Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 20,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2225

  • ilpapacha

    2013

  • sndev

    1098

  • ηνίοχος

    585

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Traxanas1991 είπε

Σόρρυ το εξήγησα λάθος..πλάκα από μαντέμι θελω θέλω όχι σχάρα...

Καλησπέρα και χρόνια πολλά εδώ έχω αυτήν η οποία είναι πολύ καλή , μπορώ να στη φέρει την επόμενη φορά που θα έρθω Ελλάδα 

https://www.amazon.it/Lodge-Cast-Style-Double-Burner/dp/B08CZSH135/ref=mp_s_a_1_6?crid=AFYO7W3ZPCHX&keywords=cast+iron+lodge&qid=1640524378&sprefix=cast+iron+lodge%2Caps%2C175&sr=8-6

Φτηνότερα  βέβαια όχι σε αυτήν την τιμή 

Επεξ/σία από Mp@mp1s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, giannis170374 είπε

Τι διαφορά  έχει  με την άλλη?

 

 

20 λεπτά πριν, giannis170374 είπε

Τι διαφορά  έχει  με την άλλη?

 

https://www.amazon.it/Char-Broil-140-550-Rotisserie-67x38-1x19-7/dp/B00HYODAUC/ref=mp_s_a_1_2?crid=1D4Z8K7NC16CR&keywords=charbroil+motor&qid=1640536697&sprefix=charbroil+motor%2Caps%2C134&sr=8-2
 

ή αυτήν δοκιμασμένη εξαιρετική 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/12/2021 στις 10:11 ΠΜ, zanskou είπε

απ'οτι μου ειπε σε μια σύντομη κουβέντα πρόσφατα αυτός από τον οποίο παίρνω εγώ, όλες μίγμα ειναι. απλά αλλάζει το μιγμα του μίγματος ανάλογα με τη χρήση. ήταν κατηγορηματικός ότι καθαρό προπάνιο δεν υπάρχει πουθενά. τώρα ποιος ξερει και τι παίζει στην πραγματικότητα βέβαια. 

Επι της ευκαιριας μιας και μιλησα με τον ξαδερφο μου , που δουλευει στην Shell gas στον ασπροπυργο και του το ειπα εβαλε τα γελια. Εννοειται οτι ειναι μου λεει 100% προπανιο μεσα δεν παιζουν με αυτα οι εταιρειες, και επισης εμεις σαν shell βαζουμε και στην μωβ την prime μια τζουρα προπανιο μεσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, paylidis είπε

Παιδιά αυτός θα κάνει λέτε τίποτα για το καθάρισμα της ψησταριάς; 
https://www.e-shop.gr/atmokatharistis-xeiros-800w-esperanza-ehi006-p-HAP.002938

Πιο πιθανο να καει πριν ξεκινησεις το καθαρισμα 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ritualistic είπε

Πιο πιθανο να καει πριν ξεκινησεις το καθαρισμα 😂

Σαν watt μου φάνηκε αξιοπρεπής για αυτή τη δουλειά, κ βολεύει σα μεγεθος… να μη το ρισκάρω δηλαδή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, paylidis είπε

Σαν watt μου φάνηκε αξιοπρεπής για αυτή τη δουλειά, κ βολεύει σα μεγεθος… να μη το ρισκάρω δηλαδή; 

πεταμένα λευτα

edit: ε το πεταμενα υπερβολικο ισως καταφερεις να πιτσιλήσεις το αμάξι σου :P 

Επεξ/σία από sndev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, paylidis είπε

Σαν watt μου φάνηκε αξιοπρεπής για αυτή τη δουλειά, κ βολεύει σα μεγεθος… να μη το ρισκάρω δηλαδή; 

διάβασα αυτό στο σαιτ στην περιγραφή και γέλασα.. "Θερμαίνεται γρήγορα και είναι έτοιμο για λειτουργία σε μόλις 60 δευτερόλεπτα. "

εχω karcher και ζεσταίνει σε 6,5 λεπτά με διπλά watt .. εγω δεν θα το δοκίμαζα καν.. αλλα νταξει ποτε δεν ξερεις..

8,5€ δεν ειναι και μεγαλο ρισκο αν δεν εχεις τιποτα ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Amaretos είπε

Επι της ευκαιριας μιας και μιλησα με τον ξαδερφο μου , που δουλευει στην Shell gas στον ασπροπυργο και του το ειπα εβαλε τα γελια. Εννοειται οτι ειναι μου λεει 100% προπανιο μεσα δεν παιζουν με αυτα οι εταιρειες, και επισης εμεις σαν shell βαζουμε και στην μωβ την prime μια τζουρα προπανιο μεσα.

στην επόμενη αλλαγή θα πάρω είτε prime είτε ΕΚΟ οπότε λογικα θα διαπιστώσω και διαφορές ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, paylidis είπε

Ε θα πάρω κανένα καλύτερο τότε που να έχει και προέκταση μπροστά 😊

εαν ειναι να παρεις κατι για ψησταρια φροντισε να ειναι κατι επώνυμο κ δυνατο αλλιώς μη παρεις καθόλου

κοιτα αυτο https://1drv.ms/v/s!AnS3gkk2MBRhzBGMZjIEKV2tXlMk?e=wifyxf

 

ακου τωρα. θες κυριως σταθερή κ υψηλη θερμοκρασια που κανενα απο αυτα δε δινει δε μπορει να δωσει κ αν δώσει καποιο για λιγο χρονικο διάστημα  θα σου λιωσει τα ψευτο πλαστικά που εχουν,  αν πρωτα δε καψεις το χερι σου. επιπλέον τα επώνυμα 98 με 99 % βγάζουν ξηρο ατμο ενω τα οτι νανε ειναι στο 85-90 % το οποιο τρεχει στη ψησταριά με οτι συνεπάγεται αυτο. 

η θα παρεις κανονικο κ θα το πασαρεις ελα γυναικα πηρα να κάνουμε απολυμανση σπιτι κ θα πιάσεις στρωματα τοίχους τα πάντα ολα (κ οντοςθα γινουν καινούργια) η θα το κανεις απόσβεση στο οχημα καθισματα σαλονι κτλ η απλα μη παρεις τπτ λιγοτερο! ❤️ 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sndev είπε

εαν ειναι να παρεις κατι για ψησταρια φροντισε να ειναι κατι επώνυμο κ δυνατο αλλιώς μη παρεις καθόλου

κοιτα αυτο https://1drv.ms/v/s!AnS3gkk2MBRhzBGMZjIEKV2tXlMk?e=wifyxf

 

ακου τωρα. θες κυριως σταθερή κ υψηλη θερμοκρασια που κανενα απο αυτα δε δινει δε μπορει να δωσει κ αν δώσει καποιο για λιγο χρονικο διάστημα  θα σου λιωσει τα ψευτο πλαστικά που εχουν,  αν πρωτα δε καψεις το χερι σου. επιπλέον τα επώνυμα 98 με 99 % βγάζουν ξηρο ατμο ενω τα οτι νανε ειναι στο 85-90 % το οποιο τρεχει στη ψησταριά με οτι συνεπάγεται αυτο. 

η θα παρεις κανονικο κ θα το πασαρεις ελα γυναικα πηρα να κάνουμε απολυμανση σπιτι κ θα πιάσεις στρωματα τοίχους τα πάντα ολα (κ οντοςθα γινουν καινούργια) η θα το κανεις απόσβεση στο οχημα καθισματα σαλονι κτλ η απλα μη παρεις τπτ λιγοτερο! ❤️ 

 

Μεγαλυτερο εγκλημα απο τον ατμο σε αυτοκινητο, παιζει να μην υπαρχει.
Απαγορευεται ρητα και δια ροπαλου. Ο ατμος παει παντου, στην συνεχεια υγροποιειται και το προβλημα θα εμφανιστει σε 6 μηνες.
Ρολοι 2000€ αγοραζεις, ειναι αδιαβροχο για 200μ αλλα απαγορευεται να το φορεσεις στην μπανιέρα.
Οι ατμοκαθαριστες ειναι πεταμενα λεφτα. Εχω πολυ καλυτερο απο το σκουπιδι του eshop Και τον εχω αχρηστο. Αν εχει κανεις καημο ας ερθει να τον παρει απο Μαρουσι.
Αχρησιμοποιητος ειναι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Μεγαλυτερο εγκλημα απο τον ατμο σε αυτοκινητο, παιζει να μην υπαρχει.
Απαγορευεται ρητα και δια ροπαλου. Ο ατμος παει παντου, στην συνεχεια υγροποιειται και το προβλημα θα εμφανιστει σε 6 μηνες.
Ρολοι 2000€ αγοραζεις, ειναι αδιαβροχο για 200μ αλλα απαγορευεται να το φορεσεις στην μπανιέρα.
Οι ατμοκαθαριστες ειναι πεταμενα λεφτα. Εχω πολυ καλυτερο απο το σκουπιδι του eshop Και τον εχω αχρηστο. Αν εχει κανεις καημο ας ερθει να τον παρει απο Μαρουσι.
Αχρησιμοποιητος ειναι.

Δεν έχω γνώση για όχημα δε το έχω ψάξει ξέρω όμως ότι οι ακριβοί που έχουν μποιλερ έχουν Ελάχιστη ποσότητα νερού κ γι'αυτό το ονομάζουν ξηρό ατμό. Οπότε θεωρητικά δε κάνει κ υγρασία; Δεν αμφιβάλω για όσα λες, έχουν μια λογική και  ίσα ίσα σκευτομουν τις επόμενες ημέρες να το δοκίμαζα στο νέο μου 4κινητο απόκτημα αλλά όπως το λες θα το ξανασκεφτώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...