Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 20,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2224

  • ilpapacha

    2013

  • sndev

    1098

  • ηνίοχος

    585

 

11 ώρες πριν, sndev είπε

Δώσε live 

 

Η εγγύηση δεν έχει να λέει αφού τις αλλάζουν αν έχουν θεμα. Ευτυχώς ο τύπος που χει την αντιπροσωπεία δε βρίσκει δικαιολογιες να αποφύγει το έξοδο 

Τώρα στη πραξη αν γίνονται έτσι δεν ξέρω, προσωπικά τις έχω λιώσει σε τρελές θερμοκρασίες κ δεν έχουν πάθει τπτ βέβαια είναι inox οι δικές μου, αυτές δεν είναι. 

@AristidisZ εσύ που πήρες πρόσφατα το μοντέλο σου έχει inox η τέτοιες; έχεις δει κάποιο θέμα; 

Βρε συ  , το θέμα είναι ότι  βλέπεις βλέπεις φθορά στη ψησταριά ποίο γρήγορα από ότι ψήνετε μια μπριζόλα:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, ηνίοχος said:

 

Βρε συ  , το θέμα είναι ότι  βλέπεις βλέπεις φθορά στη ψησταριά ποίο γρήγορα από ότι ψήνετε μια μπριζόλα:)

Κοίτα σχετικό όλο αυτό, στα τόσα που δίνει πιθανόν να βγουν Ελατωματικα κομμάτια. μπορώ να το δεχτώ σα καταναλωτής που αγοράζει τα πάντα ΑΝ δεν είναι κανονας. Θα γινόταν χαμός αν είχε το συγκεκριμένο θέμα σε όλες. 

Εδώ αμάξι παίρνεις κ στη βδομαδα κανει περίεργα κ έχεις σκάσει χίλιαδες ευρώ. Καλά κ σπίτι ακόμα το ίδιο βγάζει κουσούρια κτλ. 

Αυτό που δε θα μπορούσα να δεχτώ είναι η αντιπροσωπεία να κάνει τη κορόιδα σαν τον kyso που χαν αναφέρει πιο πίσω κ ταλαιπορουσαν τον άνθρωπο. 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, sndev said:

@AristidisZ εσύ που πήρες πρόσφατα το μοντέλο σου έχει inox η τέτοιες; έχεις δει κάποιο θέμα; 

Τώρα την έχω κουκουλώσει και βαριέμαι να δω

Αν είχε κάνει κάτι τόσο έντονο νομίζω θα το είχα δει, θα επανέλθω 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω που αποσκοπεί στο να σχολιάζουμε αρνητικά την Napoleon και τα προϊόντα της από την ανάρτηση ενός κατόχου που από οτι φαίνεται έριξε μια φωτοβολίδα γιατί δεν του αντικατέστησαν (ακόμα) τις φλογοκρυπτες. 

Σαν εταιρεία ειναι δεκαετίες στον συγκεκριμένο και μόνο τομέα με παγκόσμια παρουσία, που αναπτύσσει τα προϊόντα της και τα βελτιώνει, (όπως και άλλες αντίστοιχες μάρκες). 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

9 ώρες πριν, plasTOST είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω που αποσκοπεί στο να σχολιάζουμε αρνητικά την Napoleon και τα προϊόντα της από την ανάρτηση ενός κατόχου που από οτι φαίνεται έριξε μια φωτοβολίδα γιατί δεν του αντικατέστησαν (ακόμα) τις φλογοκρυπτες. 

Σαν εταιρεία ειναι δεκαετίες στον συγκεκριμένο και μόνο τομέα με παγκόσμια παρουσία, που αναπτύσσει τα προϊόντα της και τα βελτιώνει, (όπως και άλλες αντίστοιχες μάρκες). 

 

Με βάση πάντως το σχόλιο που παρέθεσε ο @vins η αντικατάσταση έγινε κανονικά και μάλιστα με ανοξείδωτες αντί για τις επισμαλτωμένες που είχε κανονικά η ψησταριά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή στη συζήτηση αναπόφευκτα γίνονται συγκρίσεις μεταξύ προϊόντων και υποστήριξης διαφορετικών εταιριών, μικρού μεγέθους ή κολοσσών, θέλω να πω ότι καταρχήν, θα ήμουν θετικός σε όποια προσπάθεια Έλληνα κατασκευαστή. Δεν θα με πείραζε να ήταν αντιγραφή ούτε οι επιμέρους ελλείψεις όπως πχ η ανάγκη χρήσης αναπτήρα. Θα ήθελα όμως η σχεδίσσή της να απευθύνεται σε εμένα και στις ανάγκες μου, να είναι πρακτική και να αποφεύγει επιλογές που σίγουρα δεν αρέσουν όπως η διατήρηση ενός μικρού βούρκου στο μπαλκόνι μόνο και μόνο για να βάζεις δύο μπριζόλες για ψήσιμο. Στο τέλος βέβαια, η αγορά παρά τις όποιες στρεβλώσεις και ανισότητες στους όρους ανταγωνισμού, θα κρίνει την προσπάθεια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ilpapacha είπε

 

Με βάση πάντως το σχόλιο που παρέθεσε ο @vins η αντικατάσταση έγινε κανονικά και μάλιστα με ανοξείδωτες αντί για τις επισμαλτωμένες που είχε κανονικά η ψησταριά.

Aρα, οντως η εταιρεια ανελαβε την ευθυνη του ελαττωματικου προιοντος και το αντικατεστησε με ακομα καλυτερο. Διαφημιση ειναι αυτο για τη ναπολεον και την εγγυηση της οπως το βλεπω εγω.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Aρα, οντως η εταιρεια ανελαβε την ευθυνη του ελαττωματικου προιοντος και το αντικατεστησε με ακομα καλυτερο. Διαφημιση ειναι αυτο για τη ναπολεον και την εγγυηση της οπως το βλεπω εγω.

Ουσιαστικά ναι. Άλλαξε το υλικό με καλύτερης ποιότητας και χωρίς να έχει «φαγωθεί», απλά με την εμφάνιση σκουριάς έπειτα από το «ξεφλούδισμα» της επισμάλτωσης.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανάλι στο YouTube με βιντεάκια τεχνικής φύσεως για προϊόντα της Napoleon. Προς το παρόν, τουλάχιστον, έχει για συγκεκριμένα μοντέλα. Λογικά θα προσθέσει κι άλλα.
 

https://youtube.com/@wolfsteeltechnical

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, KAPAKOSTAS είπε

καμια πατεντα για να μην καιγεται το ξυλακι απο το σουβλακι εχουμε? στα ετοιμα του κρεοπωλειου αναφερομαι

τυλιξε τα με αλουμινοχαρτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, KAPAKOSTAS είπε

καμια πατεντα για να μην καιγεται το ξυλακι απο το σουβλακι εχουμε? στα ετοιμα του κρεοπωλειου αναφερομαι

Αλουμινοχαρτο τα τυλιγεις μπα μπαμ, αλλιως κοψε το πολυ απο το πισω μερος αφου ετσι και αλλιως με μια τσιμπιδα τα γυρνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, KAPAKOSTAS said:

καμια πατεντα για να μην καιγεται το ξυλακι απο το σουβλακι εχουμε? στα ετοιμα του κρεοπωλειου αναφερομαι

Εγώ κάνω αυτό κ κομπλέ γρήγορο κ απλό 

SmartSelect_20230707_150815_Gallery.jpg.101aa5c4337fa35d52f18a22cf90a91c.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...