Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 20,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2220

  • ilpapacha

    2012

  • sndev

    1098

  • ηνίοχος

    585

3 λεπτά πριν, red66phone είπε

από κάποια συγκριτικά που έχω δει μεταξύ Napoleon Freestyle 425 vs Weber Spirit II e-310

υπερτερεί ξεκάθαρα η Napoleon.

όταν βρω χρόνο θέλω να τις δω και από κοντά

κοιταξε προφανως 4 εστίες με αντιστοιχη ποιοτητα κατασκευης (αν ειναι δε το ξερω) ειναι προτιμοτερο απο 3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Theofanis88 είπε

Έχει πάρει κάποιος κουκούλα της naterial για Weber spirit ii e310;;; Αν ναι ποια διάσταση;;;

Υπάρχει απάντηση, σε αντίστοιχη ερώτηση που έχεις κάνει, σε προηγούμενο ποστ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ilpapacha είπε

Υπάρχει απάντηση, σε αντίστοιχη ερώτηση που έχεις κάνει, σε προηγούμενο ποστ

 

Ναι το γνωρίζω ότι έχω ξαναρωτήσει αλλά επειδή η συγκεκριμένη δε μ ενθουσίασε ήθελα να μάθω αν κάποιος έχεις πάρει της naterial που εμφανισιακά δεν είναι σαν σακούλα σκουπιδιών :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Theofanis88 είπε

Ναι το γνωρίζω ότι έχω ξαναρωτήσει αλλά επειδή η συγκεκριμένη δε μ ενθουσίασε ήθελα να μάθω αν κάποιος έχεις πάρει της naterial που εμφανισιακά δεν είναι σαν σακούλα σκουπιδιών :)

Παρέθεσα την προηγούμενη απάντηση, καθώς αναφέρει ότι για την Weber Spirit 310 έχει αγοράσει το παρακάτω κάλυμμα

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/axesouar-psistarias/kalumma-large-m-150-x-p-65-x-u-110-cm-62185333

όπου μπορείς να δεις τις διαστάσεις και αντίστοιχα να επιλέξεις το κάλυμμα της Naterial, ή όποιο άλλο επιθυμείς, που ταιριάζει 

https://www.leroymerlin.gr/gr/module/cgireccodo/search?query=Κάλυμμα naterial&tag=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

Παρέθεσα την προηγούμενη απάντηση, καθώς αναφέρει ότι για την Weber Spirit 310 έχει αγοράσει το παρακάτω κάλυμμα

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/axesouar-psistarias/kalumma-large-m-150-x-p-65-x-u-110-cm-62185333

 

κ εγω αυτο πηρα αλλα ακομα δε το εχω βγαλει απο τη συσκευασια του (6 μηνες) 😂

μεχρι να τη σκεπασω θα θελει παλι ξεσκεπασμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε ο καιρος να αναβαθμισω την υπαρχουσα ψησταρια μου. Κοιταω παλι για 3 καυστηρες αλλα θα ηθελα κατι πιο καλο ποιοτικα

Ενω πηγαινα κατευθειαν για την Kenton Naterial και περιμενα υπομονετικα ποτε θα την βγαλει προσφορα ξανα στα 200 ευρω, εμφανιστηκε στην ζωη μου η Jamestown Maddox που εβγαλε σε προσφορα το Praktiker. Υπαρχουν εντυπωσεις απο κατοχους καποιας εκ των 2?

Μεγαλο συν της Maddox το διπλανο ματι (και τωρα εχω) και αποφευγεις εντελως τις τηγανιλες απο πατατες/γαριδες. Επισης μου φαινεται καλυτερη σαν κατασκευη. Απο την αλλη η Kenton ειναι πιο συμπαγης σε διαστασεις,δεν εχω μικρο μπαλκονι, αλλα οσο χωρο εξοικονημεις τοσο καλυτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tutuyo είπε

Ηρθε ο καιρος να αναβαθμισω την υπαρχουσα ψησταρια μου. Κοιταω παλι για 3 καυστηρες αλλα θα ηθελα κατι πιο καλο ποιοτικα

Ενω πηγαινα κατευθειαν για την Kenton Naterial και περιμενα υπομονετικα ποτε θα την βγαλει προσφορα ξανα στα 200 ευρω, εμφανιστηκε στην ζωη μου η Jamestown Maddox που εβγαλε σε προσφορα το Praktiker. Υπαρχουν εντυπωσεις απο κατοχους καποιας εκ των 2?

Μεγαλο συν της Maddox το διπλανο ματι (και τωρα εχω) και αποφευγεις εντελως τις τηγανιλες απο πατατες/γαριδες. Επισης μου φαινεται καλυτερη σαν κατασκευη. Απο την αλλη η Kenton ειναι πιο συμπαγης σε διαστασεις,δεν εχω μικρο μπαλκονι, αλλα οσο χωρο εξοικονημεις τοσο καλυτερα

Εχω την Kenton απο την προσφορά με τα 200Ε , ειμαι πολυ ευχαριστημένος για αυτα τα χρήματα αλλα δεν ειχα και ποτε αλλη ψησταριά , για την ποιότητα κατασκευής που λες,  δεν νομιζω , το κατω μερος ειναι το ιδιο με την Kenton οπως και το εσωτερικο στο καπακι ,και τα κουμπια  ειναι τα ιδια απλα αλλο χρώμα , πρεπει να βγαινουν απο το ιδιο εργοστάσιο και οι δυο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια επειδη θα παραγγειλω κατι πραγματα για το σπιτι απο leroy, εχω ξεμεινει απο βουρτσα καθαρισμου, ποια να προτιμησω;; αυτη καλη ειναι; δε θελω να καιγομαι,μην ειναι κοντη εννοω..https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/axesouar-psistarias/vourtsa-naterial-beta-apo-anoxeidoto-atsali-81966337

αυτο το ταψακι ειναι πρακτικο;https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/axesouar-psistarias/tapsaki-naterial-alpha-apo-anoxeidoto-atsali-62365681

Κατι αλλο που αξιζει;

Κοιταζω και τις κουκουλες αλλα ολες μαυρες ειναι και δε μ αρεσει να βλεπω αυτη τη μαυριλα στο μπαλκονι, σε γκρι εχει τις weber που ναι ακριβες..τωρα εχω φτιαξει μια απο πλαστικο διαφανο για τραπεζομαντηλο..😄

Επεξ/σία από energy52
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα.Νομιζω οτι οποιος παρακολουθει το τοπικ με ''γνωριζει'' οποτε το βαζω κ εδω μηπως κ ενδιαφερει καποιον συναγωνιστη.Ηρθε νομιζω η ωρα για το upgrade 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, tutuyo είπε

Ηρθε ο καιρος να αναβαθμισω την υπαρχουσα ψησταρια μου. Κοιταω παλι για 3 καυστηρες αλλα θα ηθελα κατι πιο καλο ποιοτικα

Ενω πηγαινα κατευθειαν για την Kenton Naterial και περιμενα υπομονετικα ποτε θα την βγαλει προσφορα ξανα στα 200 ευρω, εμφανιστηκε στην ζωη μου η Jamestown Maddox που εβγαλε σε προσφορα το Praktiker. Υπαρχουν εντυπωσεις απο κατοχους καποιας εκ των 2?

Μεγαλο συν της Maddox το διπλανο ματι (και τωρα εχω) και αποφευγεις εντελως τις τηγανιλες απο πατατες/γαριδες. Επισης μου φαινεται καλυτερη σαν κατασκευη. Απο την αλλη η Kenton ειναι πιο συμπαγης σε διαστασεις,δεν εχω μικρο μπαλκονι, αλλα οσο χωρο εξοικονημεις τοσο καλυτερα

μου φαινεται πως η Jamestown ειναι ενα κλικ καλυτερη, καλο θα ηταν να τις δει απο κοντα και τις 2 ομως...

Επισης 259 για την κεντον δε θα τα εδινα, θα περιμενα να πεσει <200 που το κανει 2-3 φορες το χρονο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ilpapacha είπε

Τρελη τιμη το plus.

 

6 ώρες πριν, alimentas είπε

Ηρθε νομιζω η ωρα για το upgrade

Tι θα παρεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...