Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, George gia είπε

Ενδιαφέρομαι για αφορά ψησταριά με 3 η 4 εστίες για να μπορώ να βάλω και σούβλα κάποια στιγμή.μπατζετ 200 με 250 πάνω κάτω!!τι θα μου προτείνατε;;τι πρέπει να προσέξω;;

Η Naterial Kenton που έχει το Leroy Merlin είναι μια τίμια επιλογή. Κατά περιόδους την έχουν σε έκπτωση 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2225

  • ilpapacha

    2013

  • sndev

    1098

  • ηνίοχος

    585

2 hours ago, George gia said:

Ενδιαφέρομαι για αφορά ψησταριά με 3 η 4 εστίες για να μπορώ να βάλω και σούβλα κάποια στιγμή.μπατζετ 200 με 250 πάνω κάτω!!τι θα μου προτείνατε;;τι πρέπει να προσέξω;;

Να "προσέξεις" να πάρεις την ΚΕΝΤΟΝ 4 από το leroy- είναι ότι πιο τίμιο στο  budget αου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

20 λεπτά πριν, skskre είπε

Να "προσέξεις" να πάρεις την ΚΕΝΤΟΝ 4 από το leroy- είναι ότι πιο τίμιο στο  budget αου

Έχεις κάποιο link ;;Αν είναι μια που βλέπω έχει 339

Επεξ/σία από George gia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, George gia είπε

Ενδιαφέρομαι για αφορά ψησταριά με 3 η 4 εστίες για να μπορώ να βάλω και σούβλα κάποια στιγμή.μπατζετ 200 με 250 πάνω κάτω!!τι θα μου προτείνατε;;τι πρέπει να προσέξω;;

Φίλε με αυτά τα χρήματα μόνο αν βρεις σε έκπτωση την naterial Kenton που σου είπαν. Είναι πάρα πολύ χαμηλό το μπάτζετ σου για κανονικές τιμές, οπότε θα πρέπει να περιμένεις προσφορά.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, George gia είπε

 

Έχεις κάποιο link ;;Αν είναι μια που βλέπω έχει 339

Καλώς ήρθες στην παρέα...

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/psistaries-ugraeriou/psistaria-ugraeriou-naterial-kenton-62209623

την βγάζει σε προσφορά κατα καιρούς κάπου στα 239€ οπότε ειναι ακριβώς στο μπατζετ σου...

Για αυτό το μπατζετ ειναι η καλύτερη επιλογή σε σχέση με ότι αλλο κυκλοφορεί στην αγορά σε αυτά τα χρήματα...οπότε πιστευω οτι αξίζει να περιμένεις...

Επεξ/σία από Evgenios_V
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Evgenios_V είπε

Καλώς ήρθες στην παρέα...

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/psistaries-ugraeriou/psistaria-ugraeriou-naterial-kenton-62209623

την βγάζει σε προσφορά κατα καιρούς κάπου στα 239€ οπότε ειναι ακριβώς στο μπατζετ σου...

Για αυτό το μπατζετ ειναι η καλύτερη επιλογή σε σχέση με ότι αλλο κυκλοφορεί στην αγορά σε αυτά τα χρήματα...οπότε πιστευω οτι αξίζει να περιμένεις...

συμφωνω. Έχω δοκιμάσει να ψήσω σε άπειρες ψησταριές. Ακριβές και φθηνές. Ό,τι πιο vfm ειναι η Kenton. Απλά πάρε με 4 καυστήρες γιατί αν θες να ψήσεις για περισσότερους από 4ις άντρες, οι 3ις καυστήρες δεν φτάνουν. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 hours ago, vins said:

@sndev Πού είσαι ρε φιλαρακιιιιιι; Δεν ανεβάζεις τίποτα από τη φαντόμισσα να σε χαίρομαι 

vins ! φιλε μου καλε

πηρα την απόφαση μεχρι να επανέλθεις τρωω μπρόκολο κουνουπίδι και ζαρζαβατικά.. απο εσένα εξαρτάτε να κάνω κίνηση 

Δε γίνεται εσύ να ταλαιπωριέσαι με μετακομίσεις και παντοφλες κ εγω να γλενταω 

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, sndev είπε

vins ! φιλε μου καλε

πηρα την απόφαση μεχρι να επανέλθεις τρωω μπρόκολο κουνουπίδι και ζαρζαβατικά.. απο εσένα εξαρτάτε να κάνω κίνηση 

Δε γίνεται εσύ να ταλαιπωριέσαι με μετακομίσεις και παντοφλες κ εγω να γλενταω 

Εδώ υπάρχει ένας έρωτας.... ΜΕΓΑΛΟΣΣΣ που λεει και το άσμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, sndev είπε

vins ! φιλε μου καλε

πηρα την απόφαση μεχρι να επανέλθεις τρωω μπρόκολο κουνουπίδι και ζαρζαβατικά.. απο εσένα εξαρτάτε να κάνω κίνηση 

Δε γίνεται εσύ να ταλαιπωριέσαι με μετακομίσεις και παντοφλες κ εγω να γλενταω 

Δικασες...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, sndev said:

vins ! φιλε μου καλε

πηρα την απόφαση μεχρι να επανέλθεις τρωω μπρόκολο κουνουπίδι και ζαρζαβατικά.. απο εσένα εξαρτάτε να κάνω κίνηση 

Δε γίνεται εσύ να ταλαιπωριέσαι με μετακομίσεις και παντοφλες κ εγω να γλενταω 

Βίγκαν δεν έγινε ποτέ κανείς για πάρτη μου, θα λάβω μέτρα μόλις ξεκοβιντιάσω. Δε θέλω να βαφτούν με χλωροφύλλη τα χέρια μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, vins είπε

Βίγκαν δεν έγινε ποτέ κανείς για πάρτη μου, θα λάβω μέτρα μόλις ξεκοβιντιάσω. Δε θέλω να βαφτούν με χλωροφύλλη τα χέρια μου 

Περαστικά! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vins είπε

Βίγκαν δεν έγινε ποτέ κανείς για πάρτη μου, θα λάβω μέτρα μόλις ξεκοβιντιάσω. Δε θέλω να βαφτούν με χλωροφύλλη τα χέρια μου 

Περαστικά! Τώρα θα έχεις ακόμα μία καλή δικαιολογία να φας καλά στις γιορτές, ώστε να επανακτήσεις τις δυνάμεις σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, ilpapacha said:

Περαστικά! Τώρα θα έχεις ακόμα μία καλή δικαιολογία να φας καλά στις γιορτές, ώστε να επανακτήσεις τις δυνάμεις σου.

Ευχαριστώ φίλε! Αν και με χτύπησε καλά, η όρεξη δεν κόπηκε ευτυχώς, ούτε η οσμή και η γεύση. Προσέχετε γιατί θερίζει γενικά από ότι ακούω (και εγώ στην αρχή το πήρα ελαφρά τη καρδία και την πάτησα). Περιμένω να βγω αρνητικός να καπνίσω κάνα τυρί τώρα που κρύωσε λίγο ο καιρός 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...