Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [PS3][Xbox 360]


nikosspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλά εννοείται ότι καλά κάνει που πάει να βγάλει κέρδος (στα πλαίσια του θεμιτού πάντα.. ), απλά τονίζω ότι το να μη βγάλει ένα τέτοιο παιχνίδι και σε άλλες ή μελλοντικές πλατφόρμες δε θα ήταν και η πιο σοφή κίνηση

 

άλλωστε σε νεότερες κονσόλες θα έχει να δείξει το κάτι παραπάνω που δε θα μπορεί να δείξει στις σημερινές , δεν είναι δηλαδή σα να λέγαμε ότι θα γίνει μια μεταφορά του gta3 που δε θα είχε κάποιο νόημα 

 

θα υπάρχει ένα σαφώς καλύτερο οπτικό αποτέλεσμα και θα αποτελέσει κίνητρο αγοράς, προς το παρόν όμως ξεκίνησαν και έδωσαν βάση στις υπάρχουσες που έχουν τεράστια και σίγουρη βάση πελατών

 

αλλά τα port θα υπάρξουν, δε γίνεται να μην υπάρξουν και ας λένε ότι δεν ξέρουν και καλά

θέλουν τα λεφτά των ανυπόμονων άμεσα, δε μπορούν να βασιστούν σε μηχανήματα που δεν έχουν κυκλοφορήσει 

 

στα pc μας σπάνε λίγο τα νεύρα, αλλά τελοσπάντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλά θα κάνει η ρόκσταρ, έχει ένα μεγάλο παιχνίδι με 5-6 χρόνια development time,ας βγάλει χρήμα,μακάρι να βγάλει και πολύ, απο εκεί που πάνε τα λεφτά στην activision για κάτι cod κάθε χρόνο ας πάνε και μια φορά σε ένα studio που έχει μεράκι...

 

 

ναι αλλα αν ειναι να βγαλει μια μαπα σαν το GTA4, προτιμω τα λεφτα μου να πανε στην Activision και ας μην εχει μερακι. Τουλαχιστον με το COD ξερεις τι θα παιξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να χαιρόμαστε που η Rockstar θα κυκλοφορήσει το παιχνίδι στις ήδη υπάρχουσες κονσόλες, νοιαζόμαστε για το αν και πότε θα το βγάλουν για PS4/Xone. Συγγνώμη, αλλά αυτό, για μένα, δεν είναι και τόσο σωστό. Στο newswire τής R*, ξέρετε πόσοι γράφουν ανάλογα  μηνύματα;
Με λίγα λόγια, ας είμαστε ευχαριστημένοι που όλοι θα μπορέσουμε να παίξουμε την παιχνιδάρα τούτη. Κουτσά στραβά, όλοι έχουμε από ένα 360-PS3.

 

 

 

ναι αλλα αν ειναι να βγαλει μια μαπα σαν το GTA4, προτιμω τα λεφτα μου να πανε στην Activision και ας μην εχει μερακι. Τουλαχιστον με το COD ξερεις τι θα παιξεις.

 

Εμ, οκ... Σεβαστή η γνώμη σου, αλλά συγγνώμη, με το GTA δε ξέρεις; Τουλάχιστον, κάθε GTA προσφέρει μία καινούργια εμπειρία, ενώ στο COD δε νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός ο λόγος να το βγάλει αργότερα και στο PS4?

υπάρχουν αρκετά άτομα που θα το αγοράσουν στο ps3 και αν βγει στο ps4 θα το αγοράσουν και εκεί, το gtav είναι διαχρονικό παιχνίδι το παίζεις και μετά απο καιρό ,θα αργήσει να βγει και επόμενο ,και έχει πόδια στις πωλήσεις οπότε λογικά 2-3εκ θα πουλήσει και στο ps4 τουλάχιστον,αν η αρχιτεκτονική είναι ίδια με το pc όπως ακούγεται και είναι τόσο έυκολο να το μεταφέρουν δεν βρίσκω λόγο να μην το κάνουν καθαρό κέρδος θα είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ, οκ... Σεβαστή η γνώμη σου, αλλά συγγνώμη, με το GTA δε ξέρεις; Τουλάχιστον, κάθε GTA προσφέρει μία καινούργια εμπειρία, ενώ στο COD δε νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο.

 

 

το GTA4 ηταν ενα overhyped παιχνιδι, το οποιο δεν ικανοποιησε ποτε τις προσδοκιες που ειχε δημιουργησει η Rockstar.

δεν ηταν κακο παιχνιδι, αλλα ηταν ενα βημα πισω σε σχεση με το εξαιρετικο San Andreas, παρα τα updated graphics του.

τωρα το GTA5 φαινεται να ειναι πραγματικα  το παιχνιδι που το προηγουμενο ειχε υποσχεθει πως θα ηταν.

αλλα εγω προσωπικα θα κρατησω χαμηλα τις προσδοκιες μου μεχρι βγει και να δω ποσο τελικα αξιζει.

με απλα λογια, δεν εμπιστευομαι πλεον τυφλα την Rockstar.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα καλο παιχνιδι που ομως υστερουσε σε σχεση με τα προηγουμενα.

για μενα αυτο το κανει μαπα. αν το ξερα οτι θα ηταν ετσι, δεν θα το αγοραζα καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικότητα ήταν το GTA IV και σαν παιχνίδι και un-optimized του κερατά..

 

Το GTA για μένα σταμάτησε στο San Andreas, τώρα με το V θα δούμε τι και πως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικότητα το υψηλότερα βαθμολογημένο παιχνίδι αυτής της γενιάς. Ότι πείτε. Σαν να λες κακή και μάπα ομάδα την Μπαρτσελόνα η το Μαϊάμι ένα πράγμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...