Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, mindreader είπε

Θελω να αγορασω εστια υγραεριου, οχι ψησταρια. Και προτιμω, γιατι βλεπω πολυ περισσοτερες επιλογες, να αγορασω διαδικτυακα απο καπου, υπαρχουν βλεπω πολυ εξειδικευμενα καταστηματα σε αυτα.

Η διαδικασια δεν ειναι δυσκολη, αλλα ειμαι ανθρωπος που 'δεν πιανουν τα χερια μου', και μιλαμε για υγραεριο, με θεματα ασφαλειας δεν μπορω να παιξω.

Δεν τους καταλαβαινω ομως, γιατι δεν κανουν αυτη τη διευκολυνση τα διαδικτυακα=και με φυσικη παρουσια, καταστηματα.

Οπότε θα αγοράσεις από κατάστημα που έχει αντικείμενο την πώληση σχετικών προϊόντων από ψησταριές μέχρι φιάλες και τους ενημερώνεις ότι θες στην παραλαβή να είναι ήδη έτοιμη προς σύνδεση με την φιάλη η εστία σου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2225

  • ilpapacha

    2013

  • sndev

    1098

  • ηνίοχος

    585

Καλημέρα σε όλους. Να ρωτήσω κατι απλό που θα το έχετε ξαναπεί αλλά που να ψάξω σε τέτοιο νημα..εβαλα λαχανικά στην ψησταριά ηταν απλη υπόθεση...το κρέας τώρα θέλουμε είπαμε να κλείνουμε το καπάκι και να το ανοίξω μονο για γύρισμα.. πώς θα είμαι σίγουρος για τις αναφλέξεις οτι ολα κομπλέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, plasTOST said:

Οπότε θα αγοράσεις από κατάστημα που έχει αντικείμενο την πώληση σχετικών προϊόντων από ψησταριές μέχρι φιάλες και τους ενημερώνεις ότι θες στην παραλαβή να είναι ήδη έτοιμη προς σύνδεση με την φιάλη η εστία σου. 

Ε αυτο κανω λεμε, και κανεις δεν μου το κανει κανενας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Varnavas89 είπε

Καλημέρα σε όλους. Να ρωτήσω κατι απλό που θα το έχετε ξαναπεί αλλά που να ψάξω σε τέτοιο νημα..εβαλα λαχανικά στην ψησταριά ηταν απλη υπόθεση...το κρέας τώρα θέλουμε είπαμε να κλείνουμε το καπάκι και να το ανοίξω μονο για γύρισμα.. πώς θα είμαι σίγουρος για τις αναφλέξεις οτι ολα κομπλέ;

Αν εχεις χαμηλους του καυστηρες δεν θα εχεις θεμα λογικα, αλλα οπως και να εχει ριχνε καμια ματια που και που, συνηθως αμα δες μπολικο ασπρο καπνο κατι πηρε φωτια :) και δεν ειναι ο πάπας!

Και Πέμπτες καπνίζουμε ;) 1η δοκιμη με πανσετα βγηκε παρα πολυ καλη, 4.5-5 ωρες συνολο

 

1700208133258 (Medium).jpg

1700208133254 (Medium).jpg

1700208133249 (Medium).jpg

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Varnavas89 είπε

πώς θα είμαι σίγουρος για τις αναφλέξεις οτι ολα κομπλέ;

Συνηθως βλεπεις ασπρο καπνο να βγαινει και να ανεβαινει η θερμοκρασια στο θερμομετρο που εχει στο καπακι.

59 λεπτά πριν, Amaretos είπε

Και Πέμπτες καπνίζουμε ;) 1η δοκιμη με πανσετα βγηκε παρα πολυ καλη, 4.5-5 ωρες συνολο

Μας αρρωστησες πρωι πρωι Παρασκευης!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και παλι απο αρχάριο με Kenton 4b. Αν και θα τα έχετε  ξαναπεί, Το εμαγιέ μαντέμι στις σχάρες θέλει νερό & σαπούνι/πλ. πιάτων/λιποκαθαριστες ή σκετο νερό ή βούρτσα; Βέβαια βλέπω κάποια στιγμή να πηγαινω σε ανοξείδωτο αργότερα απο μια γνωστή βιοτεχνία εδω που φτιάχνει αλλα αργότερα. Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, daPro είπε

Πρέπει να αλλάξω πάλι για δεύτερη φορά τους διαχυτες της campingaz series 3 L...Έχουν σαπίσει..

Το μου προτείνετε να πάρω?Πάλι από campingaz η κάτι άλλο?

Δεύτερη φορά στα πόσα χρόνια? Μήπως να παραγγείλεις custom τίποτα ανοξείδωτους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/11/2023 στις 9:43 ΠΜ, Amaretos είπε

Αν εχεις χαμηλους του καυστηρες δεν θα εχεις θεμα λογικα, αλλα οπως και να εχει ριχνε καμια ματια που και που, συνηθως αμα δες μπολικο ασπρο καπνο κατι πηρε φωτια :) και δεν ειναι ο πάπας!

Και Πέμπτες καπνίζουμε ;) 1η δοκιμη με πανσετα βγηκε παρα πολυ καλη, 4.5-5 ωρες συνολο

 

1700208133258 (Medium).jpg

1700208133254 (Medium).jpg

1700208133249 (Medium).jpg

Με έστειλες για ύπνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, daPro είπε

Πρέπει να αλλάξω πάλι για δεύτερη φορά τους διαχυτες της campingaz series 3 L...Έχουν σαπίσει..

Το μου προτείνετε να πάρω?Πάλι από campingaz η κάτι άλλο?

Αν δεν σου καλύπτει η εγγύηση να τις πάρεις τσάμπα, φτιάξε ανοξείδωτο να ξεμπερδεύεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...