Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, shrekakias said:

Καλημέρα παίδες. Σκέφτομαι να παίξω μια ψησταριά υγραερίου τώρα με τις προσφορές, βλέπω αυτές από Campigaz, αλλά έχω και την δυνατότητα με έναν φίλο να παίξουμε από Public. Αξίζουν ή να περιμένω καμία σοβαρή έκπτωση σε Weber. Επίσης broil king λένε τίποτα;

Για δειξε τι θες να πάρεις από public. Πιστευω οτι εχεις μέτριο budget οποτε weber broil στην ιδια κατηγορία είσαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2225

  • ilpapacha

    2013

  • sndev

    1098

  • ηνίοχος

    585

9 λεπτά πριν, sndev είπε

Όλες αυτές ειναι με συρτάρια ταψακια

Για την ιστορία  εχω δοκιμασει κ εβαλα νερο καποτε στις αρχες με τη λογική οτι θα καθαρίζω πιο ευκολα τα λιποι .. τραύματικη εμπειρία 

για αυτό στη  φωτογραφία μιλούσα
 αλλά γιατί είχες τραυματική εμπειρία  τι συνέβη ;

Screenshot 2023-11-24 at 08-58-39 Campingaz® InstaClean Aqua System for effortless cleaning of your barbecue.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν πρόλαβες να το πατενταρεις 😜

Βλέπω προσφορές εξωτερικού και τρελαίνομαι! 

Αυτή στην Ελλάδα ξεκινάει από 3.000€. Στην Αγγλία £1.500

https://www.wowbbq.co.uk/categories/weber-bbq-clearance/page=viewall/product/weber-genesis-ex-435-smart-grill-/36610074~36610074#

Επεξ/σία από SagoniasSlutRos
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, SagoniasSlutRos said:

Δεν πρόλαβες να το πατενταρεις 😜

Βλέπω προσφορές εξωτερικού και τρελαίνομαι! 

Αυτή στην Ελλάδα ξεκινάει από 3.000€. Στην Αγγλία £1.500

https://www.wowbbq.co.uk/categories/weber-bbq-clearance/page=viewall/product/weber-genesis-ex-435-smart-grill-/36610074~36610074#

Καλά φόλα γενικά οι bf προσφορές εδώ. Με ελάχιστες εξαιρέσεις, δεν είδα κάτι το super wow. Να πεις ρε παιδί μου πάρε ένα 30-40% κάτω έστω για λίγα τεμάχια ή περιορισμένη χρονική διάρκεια. Μάλλον πουλάνε ούτως ή άλλως 🤷‍♂️

Απλώς το έχουμε τεντώσει εδώ στην Ελλάδα. Στο Αμερικα ποδοπατούν ο ένας τον αλλον γιατί παίρνουν πράγματα με 50-80% έκπτωση κι εδώ έχουμε κάνει black month με -10% και κάνα δωράκι των 50€. Μη μιλήσω και για clearance από Walmart και home depot που παίρνουν τις μεγάλες pellet όπως πχ pit boss με 200-250$ 😂

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, vins είπε

Καλά φόλα γενικά οι bf προσφορές εδώ. Με ελάχιστες εξαιρέσεις, δεν είδα κάτι το super wow. Να πεις ρε παιδί μου πάρε ένα 30-40% κάτω έστω για λίγα τεμάχια ή περιορισμένη χρονική διάρκεια. Μάλλον πουλάνε ούτως ή άλλως 🤷‍♂️

Απλώς το έχουμε τεντώσει εδώ στην Ελλάδα. Στο Αμερικα ποδοπατούν ο ένας τον αλλον γιατί παίρνουν πράγματα με 50-80% έκπτωση κι εδώ έχουμε κάνει black month με -10% και κάνα δωράκι των 50€. Μη μιλήσω και για clearance από Walmart και home depot που παίρνουν τις μεγάλες pellet όπως πχ pit boss με 200-250$ 😂

Ξεχνας μαλλον οτι ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ εδω στην Ελλαδα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, shrekakias είπε

Καλημέρα παίδες. Σκέφτομαι να παίξω μια ψησταριά υγραερίου τώρα με τις προσφορές, βλέπω αυτές από Campigaz, αλλά έχω και την δυνατότητα με έναν φίλο να παίξουμε από Public. Αξίζουν ή να περιμένω καμία σοβαρή έκπτωση σε Weber. Επίσης broil king λένε τίποτα;

Δεν ξέρω αν σε βολεύει η προσφορά των public με -50% στην δεύτερη συσκευή.

https://www.public.gr/search?q=napoleon&facetFilters=[["childSkus.hierarchicalCategories.lvl1:Οικιακές Μικροσυσκευές·ic-blender > Barbeque"],["childSkus.hierarchicalCategories.lvl2:Οικιακές Μικροσυσκευές·ic-blender > Barbeque > Ψησταριές Υγραερίου"]]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, plasTOST said:

Αν κάποιος πάρει 2 x Spirit II e-310 μαζί με κάποιον άλλο, θα τους βγουν από 448,5€ η μια. Not bad 

Επεξ/σία από vins
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Amaretos said:

Ξεχνας μαλλον οτι ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ εδω στην Ελλαδα :)

αυτο δε καταλαβαίνει ο κόσμος

για να παρεις καποια έκπτωση , να μπει μια ιδιωτική εταιρια να κανει πραγματικές προσφορές πρεπει να υπαρχει κατανάλωση κ σημαντικό ενδιαφέρον το υπόλοιπο έτος ωστε να βλεπει έστω χρηματοροη. Αν εχει απλα κερδος σε φαση ε κα να μη το χαμε σιγα ,  η ειναι τσιμα τσιμα που λεει ο λογος σε μια αγορα, δε θα ξεπουλήσει το οποιο προϊόν της για να ειναι ικανοποιημένος ο ΜΗ καταναλωτής, χεστηκε.

Επεξ/σία από sndev
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, plasTOST είπε

Δεν είδα weber.

https://www.public.gr/product/oikiakes-mikrosyskeyes/barbeque-and-psistaries/psistaries-ygraerioy/psistaria-ugraeriou-weber-e-435-me-4-esties--mauro/1841692 😁

Επεξ/σία από SagoniasSlutRos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

3161 αρχικη κ αν εστω παρεις 2 ιδιες σου βγαζει αξια 4742,99 δια 2,2371,50 η μια κ σκρουτζ 2238,00 ο φθηνοτερος, γι αυτο λεμε οτι ειναι μουφα το bf εδω στην ελλαδα γτ νομιζουν οτι απευθυνονται σε προβατα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vins είπε

Καλά φόλα γενικά οι bf προσφορές εδώ. Με ελάχιστες εξαιρέσεις, δεν είδα κάτι το super wow. Να πεις ρε παιδί μου πάρε ένα 30-40% κάτω έστω για λίγα τεμάχια ή περιορισμένη χρονική διάρκεια. Μάλλον πουλάνε ούτως ή άλλως 🤷‍♂️

Απλώς το έχουμε τεντώσει εδώ στην Ελλάδα. Στο Αμερικα ποδοπατούν ο ένας τον αλλον γιατί παίρνουν πράγματα με 50-80% έκπτωση κι εδώ έχουμε κάνει black month με -10% και κάνα δωράκι των 50€. Μη μιλήσω και για clearance από Walmart και home depot που παίρνουν τις μεγάλες pellet όπως πχ pit boss με 200-250$ 😂

Επίσης βασικό ότι εκεί οι μεγάλες προσφορές είναι επί τόπου στο κατάστημα και σε περιορισμένη ποσότητα. Εδώ συνήθως παίζουν ηλεκτρονικά και χωρίς πλαφόν στην ποσότητα. Δεν πρόκειται να έχουμε ποτέ τα ίδια ποσοστά εκπτώσεων.

Εν τω μεταξύ έχει πλάκα που σε διάφορες ομάδες του εξωτερικού κάποιοι επίτηδες πάνε και χτυπάνε κάποια κομμάτια σε πολυκαταστήματα, πχ να κάνουν ένα βαθούλωμα, να σπάσει κάποιο πλαστικό, και μετά πάνε και ζητάνε να το αγοράσουν με έκπτωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, ilpapacha said:

Επίσης βασικό ότι εκεί οι μεγάλες προσφορές είναι επί τόπου στο κατάστημα και σε περιορισμένη ποσότητα. Εδώ συνήθως παίζουν ηλεκτρονικά και χωρίς πλαφόν στην ποσότητα. Δεν πρόκειται να έχουμε ποτέ τα ίδια ποσοστά εκπτώσεων.

Εν τω μεταξύ έχει πλάκα που σε διάφορες ομάδες του εξωτερικού κάποιοι επίτηδες πάνε και χτυπάνε κάποια κομμάτια σε πολυκαταστήματα, πχ να κάνουν ένα βαθούλωμα, να σπάσει κάποιο πλαστικό, και μετά πάνε και ζητάνε να το αγοράσουν με έκπτωση.

Προσωπικά δε θα ποδοπατιόμουν για 80% αλλά ας το έκαναν έτσι για το γαμωτο μια φορά 😂

Καλα γνωστή τακτική στα εξωτερικά που βέβαια επιστρέφει στον καταναλωτή (υπολογίζουν την χασούρα τέτοιου ειδους και την προσθέτουν την επόμενη χρόνια στο κοστολόγιο) 🤷‍♂️

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, ηνίοχος said:

αλλά γιατί είχες τραυματική εμπειρία  τι συνέβη ;

 

θα σου ξαναπω οτι παιρνουν μυρωδια κ γευση τα επομενα γεύματα με τα νερα. Επίσης κάνεις υγρασια που οδηγεί σε σκουριες με το καιρο. 

θα μου ξαναπαντησεις οτι δεν καθαριζω σωστα την οικιακη μου συσκευή και αυτο δε συμβαινει ποτε.

θα διαφωνησουμε γτ δε μπορεις να δεχτεις οτι εχω πολυ ευαίσθητη οσφρηση κ γευση κ μετά θα αρχισει ο χαμος για νερα κ βρυσούλες

επισης το να μεταφερω βρομωνερα περα δωθε σε αδιασμα δεν ειναι οτι καλυτερο για τους γειτωνες που ακουνε τα βρισηδια μου. 

θα μου πεις να βαλω κανουλα  - βρυσακι  , ε ενταξει για 600 ε οικιακη συσκευή πολυ φασαρία

οποτε ας μη το ξαναναλυσουμε για το καλο της ψυχικης ηρεμιας του φορουμ

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...