Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως, έτσι όπως το πάνε και το σχεδιάζουν το online του, δε φαίνεται κι απίθανο το σενάριο να βγάλουν το GTA 5 και για next-gen ως βάση για το online κομμάτι του και "μόνο". Λέω μόνο, επειδή άνετα το γυρνάς σε κάτι σαν mmo στην πορεία και το αρμέγεις (με την καλή ή την κακή έννοια θα το δείξει η πορεία) μέχρι να βγει το GTA 6. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παλικαρια μια ερωτηση, απτα αυτοκινητα θα εχει κανονικα τις μαρκες ή θαχει αλλα νταλλων οπως συνηθιζουν?

 

Από ότι φαίνεται από εδώ 

 

http://www.rockstargames.com/V/lsbc/fast-cars

 

μάλλον δεν θα έχει τα κανονικά ονόματα των αυτοκινήτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικαρια μια ερωτηση, απτα αυτοκινητα θα εχει κανονικα τις μαρκες ή θαχει αλλα νταλλων οπως συνηθιζουν?

 

Κλασσικά όπως συνηθίζουν, πρέπει να σκάσουν αρκετά λεφτά για τα δικαιώματα και από τη στιγμή που δεν είναι racing game δεν το δίνουν βάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά κάτι που δεν έχει ειπωθεί νομίζω είναι οτι το παιχνίδι έχει γίνει Semi leaked. 17 gb για το ps3, είναι η Psn version ,φυσικά δεν παίζει ακόμα θέλει ένα κομμάτι μικρό να κατεβαστεί σαν πατς όταν θα βγει το παιχνίδι για να τρέξει,αυτό το κάνανε για να μπορεί ο οποιοσδήποτε να κατεβάσει το παιχνίδι και να μπορέσει σε λίγα λεπτά όταν θα κυκλοφορίσει να το παίξει,

 

και φυσικά υπήρχε Downside, το αποκρυπτογραφίσανε και τώρα υπάρχει όλο το ost στο νετ,καθώς και τεράστια σπόιλερ της ιστορίας απο βίντεο και audio. προσωπικά κρατάω τα αυτιά και τα μάτια μου κλειστά γιατί θέλω να το ζήσω αυτό το παιχνίδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το κάνανε για να μπορεί ο οποιοσδήποτε να κατεβάσει το παιχνίδι και να μπορέσει σε λίγα λεπτά όταν θα κυκλοφορίσει να το παίξει,

 

 

Ποιοι ακριβώς το κάναν αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά κάτι που δεν έχει ειπωθεί νομίζω είναι οτι το παιχνίδι έχει γίνει Semi leaked. 17 gb για το ps3, είναι η Psn version ,φυσικά δεν παίζει ακόμα θέλει ένα κομμάτι μικρό να κατεβαστεί σαν πατς όταν θα βγει το παιχνίδι για να τρέξει,αυτό το κάνανε για να μπορεί ο οποιοσδήποτε να κατεβάσει το παιχνίδι και να μπορέσει σε λίγα λεπτά όταν θα κυκλοφορίσει να το παίξει,

 

και φυσικά υπήρχε Downside, το αποκρυπτογραφίσανε και τώρα υπάρχει όλο το ost στο νετ,καθώς και τεράστια σπόιλερ της ιστορίας απο βίντεο και audio. προσωπικά κρατάω τα αυτιά και τα μάτια μου κλειστά γιατί θέλω να το ζήσω αυτό το παιχνίδι...

 

Μέχρι την release day που θα βγεί το key δεν υπάρχει περίπτωση να το παίξει κανείς. Μόνο αν σπάσουν την disc version νωρίτερα.

 

Το soundtrack το είδα, εντάξει φοβερό είναι με πολλά αγαπημένα κομμάτια μέσα. Δεν το θεωρώ ως spoiler.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα θελω να ρωτησω για την αγορα του gta v σε ps3 σε μια καλη τιμουλα που μπορουμε να το βρουμε γιατι για 60 που το βρισκω ελεγα για κατι πιο φθηνω ευχαριστω ελπιζω σε μια βοηθεια σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα! παίδες η αλήθεια ειναι ότι δεν έχω παίξει κανενα gta :shock: . τώρα πήρα ps3 μετά από πολλά χρόνια που ειχα ps1 και δεν ασχολιομουν. αξίζει να παίξω το gta 5 κατευθειαν η πρώτα πρέπει να παίξω τα προηγούμενα; στο ps3 μόνο το 4 και το 5 δεν έχουν κυκλοφορήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...