Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, prince_21 είπε

Να εισαι καλα! Πηγα και την ειδα στο καταστημα και την πηρα εγω ο ιδιος. Το σκρουτζομαγαζο - Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες

Δεν ανέφερα κάπου εάν είναι άμεσα ή όχι  διαθέσιμο σε κάποιο κατάστημα. Απλά ανέφερα ότι μπορεί κάποιος να την αγοράσει σε καλύτερη τιμή. Από εκεί και πέρα εάν την θέλει κάποιος άμεσα, μπορεί να την προμηθευτεί στην αντίστοιχη τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2222

  • ilpapacha

    2013

  • sndev

    1098

  • ηνίοχος

    585

22 minutes ago, ηνίοχος said:

:) 

ε καλα κ εσυ το παρακολουθεις ! Άλλα δεν εισαι εσυ ο αυτος για οσους δε ξέρουν μη σε μπερδέψουν :)

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, ilpapacha said:

Δεν ανέφερα κάπου εάν είναι άμεσα ή όχι  διαθέσιμο σε κάποιο κατάστημα. Απλά ανέφερα ότι μπορεί κάποιος να την αγοράσει σε καλύτερη τιμή. Από εκεί και πέρα εάν την θέλει κάποιος άμεσα, μπορεί να την προμηθευτεί στην αντίστοιχη τιμή.

Πολυ ωραια ολα τα αρχεια σου! Θενξ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, sndev είπε

το παει πολυ καλα.. o τύπος που το χειρίζεται δεν είναι "τσιφούτης" κ γενικά λειτουργεί με νοοτροπία πολύ σωστή για τη δικη μου πραγματικότητα , περίμενα οτι θα σου εδινε λυση αλλα οτι στην εδωσε τοσο γρήγορα μπράβο του. Πιστεύω οτι ο τροπος σκεψης του ειναι σε φάση κ τι αξια εχει το σκατο κάλαθο στειλτου καινούριο θα ξαναπεράσει από εδω να παρει τη σούβλα ενα ανταλλακτικό ενα μαντεμι.

επισης να ξέρεις παρακολουθεί το νήμα εδώ 

Ούτε εγώ περίμενα να γίνει αντικατάσταση. Είναι πρωτοφανής η αντιμετώπιση αυτή για τα ελληνικά δεδομένα. Μακάρι να ακολουθήσουn και άλλοι το παράδειγμά του Homing.

Παρακολουθεί το νήμα; Ποιο ακκάου είσαι Νικόλα, φανερώσου! 😊

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, sndev είπε

ε καλα κ εσυ το παρακολουθεις ! Άλλα δεν εισαι εσυ ο αυτος για οσους δε ξέρουν μη σε μπερδέψουν :)

 

Ε ναι! Το χαμόγελο ήταν για κάποια προφίλ που δεν το έχουν καταλάβει ακόμη , τέλος πάντων στο γκιώνη μας ,  άλλο έχει ουσία αυτά που ψήνουμε και τα απολαμβάνουμε, σου χρωστάω ένα φιλέτο κοτόπουλο αν θυμάμαι καλά ε λοιπόν έψησα σήμερα , ελπίζω να σου αρέσει

 

 

 

3 λεπτά πριν, ηνίοχος είπε

 

 

 

 

 

 

Screenshot_20230616-202140~2.png

Επεξ/σία από ηνίοχος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, est είπε

@Skatzivas Μήπως "αυτή η επιλογή θα ήταν της παρούσης"; Δεν θυμάμαι ξανά τέτοια έκπτωση στην Hudson...

Φιλε παρτην χτες...349 το ποο κατω που είχε παιξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 15/06/2023 at 22:11, sndev said:

Μπα όχι μωρέ, λευτα δε θα χάσεις αλλά κρίμα να μην επωφεληθεις το κατοστάρικο

Εντάξει μεγάλη πλάκα με τα public 

Στέλνω μήνυμα να μου ακυρώσουν την παραγγελία. Μετά από καμιά δυο ώρες αφού το σκέφτηκα καλύτερα λέω δε βαριέσαι ακόμα και στην παλιά δουλειά να πάει θα βάλω δυο φίλους να την παραλάβουν. Οπότε ξαναστελνω μήνυμα και λέω προχωρήστε. Στο μεταξύ, δεν υπάρχει καμία απάντηση. Παίρνω την τράπεζα, έχει γίνει μόνο μία χρέωση. Χτες μου έρχεται μία απόδειξη Από την πρώτη παραγγελία. Καπάκι σκάει πιστωτική απόδειξη για την ίδια παραγγελία, και ξαφνικά στο site φαίνονται δύο παραγγελίες. Μετά από λίγο έρχεται απόδειξη για την δεύτερη παραγγελία. Επίσης θεωρητικά υπάρχουν δύο tracking για δύο παραγγελίες, η μία δείχνει ότι κατευθύνεται σπίτι μου και η άλλη στην παλιά δουλειά 

Είμαι πολύ περίεργος να δω τι θα γίνει

19 hours ago, fysikos said:

Στα 115 η μικρή Kenton είναι τσάμπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AristidisZ είπε

Εντάξει μεγάλη πλάκα με τα public 

Στέλνω μήνυμα να μου ακυρώσουν την παραγγελία. Μετά από καμιά δυο ώρες αφού το σκέφτηκα καλύτερα λέω δε βαριέσαι ακόμα και στην παλιά δουλειά να πάει θα βάλω δυο φίλους να την παραλάβουν. Οπότε ξαναστελνω μήνυμα και λέω προχωρήστε. Στο μεταξύ, δεν υπάρχει καμία απάντηση. Παίρνω την τράπεζα, έχει γίνει μόνο μία χρέωση. Χτες μου έρχεται μία απόδειξη Από την πρώτη παραγγελία. Καπάκι σκάει πιστωτική απόδειξη για την ίδια παραγγελία, και ξαφνικά στο site φαίνονται δύο παραγγελίες. Μετά από λίγο έρχεται απόδειξη για την δεύτερη παραγγελία. Επίσης θεωρητικά υπάρχουν δύο tracking για δύο παραγγελίες, η μία δείχνει ότι κατευθύνεται σπίτι μου και η άλλη στην παλιά δουλειά 

Είμαι πολύ περίεργος να δω τι θα γίνει

Καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο να το ξεδιαλύνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Που ;

Σάμπως έχει τηλέφωνο να μιλήσεις;

+302108181333

 

Περί κατεψυγμένων στη σχάρα, η συνέχεια...

Τσιπούρα "παγοκολώνα" σε χαμηλή ένταση.

IMG_20230617_131545.jpg.e204a0afe4b926b28d0da17e89396483.jpg

Προς το τέλος, αλάτι, πιπέρι, λεμόνι.

IMG_20230617_141214.jpg.1eef150d078164f67ae0c130e3d1c3ee.jpg

 

Επεξ/σία από est
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...