Προς το περιεχόμενο

Μπορει το Linux να μου δημιουργηση προβληματα στον υπολογιστη μου;


kaouslides

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω λαπτοπ sony vaio , το καλοκαιρι ειχα βαλει τα linux 10.4 ubuntu και μου ειχε κανει προβλημα ο υπολογιστης ! Βασικα ειχαν χαλαση τα windows 7 μπορει να ευθυνετε αυτο ; Τωρα εχω να κανω εργασια στην σχολη μου πανω στα linux και πρεπει να τα βαλω πανω ! Ποια εκδοση μα βαλω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εισαι και πολυ συγκεκριμενος αλλα αυτο θα μπορουσε να ειναι κατεστραμμενος grub μιας και ειχες βαλει Linux, δηλαδη τα windows δεν ειχαν παθει το παραμικρο.

 

Δεν απαντησες με ποιο ακριβως εβαλες ubuntu και τι ακριβως επακολουθησε ωστε να εχεις αυτο το προβλημα. Πηγες να διαγραψεις το ubuntu, κατι αλλο ισως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εισαι και πολυ συγκεκριμενος αλλα αυτο θα μπορουσε να ειναι κατεστραμμενος grub μιας και ειχες βαλει Linux, δηλαδη τα windows δεν ειχαν παθει το παραμικρο.

 

Δεν απαντησες με ποιο ακριβως εβαλες ubuntu και τι ακριβως επακολουθησε ωστε να εχεις αυτο το προβλημα. Πηγες να διαγραψεις το ubuntu, κατι αλλο ισως;

 

Τα εβαλα πανω τα 10.4 και πηγα να τα ανοιξω και δεν ανοιγε το pc πυτε πηγα να τα διαγραψω αλλα ουτε και να κανω καμοια πατεντα ! Αυτο ομως δεν εγινε αμεσως κανενα μηνα δουλευαν τα ubuntu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...