρια ριξτε ενα prt scn του χαρτη, οπως φαινεται in game. Να τον μελετησω πολυ ομορφα... μεχρι την τρίτη
(fuuuuuuuuuuuuuck νομιζα οτι βγαινει την δευτερα........................................ FML)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικαρια ριξτε ενα prt scn του χαρτη, οπως φαινεται in game. Να τον μελετησω πολυ ομορφα... μεχρι την τρίτη

(fuuuuuuuuuuuuuck νομιζα οτι βγαινει την δευτερα........................................ FML)

 

Στα google images υπάρχουν αρκετοί χάρτες σε μεγάλη ανάλυση (άνω των 4ΜΡ). Ένας είναι αυτός: http://i.imgur.com/xbsDvHt.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα google images υπάρχουν αρκετοί χάρτες σε μεγάλη ανάλυση (άνω των 4ΜΡ). Ένας είναι αυτός: http://i.imgur.com/xbsDvHt.jpg

Και ολλα αυτα με 256 ραμ!!!.Ενταξει οι τυποι ειναι προγραμματιστες με ριδια .Φανταστειτε στο επομενο μερος που θα εχουν να κανουν με καλυτερους επεξεργαστες και με περισσοτερη μνημη προβλεπω να εχουν μεσα στον χαρτη ολοκληρες της ηνωμενες πολιτειες της αμερικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαίνετε στο αντίστοιχο νήμα να κλάψετε τον μακαρίτη που θα πάρει το παιχνίδι του χρόνου. Εδώ είναι για 360/PS3.

 

 

 

Δευτέρα στις 5μμ ώρα Ελλάδος λήγει το εμπαργκο. Γιατί να περιμένεις να πέσει η τιμή; Τέτοια παιχνίδια είναι day one.

 

Προσωπικα θα το χω Δευτερα μεσημερι αλλα απο καμια 20αρια ( :P ) αλλα μαγαζια που πηρα τηλεφωνο μονο δυο μου ειπαν για Δευτερα απογευμα 6.00

 

Ποιο εμπαργκο σπαει εκεινη την ωρα? Της Take2? Καλα ειναι δυνατον να εχουν το παιχνιδι και να μην το δινουν? Και παει στο διαολο η CD Media. Αλλα ολοι απο εκει παιρνουν?

 

Κριμα γιατι ψιλογαμηθ....αμε με τα live stream και τα gameplay video. 

 

Δεν είσαι εσύ οι βλάκας, αλλά αυτοί που θα το βγάλουν για την απόλυτη gaming πλατφόρμα (τα pc) σε 1 χρόνο.

 

Αλλά δεν πειράζει, από το να ματώσουν τα μάτια μου από τα textures χαμηλής ανάλυσης και τα 30fps, καλύτερα να περιμένω και 1 και 2 χρόνια!

 

Φιλε οι πωλησεις του IV για PC ηταν πολυ (σε φαση χαους) χαμηλοτερες απο τις κονσολες. Σε φαση 2% και τετοια.

 

Αρα λογικο να μη χασουν ουτε δευτερολεπτο δουλειας για το PC στον καιρο που δουλευουν το παιχνιδι για τις κονσολες. Να το βγαλουν, να κονομησουν (αξιζουν καθε σεντ) και μετα να ασχοληθουν με το 2%.

 

Ποσο μαλλον οταν προκειται για την εταιρεια που σου δινει καθε 5 (και οχι καθε 1 και 2) χρονια ενα μακραν του δευτερου GOT.

 

Και στο πουλαει στην ιδια τιμη με παιχνιδια αισχη.

 

Και ποσο μαλλον οταν προκειται για την εταιρεια που καταφερε να παρουσιασει αυτο το οπτικο αποτελεσμα σε open world game και σε κονσολα 8 ετων. Γιατι να ξερεις οτι εκτιθεσαι με το τελευταιο που λες. Οι τυποι εκαναν θαυματα. Σε γραφικα, φωτισμο και draw distance. 

 

Και τα 30 fps μια χαρα playable ειναι αμα δεν εισαι ιδιοτροπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να μου πει καποιος γιατι εχω αναλυση 720x576 μεσα στο παιχνιδι?ενω στο μενυ κ σε ολα τα αλλα η αναλυση μου ειναι FULL HD

 

Εdit:

 

το εφτιαξα.εβαλα στο HDMI να βγαζει μονο 720p κ τωρα ειναι μια χαρα το παιχνιδι.μαλλον εχει καποιο προβλημα οταν εχεις τσεκαρισμενο το 1080p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ελεος. Χαρειτε την παιχνιδαρα και αφηστε τις αναλυσεις! Σας βαρεθηκαμε...

 

Αυτός είναι και ο λόγος που έχω σταματήσει να παρακολουθώ τα PC threads αγαπημένων μου παιχνιδιών (όπως το Metro ή το Battlefield). Πλέον 9/10 μηνύματα εκεί, αντί να αναφέρονται στο παιχνίδι, κάθονται και ασχολούνται με το performance και τα πόσα fps βγάζει η τάδε GPU με τόση VRAM και τους τάδε drivers έναντι της δείνα GPU που ακόμα δεν έχει βγει (άλλα όταν βγει θα κάνει 500 ευρώ και θα σπέρνει) κλπ.

 

Δεν αντέχω πλέον. Μερικές φορές πιστεύω πως όσοι τα κάνουν αυτά, την ώρα που παίζουν δεν κοιτάνε τι γίνεται μέσα στο παιχνίδι αλλά μόνο τα καρέ/sec πάνω αριστερά στην οθόνη (ή ψάχνουν να βρουν κανα χαλασμένο/low-res texture)...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...