Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eγω δεν μπορω να καταλαβω. Αφου εισαι λατρεις της σειρας, δεν το σκεφτήκατε καν για αυθεντικό; Για να ενισχυσετε το να υπαρξει και κατι μετα το V;

 

Προσωπικα μιας και παιζω απο το GTA 2, ειδικα το V, θα το θεωρουσα τρομερη κλεψια κατα των δημιουργων αυτων να το κατεβασω ετσι.. αφου δημιουργησαν αυτο το αριστουργημα, μετα απο 5 χρονια δουλειας. Προσωπικη αποψη...

μιλάς για καμμένους gamers, φορουμάκιδες, όσοι έχουν λεφτά καλώς βοηθάνε την εταιρία μπλα μπλα μπλα κτλπ, αλλα και πάλι 4 μέρες νωρίτερα να πάρεις το χριστουγεννιάτικο δώρο δεν το λες άσχημο? 

 

όσοι το αγοράζουν το παίρνουν μόνο για 2 λόγους, 1συλλεκτικούς 2 να βοηθήσουν την ροκσταρ να βγάλει και άλλα τέτοια παιχνίδια. 

 

 

άποψη μου ,απο τον θείο μέχρι να δούμε τις next gen-pc versions, 2 φορές δεν αγοράζω το ίδιο παιχνίδι σοζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το αγόρασα/προπλήρωσα μέσω PSN και θα το έχω μπάμ στις 17, το προπαράγγειλα και κουτάτο απο μαγαζί για συλλεκτικούς λόγους :P

Ποιος ο λογος να το αγορασεις δυο φορες (μια σε ψηφιακη μορφη και με retail) και να μην πας απλα την ημερα κυκλοφοριας σενα καταστημα και να το τσιμπησεις? :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε τώρα το δοκιμάζουμε, αν είναι καλό που σας διαβεβαιώνω ότι είναι γιατί παίζω ήδη ένα 2 ωρο. :-P

Έχω σκεφτεί να είναι το πρώτο μου game που θα αγοράσω εάν βγει σε next generation έκδοση στο pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ο λογος να το αγορασεις δυο φορες (μια σε ψηφιακη μορφη και με retail) και να μην πας απλα την ημερα κυκλοφοριας σενα καταστημα και να το τσιμπησεις? :S

Γιατί η digital έκδοση είναι πολύ καλύτερη μακροχρόνια για το μηχάνημα σου απο ένα δισκάκι. Λιγότερος θόρυβος/θερμοκρασία, γρηγορότερα loadings, λιγότερα pop-ins κτλ. HDD>BD. Τόσες ώρες που θα φάει παίξιμο θα τα παίξει το μηχάνημα μου σίγουρα. Κουτάτο το ξαναγοράζω γιατί θέλω να έχω το κουτί, τον χάρτη κτλ. Και θα μείνει άθικτο φυσικά το κουτί/BD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί η digital έκδοση είναι πολύ καλύτερη μακροχρόνια για το μηχάνημα σου απο ένα δισκάκι. Λιγότερος θόρυβος/θερμοκρασία, γρηγορότερα loadings, λιγότερα pop-ins κτλ. HDD>BD. Τόσες ώρες που θα φάει παίξιμο θα τα παίξει το μηχάνημα μου σίγουρα. Κουτάτο το ξαναγοράζω γιατί θέλω να έχω το κουτί, τον χάρτη κτλ. Και θα μείνει άθικτο φυσικά το κουτί/BD.

Δεκτο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με το Last of Us έτσι το έκανα, βέβαια δεν το αγόρασα ξανά retail... Αλλά με την digital έκδοση ανέβασε υψηλές στροφές το ανεμιστηράκι μόνο μια φορά. Μιλάμε για 4 ώρες παιχνιδιού σχεδόν. Γενικά ήταν αδόρυθη η κονσόλα και δεν είδα προσωπικά ούτε ένα pop-in. Σίγουρα το boostάρει κατα πολύ το εκάστοτε παιχνίδι μια ψηφιακή του έκδοση.

Η μόνη σοβαρή παραφωνία του PS3 είναι οτι δεν σε αφήνει να κάνεις full install απο δίσκο. Στο 360 έχεις αυτή την επιλογή, και έτσι το παιχνίδι τρέχει εξ' ολοκλήρου απ' τον σκληρό και δεν κουράζει το DVD drive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα Γυρω-Γυρω όλον τον Χάρτη ,Ευτυχως είναι όλος ξεκλείδωτος και μπορείς να πας όπου θέλεις απο την αρχή! .Τέλεια τοπία ,φανταστικό.Εκει που έπαθα πλάκα είναι οτι πήγαινα στο δάσος με το αμάξι και έβαλε αυτό το καταπληκτικό τραγούδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε 2 μέρες ακόμα, Δευτέρα βράδυ θα ανέβει στο PSN...

Πότε θα ξεκλειδώσει, στις δώδεκα τα μεσάνυχτα; Εγώ γενικά αγοράζω ψηφιακές εκδόσεις για την ευκολία και τα πλεονεκτήματα που ανάφερες αλλά έχω ξεμείνει από χώρο. Δεν ξέρω θα κοιτάξω εάν με παίρνει να σβήσω τίποτα.

Άντε ρε παιδιά εσείς με τον θείο στο εξωτερικό πείτε κανένα καλό σκηνικό και γενικότερα εντυπώσεις από διαφορά (γραφικά, σύστημα μάχης, ai). Panther μας τα "μασάς" με τον κόσμο :-D δεν λέγανε ότι είναι μεγαλύτερος από ότι το GTA IV και το RDR μαζί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...