Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V - Περιμένοντας την ανακοίνωση για PC version


Anubis13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 894
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για pc το gta IV είναι πιο πιθανό να κυκλοφορήσει φέτος ή του χρόνου;

To GTA IV είναι για PC ήδη. Τώρα αν εννοείς το V, το κόβω από του χρόνου και μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To GTA IV είναι για PC ήδη. Τώρα αν εννοείς το V, το κόβω από του χρόνου και μετά.

Ναι σόρρυ για το V εννοούσα.

 

Του χρόνου ε;;

 

Πόσο άλλη αναμονή πια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβες, εγώ γενικά λέω ότι δεν έχει εντυπωσστεριακά textures. Από τα βίντεο που είδα σε HD φαίνονται σαν textures παιχνιδιού του 2008.

στο pc πιστευω θα ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα,ισως γι αυτο η καθυστερηση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σόρρυ για το V εννοούσα.

 

Του χρόνου ε;;

 

Πόσο άλλη αναμονή πια;

Φίλε μου σκέψου λίγο κάτι:

Η εταιρία πρέπει να:

  • Βγάλει καλό port για PC, μετατρέποντας τα textures (καλή ώρα) και άλλα στοιχεία για το PC.
  • Να βγάλει ένα DRM το οποίο και θα είναι δύσκολο για cracking αλλά και εύκολο για τους νόμιμους.
  • Να κάνει marketing και για το PC
  • Να επικοινωνήσει με εταιρίες όπως AMD, Intel ώστε να κάνει optimized τα παιχνίδια της για τις κάρτες και επεξεργαστές τους.
  • Να κάνει καλό optimized στα γραφικά βλέπε περίπτωση ΜΡ όπου έπαιξε και στο λαπτοπ με 40+ FPS.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, εγώ πάντως και textures 2005 να έχει, θα παίξω.

Ναι βρε, απλά είναι κρίμα σε ένα τόσο καλοφτιαγμένο παιχνίδι που έχει πέσει δουλειά, να χάνει στον οπτικό τομέα. Βέβαια θα βγουν και άπειρα mods αλλά όπως και να το κάνεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε, απλά είναι κρίμα σε ένα τόσο καλοφτιαγμένο παιχνίδι που έχει πέσει δουλειά, να χάνει στον οπτικό τομέα. Βέβαια θα βγουν και άπειρα mods αλλά όπως και να το κάνεις....

 

Μην ξεχνάς οτι παιζει σε κονσόλες 7ετίας. 

 

 

 

στο pc πιστευω θα ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα,ισως γι αυτο η καθυστερηση :)

 

Μπα, πάντα κανει τουλαχιστον 6 μηνες για να βγει στο pc. Υποθέτω πως θα βγεί με higer res textures και στο pc και στις νεες κονσόλες παντως. Θα δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα να παίζεις τέτοιο παιχνίδι και να κάθεσαι να ασχολείσαι με τα textures, sorry αλλά μου ακούγεται κάπως... :mellow:

Πλάκα πλάκα ναι. Καθόμαστε εδώ και εξηγούμε γιατί το PS3 έχει lower res textures αντί να μιλάμε για το αριστούργημα του 2013. -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δειτε τι βρηκαν εδω

http://www.pcgamer.com/forum/showthread.php?t=31106

 

 

Η pc εκδοση ΗΔΗ ετοιμαζεται αλλα η

rockstar επιτηδες δεν το ανακοινωνει ακομα. Πειτε στο θειο να σας το φερει για κονσολα ακομα και αν δεν εχετε και αγοραστε το στο pc 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...